1.000 ihlas

Ya Rabbi Sahire Gökçe kuluna Hidayet ver. Öyle bir hidayet ver ki 5 vakit namazını nerede olursa olsun kılmayı nasip et. Diline hep güzel şeyler düşsün güzel konuşsun. Dedikodudan dedikodu yapan insanlar çevresinden uzaklaşsin. Hayırlısı ile bildiği bilmediği tüm hayırlı kaynaklardan gani gani bolluk bereket nasip et. Borçlarını tez zamanda ödemeyi nasip et. Amin Amin Amin

MoonfacedMom
begonvil1985
Maisiyah345
MelodiminEsi
@Canevim
merve
U Umut2019

Arkadaşlar duamızı bu aksam yapmak istedik. Sayıdan düşelim istiyorum. Bu gece kimseye sayı verip meşgul etmek istemiyorum siz de 10 20 tane de olsa okursanız bizim icin. Çok sevinirim. Belki sizin dediğiniz amin kabul olur.

merve duası:
Allahım vatanımı milletimi ailemi tüm müslümanları koru. Kâbeyi tavafsız, camilerimizi namazsız bırakma. Bizi senin yolundan ayırma. Dualarımızda senin rızan olan şeylerden dilemek nasip eyle. Buradaki kardeşlerimi cok sevdim. Onların da ne derdi sıkıntısı varsa gider, günahlarını affet, dualarını kabul eyle. Banave eşime de huzurun devam ettiği yuvamızda salih/saliha evlatlar nasip eyle.
Umut_2019 duası:
Ya Rabbi Sahire Gökçe kuluna Hidayet ver. Öyle bir hidayet ver ki 5 vakit namazını nerede olursa olsun kılmayı nasip et. Diline hep güzel şeyler düşsün güzel konuşsun. Dedikodudan dedikodu yapan insanlar çevresinden uzaklaşsin. Hayırlısı ile bildiği bilmediği tüm hayırlı kaynaklardan gani gani bolluk bereket nasip et. Borçlarını tez zamanda ödemeyi nasip et. Amin Amin Amin

2000den 350 aldım
Kalan 1650

50 daha aldım kalan 1600

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…