Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

bu arada geçmiş mesajları okuyunca fark ettim.ben daha önce 4.takımda denemedeydim ama rahatsızlandığım için ayrıldım.ama dediğim gibi deneme aşamasındaydım takıma girmemiştim

kızlaaarrrrrr aramızda işini çok seven varmııı
cok merak ettım:KK76:
aslında sayfam acık buralardayım ama saolsunlar masam hiç boş kalmadı bugün:KK50::KK50:

ben çok seviyorum işimi :) özelliklerini anlatsam eminim sizlerde seversiniz... haftanın 3 günü çalışıyorum. eğitimini aldığım işi yapıyorum. fabrika içi, kimseyle muhattap olmuyorsun. bu işe gelene kadar bir sürü değişik sektörde ve işte çalıştım. yani kötüsünü gördüm belkide ondandır şükürler olsun diyorum şimdi :KK1:

bu arada geçmiş mesajları okuyunca fark ettim.ben daha önce 4.takımda denemedeydim ama rahatsızlandığım için ayrıldım.ama dediğim gibi deneme aşamasındaydım takıma girmemiştim

tamam canım,takıma girmediğin için yeni üye olarak alıcam seni:KK34::KK34:deneme süresi bitince tabii:KK16::KK16:

benim bu bitki çayları ile aram pek iyi değil..siyah çay manyağıyım ama onuda şekersiz içtiğim için eskisi gibi tüketemiyorum... :KK43: ama bişey sorcam aranızda hiç yemeklerden sonra maden suyu tüketen varmı düzenli olarak soda değil ama maden suyu..hakkaten işe yarayan bi formül bnm için ama tabi bilemem sizin işinize yararmı?:KK17:

ben çok seviyorum işimi :) özelliklerini anlatsam eminim sizlerde seversiniz... haftanın 3 günü çalışıyorum. eğitimini aldığım işi yapıyorum. fabrika içi, kimseyle muhattap olmuyorsun. bu işe gelene kadar bir sürü değişik sektörde ve işte çalıştım. yani kötüsünü gördüm belkide ondandır şükürler olsun diyorum şimdi :KK1:

süpermiş edaaaa:KK23::KK23:şanslı gurupdansınnn:KK51:

haftada 3 gün çalışcağım bi işim olsa eminim o işe aşık olurdum ben.. :KK9:

bergamotun baya fayası var şimdi baktın netten...idrar söktürücü,böbrekleri çalıştırıcı etkisi varmış..sindirim sistemine ve hazımsızlığıda iyimiş...dediğin gibi yeşil çayla birleşince daha etkili oluyo olabilirler.. :KK66:
ben etkısını gordum ,denemedende sıze yazmım dedım ,ama işe yarıyo denemekte fayda var her bunyede farklı tepkı gösterebılır de belki

hem çocukla uğraşmak hem bitmek bilmeyen ev işleri üstüne bide yürüyüşünüde yapmışsın,bravo canım sanaa:KK9::KK9:

hımmm bergamot aromalı çay evde vardı ama kutuda olandan,bi ara kocişim bergamotun depresyona iyi geldiğini okumuş bi yerde o zaman almıştı:KK1: ama ben artık siyah çay pek tüketmiyorum,diyetisyen yasakladı,kansızlıktan dolayı:KK50::KK50:
gerçi sinemcim ben öğünlerde ekmek ve bol salata tükettiğim zamanlarda hiç wc sorunum olmuyo,ama dukanda çok oluyodu:KK53::KK53:

evet tatlım dukanda oluyo bu kabızlık gercı sebze +proteın gunlerınde hersey yolunda oluyo :KK34::KK34:
her zaman degıl belkı ama sorunla kasılasıldıgında denenebılır kuzum ,kansızlıgın varsa sakın içme dahada degerlerın düşmesin.ayrıca neslıcım nerden cıktı bu kansızlık olayı bak yenı duydum hiç söylememiştin:KK19:

çalışmaktan güzel birşey yok.ben hemşireyim 20 aylık bir kızım var.ona bakmak için işten ayrılmak zorunda kaldım.özelde çalıştığım için zor oluyordu,ama çalışmayı özlüyorum.:KK20::KK43::KK9:

ehh afiyet olsun edacım..tabi antep yemeklerinden sonra hafif şeyler seni doyurmaz:KK1::KK1:

sanırım benim diyetteki tek avantajım cola ve meyve suyu içememem...takıntı haline geldi galiba bende,bide çok şekerli geliyo ığyyyyy:KK53::KK53:

cee deyip kayboldular sinemcim...tasan vardı aktif olan ama oda bugün yok...zaten bi daha yeni üye çağırmıcammm:KK50::KK50:

bu zamanda işini seven:KK53::KK53:yada sevdiği işi yapan varmıki esracımmm:KK53::KK53:

valla antepte yediğim yemeklerden sonra midem bugünkü yediği yemekle resmen sarsıldı... bu sarsıntıları yatıştırmak için bitki çayına vurdum kendimi :KK52:

bende meyve suyuna pek yakın değilim kolaya da mesafeliyim. soda tek rakipsiz içeceğimdir :KK55: sonrasında da bitki çayları gelir onlarda zaten şekersiz sorun yok... belki alkol konusunda sıkıntı yaşayabilirim. ama onu da kısıtladım. ekstra kalori almamak için şarap tercih ediyorum maksimum 1 kadeh... diğerlerini de özlemiyor değilim ama :26:

