Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

aşure yenmezmi yaww of of olsada yesekk :):) .
afıyet olsun kuzum ,,kocacıgın gelıyo dıye heycan yapıyosun dımııı

sanada afıyet olsun kuzum ..günlerdır tavuk yıyodum degsııklık olsun bıraz dedım ....
canımcım ayran degıl ,ama bence proteın yanı atak yapabılırsın .en azından karnın doyar .ayranda bıraz zorlanırsın dıye dusunuyorum..
ama dıyetısyenın kızmasın bu detoks işine

diyetisyene sölemicemkiiiiyaa ne yapayım onun müdahale edeceği yok bana,valla ben ondan daha çok şey biliyomdur eminim ama işte bi süre sonra sıkılıyorum

evet haftaya cumaya kadar 4 gün pro ağırlıklı besleneyimm

ayrıcaaa yerın belkim pasta yiyebilirm azcık sinemcimm

Son düzenleme:

Yaw ne şanslısın ben aşure görmemek için köşe bucak kaçıyorum dayanamıyorum hastanede refakatçi yemeği yerine hasta yemeğine sulandigima hemşireler inanamıyor diyetteyiz kardeşim :))))

canım istersen menüleri paylaş belkı yanlıs gıden bısıler vardır ,ona gore yorum yapar dogru yolu buluruz hep birlikte

Haklı...

öğle yemegımıde yedim ohh miss ,,yeşil cayımı hüpletiyorum şimdikk.

haydı kızlar ne yedınız yazalımm ..allahım ne sessız bı topik burasııııııııı böyleee

Ohh süpersin bak yeşil çay dedin aklıma getirdin 1,5 lt sular aldım, babama örnek oluyorum wc de yatacağız yakında :)))

canım sessiz değiliz normal de ama zorunlu olarak ben sessizım

Kızlar burda ekmekle peynir yiyorum ben ya engelleyemiyorum buranın lavaş. ekmeği var iyi pişmişi arasında antep peyniri ufff günde 1 kez sabah

söyleme bakalım bı duyarsa var ya seni çiğ çiğ yer o kadın .nedenmiş kuzucum dogum gunu falanmı var .yakınlık derecesıne göre degısır bu izin hakkın
yok canım genel olarak söyledım ama hareketlenır herkesın özel durumları var malum..
bence lavaşı peynırı unut gıtsın vicdanen rahatsız olmuyosan ona bişicik diyemem ..boşver yeme daha öncekı yedıklerını düşün :):)

söyleme bakalım bı duyarsa var ya seni çiğ çiğ yer o kadın .nedenmiş kuzucum dogum gunu falanmı var .yakınlık derecesıne göre degısır bu izin hakkın

evettt doğumgünü varpasta olucakmı emin değilim o yüzden belki dedimm

yakınlık dereceside şöle deyimm canımm ; iyikiiiii doğdummm gördün mü bak 31 oldummmm

şuannn yıkıldıgım andırr
akşam annemler dayımlar falan hepbırlıkte benım en kucuk abıme gideceklerdı oturmaya ve ben hazır ev bana kalmışken bomboşken
kaçamagın dibine vuracaktım yarına bildirim olmasına ragmen,sizden habersız
nede olsa reglym artıdayım haftaya toparlarım diye düşünüyodum
ama dayımların işi çıkmış annemlerde aşure yaptık nede olsa diye herkesı bıze cagırmıs
yazık ama bana yaaa
dünya başıma yıkıldı,hayallerım soldu gitti

kaptane hanım kaçamak kısmını sen okuma be

artık çok geççokudum bileyavrum madem kaçamak yapacaksın cuma akşamı yap,yani şahsen ben öle yapıcamm

yarına ne kadar az çıkarsan kardır,bu arada regl benide vurdu,hiç ümitli değilim,ama haftaya bomba bildirim yapaceğimmmm

iananmıyorum sana bizden gizli saklı işmi yapıcaktın sırtımdan vurulmusa dondum ..ne olur kacamak demeyın yoksa bende yapıcam zaten meyıllıyım..

