Gebeliğe Hazırlık 03.Ekim.2020 Aşılama için ilk adım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bgn gittim doktora çok şükür 2 yumurtam büyümüş Perşembe çatlama iğnesi vurcam cuma asılma olcak inşallah 🤲😊

Ben İstanbul gop yeniyüzyil üniversite hastanesine gidiyorum 1800 aşılama dedi 500 ile 1000 arası ilaç demişlerdi ama ilaclarim öyle olmadı 2 kutu igneme 1200 verdim şuan yarında gene alcam iğne 1800 geçer galiba bide folik asit kullanıyorum oda tek 100 TL zatn yani baya tutuyor gerçekten ama sizin iğne olmassa daha uyguna gelebilir
Teşekkür ederim..çalışrığım hastanede yaptıracağım devlet hastanesi artık ne yaparlar bilmiyorum

Merhaba güzel insanlar benimle birlikte tedaviye başlayanlar var mi diye merak ettim birbirimize destek olalım ❤ Bugun aşılama tedavime başladık gonal f ile iğnemi oldum ilk. Hayırlısı ile bebek haberi vermek istiyorum. ❤
Merhaba Allah hayırlısıyla kucağınızı doldursun inşallah .bende iğnelerimi aldım hastalanmayı bekliyorm gonal f 450 benim kullacağım 3. aşılamam olacak inşallah 🙏🏻

Merhaba Allah hayırlısıyla kucağınızı doldursun inşallah .bende iğnelerimi aldım hastalanmayı bekliyorm gonal f 450 benim kullacağım 3. aşılamam olacak inşallah 🙏🏻
Gonal f ne ilacı olur acaba ben sadece kolomen ile oviter catlatma iğnesi kullandım

Arkadaşlar merhaba bende 24 eylülde aşılama yaptırdım aşılamadan sonra progestan 200 mg sabah ve akşam olmak üzere fitil olarak kullandım adet tarihim 5 ekimdi ama olmadım yarın kan vermek için gideceğim dualarınızı eksik etmeyin🙏🙏

Arkadaşlar merhaba bende 24 eylülde aşılama yaptırdım aşılamadan sonra progestan 200 mg sabah ve akşam olmak üzere fitil olarak kullandım adet tarihim 5 ekimdi ama olmadım yarın kan vermek için gideceğim dualarınızı eksik etmeyin🙏🙏
İnşallah bebisiniz tutnmustur güzel haberler alirsiniz 🤲😊

Merhaba güzel insanlar benimle birlikte tedaviye başlayanlar var mi diye merak ettim birbirimize destek olalım ❤ Bugun aşılama tedavime başladık gonal f ile iğnemi oldum ilk. Hayırlısı ile bebek haberi vermek istiyorum. ❤
Asilamada resmiyet gerekiyrmu yoksa esinle direkten tedavi olunuyrmu bn daha resmyt ypmdmda

Prodictorun erken gebelik testini aldim. Çarşamba günü yapacağım inşallah. Aşılamanın dokuzuncu gününde. Negatif görmeye çok alıştım. Bu kez nedense oldumu olacak mı diye strese girmiyorum. Olsa da olmasa da vardır Rabbimin bir bildiği.
Merhaba test yaptınız mı

X