ben etkısını gordum ,denemedende sıze yazmım dedım ,ama işe yarıyo denemekte fayda var her bunyede farklı tepkı gösterebılır de belki

evet tatlım dukanda oluyo bu kabızlık gercı sebze +proteın gunlerınde hersey yolunda oluyo :KK34::KK34:
her zaman degıl belkı ama sorunla kasılasıldıgında denenebılır kuzum ,kansızlıgın varsa sakın içme dahada degerlerın düşmesin.ayrıca neslıcım nerden cıktı bu kansızlık olayı bak yenı duydum hiç söylememiştin:KK19:

bendede kansızlık var neyi içmemek gerekiyor

kulağınızı çınlatmak gerekiyomuş demekki gelmeniz için:KK1::KK1: nasıl gidiyor bakalım mimar hanımmm:KK23::KK23:

1 litremiiii:KK53::KK53::KK53:

kocacığın seni düşünüyo kuzu:KK69: ee haksızda sayılmaz bencede kurtul sigaradann:KK34:

sesleri çıkmadığı sürecee haa:KK9::KK9::KK9:

cnmm nasıl gitsin..işte bilirsin diyette olunca hayat biraz tatsız tuzsuz oluyo ama yapcak bişey yok...bu sene yaza formda ve güvenli bi şekilde gircem kararlıyım...:KK55: sen napiosun?

benim bu bitki çayları ile aram pek iyi değil..siyah çay manyağıyım ama onuda şekersiz içtiğim için eskisi gibi tüketemiyorum... :KK43: ama bişey sorcam aranızda hiç yemeklerden sonra maden suyu tüketen varmı düzenli olarak soda değil ama maden suyu..hakkaten işe yarayan bi formül bnm için ama tabi bilemem sizin işinize yararmı?:KK17:

o ben oluyorum :KK3: menülerimi yazarkende hep eklerım maden suyunu ..magnezyum eksıklıgım var dıye içiyorum aslında ben her gun 1 adet lımon dılımı katarak ,gece kramplarım cok fazlaydı .şimdi hıc kalmadı dıyebılırım ,

kızlar sizinle bı deneyımımı paylasıcam ben 1 haftadır denıyorum ve bugun kesın işe yaradıgını düşünüyorum.şekersiz bergomatlı siyah çay içiyorum sallama olanlarından ,kabızlıga tek çare dıye dusunuyorum içer içmez bi hareketlılık oluyo sonuc rahatlatıcı oluyo tabi yeşilçay da içiyorum onunla bırlesıpmı bı etkı yaratıyorlar bılemıyorum..

bende bergamot aromalı yeşil çayı çok seviyorum sabah ara öğünümde genelde o oluyor öğleden sonra tarçınlısı :))

aaa söylemedimmi:KK53:,diyetisyene ilk gittiğimde tahlillerde kan değerlerim ve demir oranım düşük çıktı,oda siyah çayı en aza indir dedi,bide günde 1 y.kaşığı kan üzümü verdi
zaten ben tahmin ediyodum kansız olduğumuu:KK1::KK1:yaa benim ellerim ayaklarım hiç ısınmaz,gece yatınca kocişim zor ısıtır ayacıklarımıı:KK23:

çalışmaktan güzel birşey yok.ben hemşireyim 20 aylık bir kızım var.ona bakmak için işten ayrılmak zorunda kaldım.özelde çalıştığım için zor oluyordu,ama çalışmayı özlüyorum.:KK20::KK43::KK9:

canımm devlete geçmeyi düşünmedinmi,benim kardeşimin eşide hemşire,üstelik sağlık lisesi mezunu,şu anda aile hekiminin yanında ve şartlarıda maaşıda çok iyi,üstelik kadroda aldı:KK34:

diyet yaparken aradığım tek şey kola cips ve çikolata.aslında bitter çikolata yiyebilirsiniz.diyorlar ama onu az yemek lazım eğer 6 lı rakamları görürsem kendime ödül her gün küçük parça çikolata hakkı vericem

benimde kabızlık sorunum var kayısı çayını dene bende işe yarıyor.ben siyah çayı şekersiz içemiyorum

en iyi çözümü, tabi bana göre, sabah kalktığında hemen yanıbaşımda duran suyumdan 1 bardak içmek... hatta bazen wc ye kalkarsın sabahın köründe içip geri yatıyorum... genelde suyumun soğuğa yakın olmasına dikkat ediyorum.

cnmm nasıl gitsin..işte bilirsin diyette olunca hayat biraz tatsız tuzsuz oluyo ama yapcak bişey yok...bu sene yaza formda ve güvenli bi şekilde gircem kararlıyım...:KK55: sen napiosun?

aaa şekerim diyetteyim diye hayatı tatsız tutsuz hale getirme:KK20:,hemm diyet lafını çıkar hayatından,:KK50:sağlıklı besleniyorum,bedenime özen gösteryorum ve sonucunda aynada hakaetiğim görüntüye kavuşacağım diye düşün:KK34::KK34: evettt hepimizin hayali yaza formda bi şekilde girmek ve bunu korumakkk:KK76::KK76:

devlet için çok uğraştım ama olmadı.4 yıl sigortam kaldı daha sonra yaşımı bekleyecem.12 sene sonra emekliyim.

X