1 saatlik Leslie videoları ile spor + aralıklı oruç ile imtihanım

Hayatımın her dönemimde kiloluydum hatta hamile kalırken.bile 92 kiloydum hedeflerimi küçük tutuyorum şimdiki hedefim 100 😂

09.08.2024: Joanna soh 10000 adım videosunu yaptım 💪🏻 aralıklı oruç 1. Gün saat 3 te yemeyi bıraktım ✔️

Herkese merhabalar
Doğum sonrası 110 kg idim geçen ramazan oruçla beraber 104 kg ya düştüm şimdi ise tekrar 106 oldum diyet ve sporla zayıflamaya karar verdim. PCOS + insülin direnciyle beraber kolay kilo veremiyorum. Elimden geleni yapıyorum. Buraya pazardan pazara ölçülerimi ve kilomu yazacağım. Bana eşlik etmek destek olmak ya da tavsiye vermek isteyen herkesi yorumlara bekliyorum💕

28-07-2024
Göğüs : 125 cm
Bel: 118 cm
Basen:133 cm
Kilo : 106

04-08-2024
Göğüs-122
Bel-107
Basen-125
Kilo- 103,7
Ben eşlik ederim

Yazdıklarınızı şaşkınlıkla okuyorum herkes çok güzel kilolar vermiş ben biraz yavaş veriyorum ya da çok mu acele ediyorum anlamıyorum. İnsülin direnci ve prodüksiyon olan var mı aranızda

Aralıklı oruç kaç saat yapıyorsunuz? Ben 16/8 başladım ilk hafta şuan 20/4 gidiyorum. Şu aralar Leslie yerine ağır ev işi aktiviteleri yapıyorum. Bir de 20/4 biraz ağır geldi sanırım

Herkese merhabalar
Doğum sonrası 110 kg idim geçen ramazan oruçla beraber 104 kg ya düştüm şimdi ise tekrar 106 oldum diyet ve sporla zayıflamaya karar verdim. PCOS + insülin direnciyle beraber kolay kilo veremiyorum. Elimden geleni yapıyorum. Buraya pazardan pazara ölçülerimi ve kilomu yazacağım. Bana eşlik etmek destek olmak ya da tavsiye vermek isteyen herkesi yorumlara bekliyorum💕

28-07-2024
Göğüs : 125 cm
Bel: 118 cm
Basen:133 cm
Kilo : 106

04-08-2024
Göğüs-122
Bel-107
Basen-125
Kilo- 103,7
11.08.2023
Göğüs-121
Bel-105
Basen-123
Kilo-102,4

Bu haftaki ölçülerim hem leslieyi ihmal ettim hem de kaçamak yaptım. 😰

Benim tek problemim spor yapmamak. Bir türlü o aşk gelmiyor aşırı üşeniyorum. Halbuki eliptik aldım bir kaç gün yapıp bıraktım. Dambıl var onu da bıraktım . Karın egzersizleri yapmam sart mesela ama bende gram istek yok. Nolcak böyle bilmiyorum sporsuz diyet yeterli olmuyor çünkü.
Aynı sorundan ben de muzdaripim. Motivasyonum çabuk düşüyor. Ev işleri, çocuklar, havanın sıcaklığı hep bir bahanem oluyor :KK43: Oyun bağımlısı bir çocuğum var. Birlikte aktivite önerdi öğretmenimiz ama hiç enerjim olmuyor

Bende ayın 17 sinde bakicam hergun 30 dk spor yapıyorum ama yediklerim sağlıklı ama porsiyon olarak biraz fazla sanırım onu ayarlamam lazım

Bana eşlik eden arkadaşlar sizlere soruyorum diyetiniz boyunca tatlı isteklerinizi nasıl bastırıyorsunuz? Fit tatlılar mı yapıyorsunuz ya da kriz geldiği gibi ne varsa gömüyor musunuz? Bugün kendimi kontrol edemedim ve tahin pekmez yedim

Bilmiyorum kendimi yıkık hissettim galiba tam olarak zayıflamana kadar evden çıkmamam lazım 😂😂😂
Çok iyi anlıyorum sizi bende o durumdayım Kıyafetlerim olmuyor oluyorda güzel durmuyor aylardır hıc yeni birşey almadım çünkü şu anki halimden hiç memnun değilim 🥺 ne güzel vermistim aylarca emek verdim deli gibi spor yaptım sonra hepsini nasıl geri aldım kendime çok kızıyorum 🥺

Bana eşlik eden arkadaşlar sizlere soruyorum diyetiniz boyunca tatlı isteklerinizi nasıl bastırıyorsunuz? Fit tatlılar mı yapıyorsunuz ya da kriz geldiği gibi ne varsa gömüyor musunuz? Bugün kendimi kontrol edemedim ve tahin pekmez yedim
Ben bazen meyve yiyorum o durumda bazende kuru kayısı hurma veya kuru üzüm yanında azda leblebi veya ceviz falan öyle şeyler yiyorum

Ben bazen meyve yiyorum o durumda bazende kuru kayısı hurma veya kuru üzüm yanında azda leblebi veya ceviz falan öyle şeyler yiyorum
20/4 aralıklı oruç ağır geldi sanırım aralıklı oruç ve lesliye başladığımdan beri hiç böyle olmuyordum. Sanki bütün emeklerim çöpe gitmiş gibi şeytan diyor ki git tüp mide ameliyatı ol sayaç gibi düşsün kilolar 😂

20/4 aralıklı oruç ağır geldi sanırım aralıklı oruç ve lesliye başladığımdan beri hiç böyle olmuyordum. Sanki bütün emeklerim çöpe gitmiş gibi şeytan diyor ki git tüp mide ameliyatı ol sayaç gibi düşsün kilolar 😂
Ben burda kalori hesabı yapıp 20 saat aralıklı oruç yaparken bir yakınım dün ameliyat oldu ve zahmetsizce bütün kilolarından kurtulacak

10.08.2024: 10000 steps ✔️ aralıklıklı oruç 2. Gün✔️
Tekrar merhaba bugün joanna soh 10 bin adım 32 dk şık videosundan yaptım aşırı ter döktüm ama 10 bin adım atmış gibi hissetmiyorum. Siz akıllı saatle mi yürüyüş yapıyorsunuz 10 bin adım atılıyor mu gerçekten ?

Ben burda kalori hesabı yapıp 20 saat aralıklı oruç yaparken bir yakınım dün ameliyat oldu ve zahmetsizce bütün kilolarından kurtulacak
Doğru söylüyorsunuz bende bazen düşünüyorum inan ki çok yoruldum al ver yine tekrar al hep böyle geçiyor ömrüm gündemim de hep kilo vermek var gardrobumun yarisi hiç olmayan kıyafetlerimle dolu ama açıkçası ameliyat korkutuyor beni eşimde kesinlikle karşı öyle ameliyat olacak bir kilon yok diyor hep ve şu an diyet bitse istediğim kilo olsamda şunları şunları yesem diye hayal kuruyorum önünü alamiyorum sonrada geri kilo alıyorum ameliyat olsam bile böyle düşünenler bir kaç sene sonra yine aynı kiloyu alıyormuş bir tanıdığım 5 yıl sonra falan eski haline döndü maalesef 🥺

X