1.000 ihlas

Sayılı olsun dendi çoğunluk. 🤷🏻‍♀️ bi kaç gün okuyup sonra okumayanlar oldu e listede de adları var diye biz onlara da okuduk. yetistiremezsek son gün 2 kişiye okuruz hallederiz.
Katılıyorum canım önceki birkaç kişinin azmiyle hızlı ilerledi. Günde iki kişiye okuyabilirim kuzucum

Benim duam öncelikle şu mübarek ayların hürmetne bu koronavirüs belasından ülkece daha fazla zarar görmeden kurtulalım. Kabede tekrardan tavaf başlasın camilerimizde cemaat saf tutsun kuranı azimüşşan tüm evlerde okunsun ramazanı şerife tüm pisliklerden arınmış bir şekilde girelim. Ve bebeğimin hayırlısıyla bana tutunmasını ve güzel bir hamilelik süreci geçirelim hayırlı evlat olsun inşallah hayırlı doğum yapayım ve hayırlısıyla bebeğimi kucağıma alayım. Ailem eşim eşimin ailesi ve sevdiklerim sevenlerim dert nedir bilmesin sıkıntılarından arınsın sağlıklı bir ömür geçirelim hep beraber. Rabbim bu mübarek ayların hürmetine çocuk isteyen tüm kullarına hayırlı evlatlar nasip etsin. Rabbim okuyan okumayan herkesten razı olsun inşallah 🤲❤️

MoonfacedMom MoonfacedMom 125
begonvil1985 begonvil1985 125
Maisiyah345 Maisiyah345 125
MelodiminEsi MelodiminEsi 125
Esmeray34 Esmeray34 125
merve merve 125
@Rabia islam 125
U Umut2019 125

Maisiyah345 Maisiyah345 duası: Benim duam öncelikle şu mübarek ayların hürmetne bu koronavirüs belasından ülkece daha fazla zarar görmeden kurtulalım. Kabede tekrardan tavaf başlasın camilerimizde cemaat saf tutsun kuranı azimüşşan tüm evlerde okunsun ramazanı şerife tüm pisliklerden arınmış bir şekilde girelim. Ve bebeğimin hayırlısıyla bana tutunmasını ve güzel bir hamilelik süreci geçirelim hayırlı evlat olsun inşallah hayırlı doğum yapayım ve hayırlısıyla bebeğimi kucağıma alayım. Ailem eşim eşimin ailesi ve sevdiklerim sevenlerim dert nedir bilmesin sıkıntılarından arınsın sağlıklı bir ömür geçirelim hep beraber. Rabbim bu mübarek ayların hürmetine çocuk isteyen tüm kullarına hayırlı evlatlar nasip etsin. Rabbim okuyan okumayan herkesten razı olsun inşallah 🤲🏻🤲🏻

Canlarım bir önceki erken bitti bunu da aksama bitirirsek rahat ilerleriz. 🤗

Esmeray34 Esmeray34 125
merve merve 125
@Rabia islam 125
U Umut2019 125

Maisiyah345 Maisiyah345 duası: Benim duam öncelikle şu mübarek ayların hürmetne bu koronavirüs belasından ülkece daha fazla zarar görmeden kurtulalım. Kabede tekrardan tavaf başlasın camilerimizde cemaat saf tutsun kuranı azimüşşan tüm evlerde okunsun ramazanı şerife tüm pisliklerden arınmış bir şekilde girelim. Ve bebeğimin hayırlısıyla bana tutunmasını ve güzel bir hamilelik süreci geçirelim hayırlı evlat olsun inşallah hayırlı doğum yapayım ve hayırlısıyla bebeğimi kucağıma alayım. Ailem eşim eşimin ailesi ve sevdiklerim sevenlerim dert nedir bilmesin sıkıntılarından arınsın sağlıklı bir ömür geçirelim hep beraber. Rabbim bu mübarek ayların hürmetine çocuk isteyen tüm kullarına hayırlı evlatlar nasip etsin. Rabbim okuyan okumayan herkesten razı olsun inşallah 🤲🏻🤲🏻

Abdest alıp başlıyorum.

Esmeray34 Esmeray34 125
merve merve 125
@Rabia islam 125
U Umut2019 125

Okudum, Rabbim kabul etsin inşallah :KK200:

X