1.000 ihlas

Öncelikle okuyacak herkesten Rabbim razı olsun
Rabbim sizinde muradınızı versin.
Benim niyetim bu mübarek aylarda Rabbim beni anne olmakla müjdelesin. .
Hayırlı sağlıklı evladım olsun.
Anne olmayı çok istiyorum.
İnşaallah sizin dualarınız vesile olur.
Amin Amin Amin.

30 adet okudum. Allah size hayırlı, saglıklı, güzel bir evlat nasip etsin.. Evladınızla, sevdiklerinizle bir ömür mutlu yaşayın inşallah.

Kalan 670.

Mervemm benim yine ciddi anlamda kanamalarım başladı bugün sbahtamn beri doktorlardaydım ben bu defalık dua grubuna katılmıcam kanamam bitene kadar kimsenin hakkına girmek istemiyorum rahatsız oluyorum hayızlıyken sdece ya mukaddim okuycam kusura bakmayın lütfen üzgünüm 😞😞
Biz senin siran gelince sana da cekeriz. Bu grubun açılma fikri senindi zaten. Sen vesile oldun. Burda kimse buna takılmaz. Sen kendi sağlığını düşün canım. 😔 Ne diyo doktorlar ki. 🤔

Mervemm benim yine ciddi anlamda kanamalarım başladı bugün sbahtamn beri doktorlardaydım ben bu defalık dua grubuna katılmıcam kanamam bitene kadar kimsenin hakkına girmek istemiyorum rahatsız oluyorum hayızlıyken sdece ya mukaddim okuycam kusura bakmayın lütfen üzgünüm 😞😞

Çok geçmiş olsun tekrar. Umarım en kısa zamanda düzelir.

Biz senin siran gelince sana da cekeriz. Bu grubun açılma fikri senindi zaten. Sen vesile oldun. Burda kimse buna takılmaz. Sen kendi sağlığını düşün canım. 😔 Ne diyo doktorlar ki. 🤔
Allah razı olsun canım benim doktor olabilir bazı gebeler bu süreci kanamalı geçiriyor dedi bol bol dinlen bacakların karnından yukarda olsun verdiğim ilacı kullan günde üç kere dedi iğne verdi yaptık yine bakalım ne olacak

Yaa üzdün bizi. Böyle düşünme lütfen siz iyi olun senin yerinede çeker kapatırız arayı sen bebişin düşün canm. Kimsenin hakkına girmiyosn merak etme canm

Gelmek isteyen buyursun canlar. 🤗

X