Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 1 dakikada sihirli göğüs büyütme yöntemi

birprensesinannesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2009
21
0
39
kızlar internette gezinirken bi kızın abiye bir kıyafet giyeceği için göğüslerini bantla(bildiğiniz koli bandı) birbirine yakınlaştırdığını okumuştum.

Son düzenleme:
kızlar internette gezinirken bi kızın abiye bir kıyafet giyeceği için göğüslerini bantla(bildiğiniz koli bandı) birbirine yakınlaştırdığını okumuştum..hemen denedim vallahi de işe yarıyor..işte yapılışı:benim gibi ayrık ve küçük göğüsleriniz varsa 40 cm kadar şeffaf koli bandıyla göğüsleri birbirine yakınlaştırıp altından bantlıyorsunuz iyice yaklaştırarak tabii ..üstüne südyeni takınca sanki dolgun ve büyük göğüsleriniz varmış gibi görünüyor..deneyenlerin yorumunu alabilirmiyim lütfen?eyvahedigeldismile

walla benım için baskasının dolgu görmesi önemlı degıl.ben esıme karsı ezık hıssedıyorum kendımı.keske buyutmenın dogal bır yolu olsaçama yınede özel gunlerde işe yaraya bilir.yerimseniben

walla benım için baskasının dolgu görmesi önemlı degıl.ben esıme karsı ezık hıssedıyorum kendımı.keske buyutmenın dogal bır yolu olsaçama yınede özel gunlerde işe yaraya bilir.yerimseniben

canım ben zaten dışarda kapalıyım kadın kadına toplantılarımızda veya evde otururken hafif bi dekoltede kullanıorum bu yöntemi..göğsümüz küçük die dekolte giyemeyecekmiyiz yaaa...ayrıca üzülme küçük göğüsler hiçbirzaman sarkmaz :):dance::dance:

canım ben zaten dışarda kapalıyım kadın kadına toplantılarımızda veya evde otururken hafif bi dekoltede kullanıorum bu yöntemi..mememiz küçük die dekolte giyemeyecekmiyiz yaaa...ayrıca üzülme küçük göğüsler hiçbirzaman sarkmaz :)

:dance:

Kizlar ben kendimi giyinikken daha seksi hissediyorum. Ciplakken ufak kiz cocugu gibiyim. Ben karar verdim para biriktirip silikon yaptiricam.

bunun yerine toparlayıcı sütyenler daha saglıklı deil mi_? o bandı bide cekmesi var :)

toparlayıcı sütyenler oyle bir görüntü elde etmeye yetmiyorlar ki. ama sütyenin içine memenni altına ekstra birşey koyarak memeyi daha da yukarı ittirip o görüntü sağlanabilir. ingiltere'de yaşayan bir arkadaş anlatmıştı forumda. ingiltere'de bu iş için yumuşak silikonlar satılıyormuş.alıp sütyenin içine koyuyorsun. ben de buna benzer bişe görmüştüm alışveriş sitelerinde. içi hava dolu ped mi neydi. oyle bişe...

kızlar ne olursa olsun o bantın verdiği görüntüyü hiçbir sütyen veremiyor çünkü bu tamamen birbirine kavuşturuyor göğüsleri 25 yıldır kendimi hiç bu kadar seksi hissetmemiştim :)yaşasın koli bandı :dance:KK43:bantı çekme mevzusuna gelince göğsün alt kısmında kıl yokki acı olsun yavaşcık çekerim ne olcakki :)

göğüslerinizin boyutu ne?kaç yıllık evlisiniz? bu durum sorun yaratıyor mu merak ediyorum. özel bir soru tabi o nedenle istmezseniz cevap vermeyin. eşiniz için problem oluyor mudur? "ah keşke eşimin göğüsleri daha büyük olsaydı diyor mudur" sizce? yakında evlenicem de o nedenle merak ediyorum yanlış anlamayın lütfen.

göğüslerinizin boyutu ne?kaç yıllık evlisiniz? bu durum sorun yaratıyor mu merak ediyorum. özel bir soru tabi o nedenle istmezseniz cevap vermeyin. eşiniz için problem oluyor mudur? "ah keşke eşimin göğüsleri daha büyük olsaydı diyor mudur" sizce? yakında evlenicem de o nedenle merak ediyorum yanlış anlamayın lütfen.

ben 8 yıllık evliyim 85 beden göğüslerim ve çok fazla deforme olmadı soğuk su ve buzla masaj yapıyorum kendime kaydirigubbakcemile3 ayrıca eşin böyle şeyler düşünmeyecektir emin ol ve herzaman dik otur ben böyle yapıyorum ve nemlendirici kremi mutlaka göğüslerede uygularım sana mutluluklar canımkaydirigubbakcemile5

