Gebeliğe Hazırlık 03.Ekim.2020 Aşılama için ilk adım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar merhaba bende 24 eylülde aşılama yaptırdım aşılamadan sonra progestan 200 mg sabah ve akşam olmak üzere fitil olarak kullandım adet tarihim 5 ekimdi ama olmadım yarın kan vermek için gideceğim dualarınızı eksik etmeyin🙏🙏
Canm merhaba bende bugün aşılama oldum banada aynı şekilde fitil verdi sen nasl kullandn onu acısı vs var mı 🙈

Sebep yok eşimdede bendede😢rabbim hayırlısını versin inşallah bizde bir gün oldu sevincini yaşarız
Üzülmeyin Rabbim inşallah en kısa sürede size de nasip eder ve bütün isteyenlere herseyde vardır bir hayır. Kaç yıldır istiyordunuz biz 4 bucuk yıldır istiyoruz bende de esimde de sorun yok vardır bir vakti Rabbim tez zamanda nasip etsin inşallah

Az önce yaptım. Negatif galiba hafif gölge gibi bi çizgi var ama ona gorede hamileyim denmez herhalde. Bugün aşılamadan sonra 10. gün
Daha belli olmaz inşallah vardır Rabbim hepimize tez zamanda nasip etsin inşallah sadece Rabbim ol derse olur

Üzülmeyin Rabbim inşallah en kısa sürede size de nasip eder ve bütün isteyenlere herseyde vardır bir hayır. Kaç yıldır istiyordunuz biz 4 bucuk yıldır istiyoruz bende de esimde de sorun yok vardır bir vakti Rabbim tez zamanda nasip etsin inşallah
Bizde 6 yıllık evliyiz 4senedir istiyoruz nasip olmadı sizde mi aşılama yaptırmıştınız

Evet aşılama. Ama geç döllenme olurmu ki aşılama da. Şuan kasık agrım var. Arada ader ağrısı gibj ağrı giriyor başka bişey yok göğüs hassasiyeti filan

14 den önce belli olmaz bnce daha 11. Günde gapyırmıssınız bnde 9. Cu gündeyim günler geçmiyor ki sanki Allah yardım etsin

X