Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

melekcımm yakıyosun bacımmm maşallah sana :)
çok güzel gözüküyosunn,aşık oldum galıbaaaaaa

tebrikler geri almazsın inşallah bende 18 kilo vermiştim ama 6 kilo geri aldım

yok yafrum ben şu anda bile yiyorum ama sporu bırakamadığım için az az da olsa vermeye devam ediyorum.
diyetisyenimin ve spor hocası bi ark. ım var onun dediğine göre diyet yapmadan bile yiyerek yani sırf haftada 3-4 gün
1 saat yürüyerek haftada 1 kilo verebilirmişim. ee bu da bana yetiyor. yiyorum ama akşamları abur cubur yemiyorum o yüzden devam ediyorum kilo vermeye :)

kizlar cok sancim var sicak su torbami aldim yatiyom napsam bilemedim sanki karnim belim ayriliyor midem bulaniyor cok kanamam var 4. gunum hala boyleyim

canımmmmm:)

Ben daha önce 13. takımdaydım ama baya uzun zaman oluyor.

bu arada yeni gelen fıstıklar hedef kilolarınızıda alayımm

delimavi48 61 kg

hayattanazicik 60 kg

anneyavrusu 87

Hedefim 50 :) hadi inşallah

yok yafrum ya ne yakması. hala fazlam var.
bi 75 e düşsemmm oh dicem

meleğimmm valla afett oldun, bacaklarda öyle kalın falan değil,fiziğin şu anda bile süper,bide 75 e düşünce nasıl olucak düşünemiyorum bile

kizlar cok sancim var sicak su torbami aldim yatiyom napsam bilemedim sanki karnim belim ayriliyor midem bulaniyor cok kanamam var 4. gunum hala boyleyim

canımmm ayaklarınımı çok üşüttün acaba:26:benimde bu ay çok sancım oldu,sıcak tut kendini bitanesii
canımmmmm:)

Ben daha önce 13. takımdaydım ama baya uzun zaman oluyor.

Hedefim 50 :) hadi inşallah

canım senin durumunu paylaşım alanında püsküte bi sormam lazım hedefinide not aldım

iyi gecelr kızçelerimm melek semaaa aşağıda sizi görüyorumm52:

yatmadan bi bakayım size dedim

Eki Görüntüle 579626 Nasılım yavrular???

yaa bu pantolonda ne kadar da kalın görünüyor bacaklarım. normalde bu kadar değil vallahi yafrular

harıkasın melekcım darısı başımıza motıve kaynağısın bızlere
iyi gecelr kızçelerimm melek semaaa aşağıda sizi görüyorumm52:

yatmadan bi bakayım size dedim

iyigeceler neslım nasılsın senı burda gormek ne guzel
geçmişi okuyordum süpriz yapmış eşin ne guzel herşeyın en guzelıne layıksın canım ... dilerim yeni yaşında kilolarını verıp sağlıklı bır bebeğe kavuşursun inşalhh ....
bu arada eda gelmıyo inşalh bır terslık yoktur ?:44:

teşekkür ederim neslicim , semacım. o sizin güzelliğniz cnm. motive ediyorsam ne mutlu bana

menüm

2012-12-17 tarihli kaloricetvelinizMiktarKalori

[1]Yürümek (Asfalt)45 dak284.4

[2]Sütaş Süt0.20 LİTRE114

[4]Kepekli Ekmek1 DİLİM55

[5]Patates Kavurma0.25 PORSİYON42.5

[6]Zeytinyağlı Pırasa0.50 PORSİYON112.5

[7]Marul Salata1 PORSİYON93

[8]Ezogelin Çorbası1 PORSİYON140

[9]Elma1 ADET60

[10]Sütaş Ayran1 200 ml76

[12]Çavdarlı Ekmek1 DİLİM55

[13]Cherry Domates100 GRAM19

[14]siyah zeytin2 adet (3gr)16

[15]Beyaz Peynir20 GRAM50

Toplam :874.6 kal.

