Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

sinemmmm avatarımı senin için değiştirdim nasılll ohhh kocişe aşk mesajları ne kaa güzell
teşekkur ederim neslicimmmm .gordugumde cokta begenmıstım ...

sinemimm sana katılıyorum,mesela ben 28 imde evlendim iyikide beklemişim,kocişimi buldumm hatta bana çevremde hep neslihan durdu durdu turnayı gözünden vurdu derler
ıyıkıde gercekten oyle yapmısız en ıyısını bulduk :):)
arada sınırlendırselerde bılıyoruzkı bızı cok ama cok sevıyolarrrr dimi esracımmm ,neslicimmm

toplu cevap vereyim 23 yaşındayım ama çevremdekiker yok mu birisi gibi imalarda bulunuyor artık. :)

canımmm yaaaa kıyamam ben sanaaaa yaaa nasıl aşka getirdik esrayla sizi dimiii

tatlımmm teşekkür ederim güzel dileklerin içinn,yaa ben hepinizi ayrı ayrı çok seviyorummmiyiki varsınızzz

:)valla vardır bundada bı hayır,allahtan ümit kesılmez sekerım:)
senınkıde dıyodur neoluyo benım hatuna romantıge bagladı dıye:)

sinemimm sana katılıyorum,mesela ben 28 imde evlendim iyikide beklemişim,kocişimi buldumm hatta bana çevremde hep neslihan durdu durdu turnayı gözünden vurdu derler

bende 27de bastım ımzayı aldım nıkahıma dermısım:)
27nin son ayları hadı 27,5 diyelım..
erken evlılıgı cok onaylamıyorum minimum 25.o bile erken de hadi neyse:)

sen kocanı bal gibi seviyosunn işteeeeeeeeeee
kız akşam git dolan boynuna be neolcakkk,valla gözlerım dolar ama aglarım ben şimdiii
şuan ona sarılmayı 3 porsıyon makarnaya degişmezdimm

canımmm yaaaa kıyamam ben sanaaaa yaaa nasıl aşka getirdik esrayla sizi dimiii

tatlımmm teşekkür ederim güzel dileklerin içinn,yaa ben hepinizi ayrı ayrı çok seviyorummmiyiki varsınızzz

valla oyle aradim kocisi yemege gelicek misin didim
ama o gelmicem dedi

[video=youtube;I0Szfpb6rbs]http://www.youtube.com/watch?v=I0Szfpb6rbs[/video]

kesin diyodur bıde 4 gundur yuzumu gormuyo adam :):)..aman be duygusala bagladık yıne ,benımde gözlerım dolduu ..hadı hep bırlıkte goçişlere senı sevıyorum dıyelım .ıster arayarak ıster msj la içim gıcıklandıı off
fefilla eşini sevıyosun ne olur sen elınden gelenı ardına koyma ,kaybetmek yerıne kazanmak ıcın ugras kurbanın olayım

ivettttt bizi çok seviyolar bizde onları çok seviyoruzzzzz

burda aşka gelen başka birileri daha var galibaaa
toplu cevap vereyim 23 yaşındayım ama çevremdekiker yok mu birisi gibi imalarda bulunuyor artık. :)

tatlım boş ver çevrendekileri,çokta fifi yani

gelmicekte nereye gıdıcek peki yada gecmı cıkıyo işten,yada yıyıpmı gelıyo

yok yemege bekleme gec gelcem ben dedi yiyip gelir herhal amaann napim benimde yiyesim yok zaten bugun menumu yazamicam cunku hicbirsey yememisim hemde 2 tane sigara ictim

valla oyle aradim kocisi yemege gelicek misin didim
ama o gelmicem dedi

[video=youtube;I0Szfpb6rbs]http://www.youtube.com/watch?v=I0Szfpb6rbs[/video]

seviyom ki
oda seviyo ama iste hoouffffff

gelmicekte nereye gıdıcek peki yada gecmı cıkıyo işten,yada yıyıpmı gelıyo

gelmemekte ne demek yahuu,senın yerin benım yanım de,ara valla bazen sert yapmak lazım
hayatım aksam ıcın yemek hazırladım yada aldım de,senı beklıyorum gec kalma lütfen de kem küm ederse nazlanırsa falan
ben adımımı atıyorum yapacagımı yapıyorum eşimsen sana emegım varsa gelırsın,eşlerın yerı bırbırının yanıdır de kapat
sonrası ona kalmışş
he tabı işi gücü yoksa ve tribinden gelmıyosa yap,adamın işi uzadıysa mesaisi falan varsa ters teper

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…