Gebeliğe Hazırlık 03.Ekim.2020 Aşılama için ilk adım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bgn gittim doktora çok şükür 2 yumurtam büyümüş Perşembe çatlama iğnesi vurcam cuma asılma olcak inşallah

Teşekkür ederim..çalışrığım hastanede yaptıracağım devlet hastanesi artık ne yaparlar bilmiyorum

Merhaba Allah hayırlısıyla kucağınızı doldursun inşallah .bende iğnelerimi aldım hastalanmayı bekliyorm gonal f 450 benim kullacağım 3. aşılamam olacak inşallah

Merhaba Allah hayırlısıyla kucağınızı doldursun inşallah .bende iğnelerimi aldım hastalanmayı bekliyorm gonal f 450 benim kullacağım 3. aşılamam olacak inşallah
Gonal f ne ilacı olur acaba ben sadece kolomen ile oviter catlatma iğnesi kullandım

Arkadaşlar merhaba bende 24 eylülde aşılama yaptırdım aşılamadan sonra progestan 200 mg sabah ve akşam olmak üzere fitil olarak kullandım adet tarihim 5 ekimdi ama olmadım yarın kan vermek için gideceğim dualarınızı eksik etmeyin

İnşallah bebisiniz tutnmustur güzel haberler alirsiniz

Asilamada resmiyet gerekiyrmu yoksa esinle direkten tedavi olunuyrmu bn daha resmyt ypmdmda

Merhaba test yaptınız mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…