Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

ben inanıyorum zaten bu gruptan herkes bebiş sahibi olacak hatta hepimizinki peşpeşe gelecek hatta ve hatta içime doğuyor sonrasında hep beraber buraya dönüp birlikte doğumdan gelen kiloları vereceğiz...

spor salonu olayı cok ıyı olmuş,hatta bırlıkte gidin daha keyıflı olur,diyetsyenın spor olarak neden sadece yürüyüş olmaz dedı acaba?
bende yürüyüş yapıyorum sadece??

ahahaaa bi an benimki geldi gözümün önüne,valla bunlar aynı model galiba..yanlız tek fark zorla yedirmez benim kocam ama sinir eder,sende istermisin,azıcık tadına bak diye defalarca sorar,yahuu yemiyorum işte adam ne ısrar ediyosun...bide bu sefer iyi taktın bu kilo işine,neden bütün bunlar demezmiii

tatlıları,çikoları hiç sorma,allahtan sebze seviyoda yaptığımı afiyetle yiyo,yürüyüşüde ben demeden der ama gelirken o markete mutlaka uğranır,badem ezmeleri,fıstık ezmeleri aynen bizdede eksik olmazz
ben inanıyorum zaten bu gruptan herkes bebiş sahibi olacak hatta hepimizinki peşpeşe gelecek hatta ve hatta içime doğuyor sonrasında hep beraber buraya dönüp birlikte doğumdan gelen kiloları vereceğiz...

ahhh inş.edacımmm...aynı zamanda hamiş kalmak ne kaaa güzel olurdu,önce anne adayları grubunda,sonrada doğumdan sonra kiloları vermek için tekrar burda olmak...düşüncesi bile şahane

SEMİZOTU

Sebzeler arasında omega3 bakımından en zengini olan semizotu hem çiğ hemde pişirilerek yenebilmekte. Tavsiye edilen yenme biçimi ise salatadır. C vitamini ve demir açısından zengin bir sebzedir. Yoğurtla birlikte yendiği takdirde hem tok tutma, hem açlığı bastırma faktörü ön plana çıkamkta. Yazın özellikle zayıflama programınızda kullanılmasında fayda bulunmakta. Diğer yeşil sebzelerde olduğu gibi lutein denen bir maddeyi bolca içeriyor. Bu madde kansere karşı korumada, tansiyonu dengelemede çok önemli. Bu sebze yurtdışında yok. Çünkü coğrafya ömrü kısa.

Ayrıca zayıflamak için diyey yapan kişilerde görülen mide rahatsızlıklarına karşıda birebir. Böbrek ve mesane rahatsızlıklarında idrar sökücü olarakta kullanılmaktadır.Kabızlık zayıflamada ve normal hayatta ciddi bir sorundur. Oysaki semizotunun içerisindeki jelatinimsi madde bağırsakları yumuşatıcı etki göstermektedir. Genelde yemeklerde aparatif olarak gelen bu sebzenin en çok kullanım şekli semizotu, salatalık ve yoğurtla karıştırılmış halidir. Deneyin ne kadar tok ve sağlıklı olduğunuza inanamayacaksınız.

Son olarak 100 gr semizotunda yaklaşık 32 kalori olduğu gözönüne alınırsa zayıflama.net ekibi olarak mutlaka zayıflama menünüze almanız gerektiğini bir kere daha hatırlatmak isteriz.

kızlar semizotunuda haftada 2 kez olsun menülerimize ekleyelim...ben yoğurtlu salatasına bayılırım,akşamki menüm belli oldu galibaa

EBRU ŞALL YAĞ YAKICI ÇAY TARİFİ

*2 yemek kaşığı kuşburnu
*1 tatlı kaşığı tarçın
*1 yemek kaşığı kiraz sapı
...*1 yemek kaşığı sinameki
*1 adet limon suyu
*1 litre kaynar suyu
----1 litre kaynar suyun içerisinde sinameki,kiraz sapı ve kuşburnunu ekleyip 10 dakika kaynatıp ve süzün.karışıma tarçın ve limon suyunu ekleyip karıştırın.heer gün kahvaltı ve akşam yemeğinden sonra 1 bardak için.