bol su 1 fıncan bıtkı çayı

teşekkur ederım neslıcım ama gercekten bu sefer o duygular ıcerısındeyım :) sabırsızlanıyorum bende melek gıbı resım paylaşmak ıcın ,ınan ben cok üşenirim hiç uğrasamam
sinem bu dukan diyeti nasıl biraz bilgi verirmisin
canım kısa bılgı vermek ısterım ama cok kapsamlı her gun bısıler ogrendıgın bı dıyet .ıstersen dukan kıtabını al bıde dukan diyeti deneyimleri diye bi sayfa var ,dukan rejımı yapan herkes orda yazılar yazıyo bastan sona oku ıstersen cok yararlı oluyo deneyımlerı :) ben cokkk memnunumm suan ıtıbarıyle ..

günaydın günaydın hayırlı sabahlar olsun inş. hepimiz için

bu sabah tartılamadım korktum ( çünkü 1 adet kabak tatlısı kaçamağım parçalayın benii herşeye razıyım)

bugün sebze+protein günüm

sabah
1 köy biberi ,1 bardak süt,biraz peynir,1 yumurta,1 jambon,1 bardak yeşil çay
öğlen
1 kase yoğurt,tavuk pirzola ,1 kutu zero
ara
1 kupa yeşilçay ,limonlu maden suyu,3lt su
akşam
2 çarliston biber közlenmiş
1 şiş et
1 bardak zero
45 dk yürüyüş

günaydın kızlarrrrrrrrrrr
dün aksam sıfır kaçamak ve 1 saat yürüyüşle bomba şekılde başladım haftaya
ama bu akşam mecbur yemege gidicem ve spor yapamıycam:)
sonrasındakı 3 günde telafi ederim inşallah

günaydın kızlar,

döndüm sonunda buraya da yazamadım bayadır ama zor yetiştik her yere memlekete gitmek çok yorucuymuş sabah 6 akşam 1-2 uyuduk kaç öğün yediğimi hatırlamıyorum bile her gittiğimiz yerde ikramlar tabiki kilo alarak döndüm ama hemen sıkı diyete başladım dün akşamla...

sizleri çok özledim yazayımda geçmişi öyle okuyayım dedim...

canımsın teşekkür ederimm bütün güzel dileklerine kocaman aminn

eda memleketinde semacım,babası rahatsızdı hastanedeydi en son,umarım herşey yolundadır:26:

teşekkür ederim neslicim , semacım. o sizin güzelliğniz cnm. motive ediyorsam ne mutlu bana

seni böyle motive olmuş görmek ne güzel bitanem,iyiki geldin takıma

sebze sadece közlnmiş biberbirazda pişmiş sebze yesen sinemcim nasıl olur,şiş olmaktan korkuyosun sanırım

birde ben dukanda kabak tatlısını kendim yapıyodum tatlandırıcı ile cıss değil yani...ama sen normal tatlıyla yapılandan yediysen cıss
günaydın esracımm

ohhh sporlar yapılmış,kaçamak sıfırbu hafta sonucunu çok merak ediyorum

günaydın 1.takımımın afet hatunlarıı

nasılsınız bakalımm...güzel bi gün olsun hepimiz için,bende dünü pro ağırlıklı beslenerek kapattımmenü yazmıyorum,yanlış yönlendirmek istemem
3 litre su,3 bardak yeşil çay ve 15 dakika trambolin yaptımmyarım saatte yürüyüşş

iyikide geldim tekrardan neslicim yoksa motıvasyon yerlerdeydi :):)..kabak aldım eve ama yapmak kısmet olmadı dün annem yapmıs ve çokk güzel yyaparr tadı damagında kalır :)..malesef bı bakmısım agzıma atıp yutmusum bile .ama bugun bol su yeşil çayla bıde sporla eriticem o 1 dilimi sen hiççç merak etme kuzum
esracımda bı harıka yani .sıkı basladı bu haftaya cuma guunu bildirimi olayy olacak gıbı gelıyo bana bu hırsla devam edersee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…