Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

kızlaaarrrrrr aramızda işini çok seven varmııı
cok merak ettım
aslında sayfam acık buralardayım ama saolsunlar masam hiç boş kalmadı bugün

yedik yedik :) 1 adet biber dolma ve adını bilmediğim domates, tavuk ve tarhana çorbasının farklı özgün bir tasarımını yemiş bulunuyorum... 2 kaşıkta yoğurt... doydum mu acaba ben bilemiyorum ki
ehh afiyet olsun edacım..tabi antep yemeklerinden sonra hafif şeyler seni doyurmaz

asidi bir kenara bende tüketiyorum zero yanlız arada mola veriyorum nedeni içi kimyasal dolu en önemlisi tatlandırıcılar... şekere olan bağımlılığımıza sponsor oluyor...

sanırım benim diyetteki tek avantajım cola ve meyve suyu içememem...takıntı haline geldi galiba bende,bide çok şekerli geliyo ığyyyyy

yeni katılan arkadaslar nerdeler,,nereye saklanmışlarr

cee deyip kayboldular sinemcim...tasan vardı aktif olan ama oda bugün yok...zaten bi daha yeni üye çağırmıcammm
kızlaaarrrrrr aramızda işini çok seven varmııı
cok merak ettım
aslında sayfam acık buralardayım ama saolsunlar masam hiç boş kalmadı bugün

bu zamanda işini sevenyada sevdiği işi yapan varmıki esracımmm

üzülme kuzum ,ne varsa eskılerde var
ben colasız yapamıyorum neslıcım ya bayılıyorumm

bende kolasız yapamayanlardandım ılla hergun bir tane içicem hatta 1 lt içebilirdim duruma göre..
ama veto yedım artık içmiyorum,haftasonları zaten relaksım o dönemde içiyorum,gerçi havalar soguyunca ister istemez vazgectım ama bu yaza çıtır girecegım için kolayla aramdakı husumeti bitirecegimm
benım kılo ver ver dıyen takıntılı kocam,baktıkı zayıflıyorum şimdide sigarayı bırak bıraz daha zayflayınca demeye başladı bu adamın isteklerı nezaman bitecek bilmiyorujmm:44::44:

sanki kulağım çınladı biri bizden mi bahsettiii...
eveeeeeeeeettttttttttt nerelerdesınız yahuu.bi başımıza kaldık

ya sımdı aklım karıstı içmesemmi ama içmeyincede içim yanıyo çok...bıtmez ısteklerı arzuları çeneleri bitmek bilmezz.ama olsun ıyıkı varlar .seslerı cıkmadıgı surece :):)

merhaba kızlar yemek çamaşır.bulaşık.ütü derken işim yeni bitti ufaklık uyuyunca yemek yedim ve yeşil çayımı içiyorum

kızlar sizinle bı deneyımımı paylasıcam ben 1 haftadır denıyorum ve bugun kesın işe yaradıgını düşünüyorum.şekersiz bergomatlı siyah çay içiyorum sallama olanlarından ,kabızlıga tek çare dıye dusunuyorum içer içmez bi hareketlılık oluyo sonuc rahatlatıcı oluyo tabi yeşilçay da içiyorum onunla bırlesıpmı bı etkı yaratıyorlar bılemıyorum..

sanki kulağım çınladı biri bizden mi bahsettiii...

kulağınızı çınlatmak gerekiyomuş demekki gelmeniz için nasıl gidiyor bakalım mimar hanımmm
1 litremiiii

kocacığın seni düşünüyo kuzu ee haksızda sayılmaz bencede kurtul sigaradann

sesleri çıkmadığı sürecee haa

benimde kabızlık sorunum var kayısı çayını dene bende işe yarıyor.ben siyah çayı şekersiz içemiyorum

benimde kabızlık sorunum var kayısı çayını dene bende işe yarıyor.ben siyah çayı şekersiz içemiyorum

ben normaldede kahve ve çayı şekersız ıcıyorum oyzuden pek etkılemedı .kayısı form caylar benı dahada kabız yapıyo canım taş gıbı oluyo karnım sancılanıyorum cok..hanı ac karnına kuru kayısı su iç işe yarıyo derler ya ben oyle denedım öluyorum sandım

bergamotun baya fayası var şimdi baktın netten...idrar söktürücü,böbrekleri çalıştırıcı etkisi varmış..sindirim sistemine ve hazımsızlığıda iyimiş...dediğin gibi yeşil çayla birleşince daha etkili oluyo olabilirler..

merhaba kızlar yemek çamaşır.bulaşık.ütü derken işim yeni bitti ufaklık uyuyunca yemek yedim ve yeşil çayımı içiyorum
hem çocukla uğraşmak hem bitmek bilmeyen ev işleri üstüne bide yürüyüşünüde yapmışsın,bravo canım sanaa

hımmm bergamot aromalı çay evde vardı ama kutuda olandan,bi ara kocişim bergamotun depresyona iyi geldiğini okumuş bi yerde o zaman almıştı ama ben artık siyah çay pek tüketmiyorum,diyetisyen yasakladı,kansızlıktan dolayı
gerçi sinemcim ben öğünlerde ekmek ve bol salata tükettiğim zamanlarda hiç wc sorunum olmuyo,ama dukanda çok oluyodu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…