5 yıllık ewlıyım.goguslerınde normalde 75 anca doldurur.suan bebek emzırdıım için buyuk tabı:roflol: eşim için sorun oluyormu bılmıyorum.yanı hıc dıle getırmedı.ben yakındıgımda bıle yok sacmala bole ii dedı.ama sanmıyorum.benı rahatlatmak için böyle konusuyodur.hangı erkek istemez buyuk olmasını.emınım oda büyük olmasını tercih ederdı.ne kadar hayır desede benım düşüncem bu...:kedi:

5 yıllık ewlıyım.goguslerınde normalde 75 anca doldurur.suan bebek emzırdıım için buyuk tabı:roflol: eşim için sorun oluyormu bılmıyorum.yanı hıc dıle getırmedı.ben yakındıgımda bıle yok sacmala bole ii dedı.ama sanmıyorum.benı rahatlatmak için böyle konusuyodur.hangı erkek istemez buyuk olmasını.emınım oda büyük olmasını tercih ederdı.ne kadar hayır desede benım düşüncem bu...:kedi:

anladım. bence kendinizi üzmeyin. oyle bakarsak her erkek çok güzel, çok güzel vücutlu, taş gibi, kimisi uzun boylu bir karısı olsun ister ama oyle değil diye de içten içe başka şeyler düşünmez heralde. ben de isterim çoook yakışıklı bir kocam olsun ama nişanlımı seviyorum o nedenle de o bana yetiyor. erkeklere de boyle geliyordur bence. bence siz asıl, şu an büyük olan göğüslerinizin, büyüklüğünü nasıl muhafaza edeceksiniz bence onu düşünün ve araştırınyerimseniben sonra bize de anlatın:KK1:

ben 8 yıllık evliyim 85 beden göğüslerim ve çok fazla deforme olmadı soğuk su ve buzla masaj yapıyorum kendime kaydirigubbakcemile3 ayrıca eşin böyle şeyler düşünmeyecektir emin ol ve herzaman dik otur ben böyle yapıyorum ve nemlendirici kremi mutlaka göğüslerede uygularım sana mutluluklar canımkaydirigubbakcemile5

çok teşekkür ederim, siz de bu güzel göğüslerinizin formunu korursunuz inşallah:)

anladım. bence kendinizi üzmeyin. oyle bakarsak her erkek çok güzel, çok güzel vücutlu, taş gibi, kimisi uzun boylu bir karısı olsun ister ama oyle değil diye de içten içe başka şeyler düşünmez heralde. ben de isterim çoook yakışıklı bir kocam olsun ama nişanlımı seviyorum o nedenle de o bana yetiyor. erkeklere de boyle geliyordur bence. bence siz asıl, şu an büyük olan göğüslerinizin, büyüklüğünü nasıl muhafaza edeceksiniz bence onu düşünün ve araştırınyerimseniben sonra bize de anlatın:KK1:

ay haklısın canım ya.idare etsın ben buyum artık.demı ama.dedıgın gıbı sımdıkı buyukluklerını koruyabılırsem onun yoluna bakıyım :Saruboceq::eek:lmassada olmaz napalım:roflol:

ay bi yaşıma daha girdim :KK70::KK70: sıkıntı vermiyor mu bant ya

sıkıntı vermez olurmu canım veriyor birazcık ama sıkıntısız da güzel birşeyler olmuyor ki..yoksa küçük kız çocuğu memeleriyle gezmek daha çok sıkıntı verir bence..imaj herşeydir :) hem eşim de pek birşey anlayamıyor banttan yana çünkü görünmüyor sütyenin altında kaldığı için yanlızca salma hayek gibi bi kadın ortalıkda dolaşırken anı yaşıyodur emin olalım :))))))))))))))))))))))deneyin kızlar ya bant nihayetinde..tek bende mi bole bi etki yaptı acaba?bilmiyorumkismile

canım ben zaten dışarda kapalıyım kadın kadına toplantılarımızda veya evde otururken hafif bi dekoltede kullanıorum bu yöntemi..göğsümüz küçük die dekolte giyemeyecekmiyiz yaaa...ayrıca üzülme küçük göğüsler hiçbirzaman sarkmaz :):dance::dance:

allah allah yanlış anlama arkadaşım da kapalıyım diosun başkalarına dekolte göstermekten bahsediosun walla çok enteresan... kadın olsun erkek olsun herkese günah bunu senin benden iyi bilmen lazım

X