Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 1 dakikada sihirli göğüs büyütme yöntemi

göğüslerinizin boyutu ne?kaç yıllık evlisiniz? bu durum sorun yaratıyor mu merak ediyorum. özel bir soru tabi o nedenle istmezseniz cevap vermeyin. eşiniz için problem oluyor mudur? "ah keşke eşimin göğüsleri daha büyük olsaydı diyor mudur" sizce? yakında evlenicem de o nedenle merak ediyorum yanlış anlamayın lütfen.

canım benım gogusler 75i bıle doldurmuyodu.allahtan esım hıc bır zaman dıle getırmedı ama hangı erkek ıstemezkı dolgun gögus esınde.ıcınden mutlaka demıstır.bu sadece bı teori.ama ben slıkon yaptırdım ve sımdı cooook guzelll:KK64:

ay hiç güleceğim yoktu gecenin bi saati kahkalarımla herkesi uyandırdım:))))))))) hahaha süper
ama denicemmmmmmmmm:))

canım benım gogusler 75i bıle doldurmuyodu.allahtan esım hıc bır zaman dıle getırmedı ama hangı erkek ıstemezkı dolgun gögus esınde.ıcınden mutlaka demıstır.bu sadece bı teori.ama ben slıkon yaptırdım ve sımdı cooook guzelll:KK64:

bu arada ne kadara yaptırdın cnm

allah allah yanlış anlama arkadaşım da kapalıyım diosun başkalarına dekolte göstermekten bahsediosun walla çok enteresan... kadın olsun erkek olsun herkese günah bunu senin benden iyi bilmen lazım

arkadasim neden oyle dusunuyorsun kapalilarin senden daha iyi bilmesi lazim diye..belki bilmiyordur bayanlarin yaninda sakincasi olmadigini dusunuyordur..hosgorulu olalim lutfen..:KK6:

canım ben zaten dışarda kapalıyım kadın kadına toplantılarımızda veya evde otururken hafif bi dekoltede kullanıorum bu yöntemi..göğsümüz küçük die dekolte giyemeyecekmiyiz yaaa...ayrıca üzülme küçük göğüsler hiçbirzaman sarkmaz :):dance::dance:

o hiç belli olmaz. benim hem küçük hem soldaki sarkık. yaşım da daha 22. telkinle büyütcem ve dikleştircem ama :KK53:

arkadasim neden oyle dusunuyorsun kapalilarin senden daha iyi bilmesi lazim diye..belki bilmiyordur bayanlarin yaninda sakincasi olmadigini dusunuyordur..hosgorulu olalim lutfen..:KK6:

düşünüyorum deil canım biliyorum zaten doğru düşünmüş o arkadaş bayan bayanayken hiçbir sakıncası yok göbek ve dizkapağı arası gösterilmediği sürece dışarda erkeklere gösterenler kapalı bayanların kadın kadına rahat giyinmesine neden bu kadar takar anlamam...neyse burası konusu deil

o hiç belli olmaz. benim hem küçük hem soldaki sarkık. yaşım da daha 22. telkinle büyütcem ve dikleştircem ama :KK53:

hahah süpermiş telkinle nası yapcan :)banada lazım o telkinden telkinden daha önemli bi yöntem var çörekotu yağıyla geceleri 5 dakika masaj ben onu da yapıyorum arada düzenli yapınca dolgunluk ve diklik oluyo bırakınca fıss 1 ay düzenli kullansam belki kalıcı olur da vaktim olmuyo ki :KK43:

hahah süpermiş telkinle nası yapcan :)banada lazım o telkinden telkinden daha önemli bi yöntem var çörekotu yağıyla geceleri 5 dakika masaj ben onu da yapıyorum arada düzenli yapınca dolgunluk ve diklik oluyo bırakınca fıss 1 ay düzenli kullansam belki kalıcı olur da vaktim olmuyo ki :KK43:

corek otu kadar gereksız bı fıkır yok heralde goguslere uygulamak ıcın kım cıkardıysa:KK47:etkısı hem gecıcı hemde sıyah kıllanma yapıyo gogus ucunda zaten sac ıcın kullanılan bıseymıs telkını dınle cnm buyusun ıstıyosan:KK34:

X