Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

edacımm hoşgeldinn

bizde kulaklarını çınlatmıştık,neysekiherşey yolunda sanırım,artılarıda hemencik verirsin sen

4 gün atakmı yapıcaksın canım

güzelim memlekete gittik babam hastanedeydi. pazar sabah 10 da çıkardım eşimin ailesine köye gittim daha arabadan inemeden tekrar aradılar yolda düşmüş hastaneye götürmüşler yine hastaneye gittim. dün sabah pansumandaydık burnu yaralanmış akşamda geldik zaten. cepten açmaya niyetleniyorum hep misafirlikteyiz o sayfaya bağlanana kadar biri birşey diyor kapatıyorum. geçmişi okuyorum yine birşey çıkıyor cevaplayamadan kapatıyorum bi kısmet olmadı buraya yazmak arada okudum sizi ama cevap veremedim. babamı yanımıza getirmeye çalıştık nuh diyor peygamber demiyor. doğduğu mahallede geçirmek istiyormuş son günlerini doktor zaten umutsuz... nasıl bıraktım geldim sormayın

hoşgeldin tekrardan canım ,,aldıgın kıloları hiç düşünme ,çabuk gelen,çabuk gıder ..bu hafta sıkı tuttunmu rejımını kurtulursun + lardan merak etme sen

çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin

4 gün atakmı yapıcaksın canım

onu gibi bişey sinemcim...kilo durduğunda hep işe yaramıştır,daha öncede monti veya başka bi diyet yaparkende denemiştim,bakalım bu seferde işe yarayacakmı

canımm tekrardan çok geçmiş olsun,Rabbim tez zaanda şifa versin inş.

kizlar cok sancim var sicak su torbami aldim yatiyom napsam bilemedim sanki karnim belim ayriliyor midem bulaniyor cok kanamam var 4. gunum hala boyleyim

oyy geçmiş olsun güzelim... ah ahhh ben 2 aydır adet görmüyorum karnım nasıl ağrıyor tam rahim bölgemde sanki 10 kg taşıyorum olduğunda da hiç çok olmadı ki ne yapılır bilemiyorum inşallah geçer güzelim 4. gün belki bitmek üzeredir...

hoşgeldin tekrardan canım ,,aldıgın kıloları hiç düşünme ,çabuk gelen,çabuk gıder ..bu hafta sıkı tuttunmu rejımını kurtulursun + lardan merak etme sen

aldığım kilolar derken 2 kg aldım tutabildiğim kadar tuttum ama vakit kısıtlı her gitttiğimiz yerde yediriyorlar. birde hastanede babamın canı ne çektiyse aldım (öyle şeyler çektiki hayret edersiniz) sende ye dedi ondan böyle oldu Allahtan 5. katta yatıyordu acil olmayan durumlarda hep merdivenden indim çıktım... sıkı rejim bir yana 2 aydır adet olmuyorum bir adet olabilsem o 2 kg gider ama iş yerinden izin de isteyemem önümüzdeki hafta artık doktora giderim...

sıkı rejimlere de alıştımmı ne akşam geldik hemen dur dedim kendime iş yerine baklava getirdim dağıttım... antepte 2 yerde çok ısrar ettiler birer dilim aldım yani 1 haftada 2 dilim baklava aslında fena değil :)

edacımmm hoşgeldinn
allah acil şifalar versın öncelıkle babana,çok geçmiş olsun
sende 2 kıloyla ıyı dönmüşsün bence çok gibi dursada degil 1 haftaya kalamdan sıkı bi diyetle atılabılır hatta eksıye geçersin

yaaa güzelim böyle ballandıra ballandıra anlatırsan ben dayanamam dukana hemen dahil olurum :) ay hemen girip okuyayım :)

çok teşekkür ederim inşallah güzelim inşallah eksiye geçerim bu hafta hedefim cumaya dek yine eski kiloma 85 e dönmek :) yağmur yağmasa sporun dibine vuracağım ama neyse ben evde aerobikle aşarım bunu

yedim yemezmıym kuzum sildim süpürdüm
2 parça tavuk pirzola 1 adet köz domates,1 adet köz biber 2 adet turşu ,zero,1 kase yogurt ,1 yeşilçay

nasıl kuzum lıstemmm

afiyet olsun kuzum...bende tavuk döner,salata yedim,bide ayran içtimm

bu arada sinemcim bu zeroyu hergün tüketmek sakıncalı değilmi,tamam dukan amca izin veriyo ama sonuçta asitli inş.olmaz ama kilo vermen durursa sebebi bu olabilir

kızlarrrrr nerdesinizzzzz

yedinizmi yemeklerinizi

yedik yedik :) 1 adet biber dolma ve adını bilmediğim domates, tavuk ve tarhana çorbasının farklı özgün bir tasarımını yemiş bulunuyorum... 2 kaşıkta yoğurt... doydum mu acaba ben bilemiyorum ki

sanada afıyet olsun canım..günde 3kutu verıyo ,eger duraksama olursa içitğinizin daha altında için diyo.sadece oglen ıcıyorum kuzum içim yanıyo ,bıde tatlı ıstegımı gıderıyo ..kolasız yapamam ben zaten ımkan yok

yedik yedik :) 1 adet biber dolma ve adını bilmediğim domates, tavuk ve tarhana çorbasının farklı özgün bir tasarımını yemiş bulunuyorum... 2 kaşıkta yoğurt... doydum mu acaba ben bilemiyorum ki

doymussundur canım benim. gözümüz doysun yeter zaten ,,midemizde o sıra küçülür hem

asidi bir kenara bende tüketiyorum zero yanlız arada mola veriyorum nedeni içi kimyasal dolu en önemlisi tatlandırıcılar... şekere olan bağımlılığımıza sponsor oluyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…