özellikle spordan sonra içilmesi tavsiye edilir..

sirk seven varmı kızlar aranızda
atlantıs sirki gelmiş arenaparka ohh kaçmaz:)
sevgili istanbullular duyurulur:)
ben siddeitle kiniyorum.. aciyorum o hayvanciklara
kesinlikle aci cektirmeden egiteceklerine de asla ve asla inanmiyorum
insanlardan olusan sirkler eglenceli olabilir lakin kendi haklarini savunamayan hayvanlarin sadece ve sadece eglence niyetiyle kullanilmasina karsiyim..
evet yuce yaraticimiz hayvanlari bize hizmet icin verdigini biliyorum lakin dinimizde asla hayvana aci cektirmek yoktur
ve sadece yardim icin yaratilmislardir..

canim paylasim icin cok tesk ederim valla senin onerdigin seyleri yapiyorum simdi de bunu deneyecegm

bu arada bugun benim diyette ilk gunum dikkat edecegime once kendime sonra sizlere soz veriyorum

sabah 9:30
1 adet haslanmis yumurta
yesillik
3 zeytin
1 dilim evde yaptigim tam tahilli ekmegim
sekersiz cay

ara 12:00
10 adet findik(1 avuc demisti ama kirmaya usendim )
3 kayisi 1 incir

ogle 15:00:
yesil mercimek corbasi
6 kasik susuz zeytinyagli taze fasulye
1 kase yogurt

ara 17:00
1 meyve
1 bardak ayran

aksam 20:00
1 tavuk but (firinda)
salata
1 dilim ekmek

yatmadan 3 saat once de 1 bardak tarcinli sut diyor ama sanirim ben sutu icemicem hic sevmiyorum

süper menü elifcim,sporuda ekledikmi dahada süper olucakk

ben akşam 20.00 dan sonra çok acıkıyorum ama korkudan yiyemiyorum mutfağa irip ne varsa hepsini yemek istiyorum

ben akşam 20.00 dan sonra çok acıkıyorum ama korkudan yiyemiyorum mutfağa irip ne varsa hepsini yemek istiyorum

canımcım ozamanları tarcınlı süt ,iç harıka işe yarıyo .şu sıra saldım kendımı ama eskı deneyımlerıme göre söluyorum

ben mutfakta oturuyorum(açık mutfak)..düşünsene her an dolabın karşısındasın ki benim dolabımda kakoolu bisküviden yulaflısına,çikolatasına kadar her an herşey vardır...ama 8:30 gibi kızları yatırıp mutfaktan ayrılırız..
bir de 1 haftadır dukan yapıyorum,meyve yasak,meyve sepeti masanın üstünde
herşeye rağmen...kilolar gidecek,başka yolu yok!

gecen bende gittim kadın doguma ,bebk ıstıyosan kılo ver dedi,tüm k.dogumcuların agzı bir sanırım..bılıyoruz onu dıcektımde vazgectım sınırlerımı bozdu cok ..kolaysa sen ver dicek oldum aman dedım haklı kadın
bebek oluyo bence olmasına kaç arkadasım var kılolular, bebeklerı 2 ser 3 er tane bu doktorlarada ınanasım gelmıyo oyuzden

senin işin zor bende çocuklar seviyo diye çikolata bisküvi falan alıyorum bende yememek için kendimi zor tutuyorum

benım mutfagıma girdigim anda kırmızı alarm çalıyo beynımde cıkolatalar kekler cipsler kuruyemısler
ayrıca buzlukta çeşit çeşit börekler...
niyemı?biliyosnunz haftasonları benım serbest günlerım ama okadar koşturmacam varkı şöyle evde yiyim yiyim bidaha yiyim modunda olamıyorum
sürekli bi ekşınnn
mide midem küçülmüş eskısı kadar yıyemıyorum ama olsun varlıklarını bılmek bile güzel:)

sende benim gibisin mutfağa girince gözüm dönüyo ne yiyeceğimi şaşırıyorum.yiyice pişman oluyorum son pişmanlık fayda etmiyor

senin işin zor bende çocuklar seviyo diye çikolata bisküvi falan alıyorum bende yememek için kendimi zor tutuyorum

çikolata bisküvi tarzı şeyleri daha çok misafir için alıyorum ben:) hani ani bir misafir gelirse pratik pastalar yaparım diye...ama dukana başlamadan kızlarımdan saklaya saklaya az yemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…