neslicim senınmıydı dogum gunu bıdenem sımdıden mutlu yıllar ..bilemedım ben senın oldugunu
yeni yaşın saglık mutluluk aşk dolu bir yıl getırır ıns canım sana

evet ben doğdummmgüzel dileklerin için çok saol fıstığım,hep birlikte inş.

kaçamak kelimesini literatürden kaldırıyorummmyok öyle bişeyyy

bu arada eşimin bugün halı saha maçı varmış,aradı beni akşam direk annenlere git diye(evde yanlız olmazmış hey allahım yaa) sonra yarın akşamda varmış maçı ama yarınki erken saatteymiş o yüzden eve gidecekmişim...kesin sürpriz bişeyler hazırlıyo ama çokta belli ediyo garibimmm

heheheheheh cok fenayım dımı:)
valla hıc kusura bakamyın çıtırlar,yapacaktım bidaha olsa yıne yapardım:)
annemler giderse bıyere hala yaparım ama yapamam aksam ev curcuna olur yıne tarıkat evı gibi:)
neyse cok durmayın üstünde bu konunun kedidir kedi:)

senın koca yaratıcı kaptan,gecen yıl hatırlıyorum mavı gül ve kırmızı .. olayını heheheh
maşallah,allah tüm kocaların beyınlerıne kan pompalayan yaratıcılık damarlarına güç versin:)

çokkk yaratıcıdır benim kocamm evet mavi gül almıştı bana(ölümsüz aşk )ve yerlere benim ona sevgililer gününde gönderdiğim 365 ad kırmızı kalpleri sermişti
sonrada evin giriş kapısına,banyodan tuvalete,yatağın içine,hatta yemek tabağının altına bile bana sevgisini anlatan yazılar asmıştımumlar falan,güzeldiii yaaa

bakalım bu sene ne yapacak,bana diyo cumartesi kutlasak olmazmı diye,hatta kızıyo insan 14 ünde doğarmı diye,malum maaşı 15 inde alıyo

sende ona ınsan ayın ortasında maaş alırmı yaaa,ay başı denen bişey var de:)
canım tüm güzelliklerin senın olacagı muhtesem bır yıl olsun
saglıklı huzurlu az kalorılı,bol kılo kayıplı bir yıl sonunda ınsallah kucagın bebekle dolsun:)
ne laf ettım ama:)
dogumgünün kutlu olsun şimdiden bebiş

dimi amaa,şu devlet niye 15 inde verirki maaşlarıı

canımcımmm çokkk teşekkür ederim güzel dileklerin için,hepsine kocaman amin diyorummm

bende bu pazar günü için ne atraksıyon yasam acaba,yemek yerı ayırtma durumumu mecburı olarak salıya çektim,oyuzden pazar günü evde bı yemek hazırlayıp bide güzel bişeyler yapsam ıyı olacak
ama cok odunum ben bu konuda yahu

sizin tanışma yıldönümümüydü canım:26:hımm evde şık bi sofra hazırlayabilirsin,sevdiği şeylerden yaparsın,güzel bi müzik yada romantik bi film alıp battaniye altında beraber izleyebilirsiniz

bide reglin bitiyomu pazar gününehani yemekten sonra güzel bi sürpriz daha yapabilirsinn:92::92::92::92:

ay ne mutlu sana ..bakalım ne yapıcak cok merak ettım dogrusuu :):)
aminnnnnnnnnnnnnnn
bende sabırsızlıkla beklıyorummm
aminnn inş. en kısa zamanda bebiş versin allahım

zaten manyak gıbı fılm ızlıyoruz,ama pazar aksamı oturup haremı ızleyebılrız,ona cok gülüyruz:)
yaw neslım ya pazar ya pazartesi,işim allaha kalmış durumda:)
ama bakalım :)bi ayakkabı aldım hedayee:)
bide güzel yemek bende şıkır şıkır giyinim saç baş makyaş falan:)
regl devam olursa yazık gerci adama ama olsun:)
yarın aksam kocacımla uyuycammmmm
bıde ben bunu boşamayı düşünüyodum ıyıkı oyle bi halt etmemısımmmm
5 gün geçmek bilmedi yahu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…