Temizlikçi ve Temizlik işi arayanlar buraya

Merhaba Ankara Batıkent te oturuyorum. 3+1 müstakil evimin temizliği için 2 haftada ya da haftada temizliğe gelebilecek güvenebileceğim birini arıyorum.

Merhaba Ankara Batıkent te oturuyorum. 3+1 müstakil evimin temizliği için 2 haftada ya da haftada temizliğe gelebilecek güvenebileceğim birini arıyorum.
Merhaba ben de batıkent te oturuyorum temizlik işi arıyorum.hala yardımcı arıyorsanız ayrıntıları görüşmek isterim.

Ankara Yenimahalle 'de tek gün için 4+1 ev temizliğe gelecek birini arıyorum. Annem için olduğundan gerçekten temiz biri olması çok önemli..

Merhaba,
İstanbul - Eyüp (Pierre Lotti civarı) 4+1 evimize, 15 günde 1 olmak üzere temizlik konusunda dürüst, güvenilir ve işini hakkıyla yapan yardımcı arıyoruz.

İstanbul ataşehir tarafı haftanın 2-3 günü temizlik yardım yemek yapabilecek birisini arıyorum

Herkese merhaba, Ankara Yenimahalle merkeze gelebilecek ev temizliğine yardımcı arıyorum. Gerçekten temiz ve titiz birisi olması çok önemli. Memnuniyet durumunda devamlı olarak aylık alacağım. Bildiğiniz güvenilir biri var mı yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler.

Arkadaşlar bursada oturan fakat 3 aydır köyde olan annemle babamın evinin onlar gelmeden genel temizliğini yapabilecek acil birini bulmam lazım ben yalovadayim ve isimden dolayı gidemiyorum ilgilenen olursa yazarsa sevinirim

Tadilat, Özel Ders, Evden Eve Nakliye, ve armut.com gibi sitelerden daha kolay iş bulabilirsiniz. Temizlik konusunda çok talep oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bayan yardımcı arıyorum. Lokasyon: İstanbul Eyüp Merkez bölgesi (Pierre Lotti civarı) hafta içi 1 gün, tercihen cuma: ev işleri (temizlik, ütü) + yemek yapımı 8 saat
(Yemek yapamayanlar 6 saat için de başvurabilir)

Evimiz 2 katlı, 2 banyolu, 4+1 şeklinde, evde halı yok. Ancak her gelindiğinde bütün temizlik yapılmıyor genel temizlik + o hafta söylenen büyük iş oluyor mesela cam kapı balkon yok her seferinde.

Normalde gelen bayan tüm gün temizlik ütü kıyafet yerleşimi gibi işler + 3-4 çeşit yemek (2 kişilik) yapıyor 8 saate kadar yetiyor. Savsaklamayacak eli hızlı işinin hakkını veren, onun olmadığı zamanlarda (şu an köyde) iletişime geçebileceğim birisini arıyorum.

Whatssapptan iletişime geçebiliriz ulaşırsanız.

X