Temizlikçi ve Temizlik işi arayanlar buraya

İyi günler ailem Yalova Çınarcık'a taşınacak .Boş evin temizlenmesi için yardımcıya ihtiyacımız var.İlgilenenlerin mesajını bekliyorum

Hanımlar merhaba ben annem için gündelik iş arıyorum. Kendisinin 15 senelik tecrübesi var. 45 yaşında. Şu an sabit gittiği evler var ama kazanç yeterli olmuyor maalesef. İstanbul Avrupa Yakasında oturuyoruz.
Merhaba ev temizliği İcin yazıyorum anneniz hala iş arıyormu?

Merhaba hamile oldugım İcin annemde kalıyorum 5 aydır evime temizlik İcin bir abla almak istiyorum bir salon+bir yatak odası + cok kucuk cocuk odası +banyo+mutfak evim cok buyuk degıl ve ıvır zıvır ile dolu degil ((begenırsek duzenlı anneme de Alicam) ben sultangazıde oturuyorum sehıtlık tranvayından cok kolay geliniyor annem fatihte sadece tecrubelı olan kisiler bana ulasabılır mı 0543 542 66 87

istanbul büyükçekmece mimarobaya mümkünse yakın oturan bir bayanı sürekli (10 günde bir, yarım gün temizlik ) şeklinde çağırmak istiyorum .özelden tel verirseniz dönerim.

İstanbul Beylikdüzü beykentte bir seferlik evimizi temizletmek istiyoruz memnun kalırsak daha sonra devam edebiliriz ilgilenenler varsa bana yazabilir

Merhabalar,
Ankara’da bağlıcada oturuyorum. Evim 3+1. Temizlik için yardımcı arıyorum. Memnun kaldığım takdirde düzenli olarak almak istiyorum. Temiz, titiz dürüst birisiyle çalışmak istiyorum
Iyi günler hala aramakta iseniz özelden görüşelim işimden memnun kalacagınıza eminim

İstanbul ıspartakule 2+1 evime temizlik için her ay gelecek birini arıyorum. İlgilenenler özelden mesaj atabilir mi?

Merhaba Üsküdar'da dubleks 4+1 eve yardımcı arıyorum ama sürekli değil, en fazla iki sefer alabilirim kendi yardımcım rahatsızlandı, ilgilenenler mesaj atabilirse sevinirim, bir de kedim var bunu da göz önüne alın lütfen :)

Merhabalar,
Bursa Balat’ta oturuyorum. Haftanın 2 günü düzenli olarak ev işlerine yardımcı titiz ve güvenilir birini arıyorum. Evimiz 3+1 İlgilenen kişiler varsa görüşmek isterim.

Merhabalar,
Bursa Balat’ta oturuyorum. Haftanın 2 günü düzenli olarak ev işlerine yardımcı titiz ve güvenilir birini arıyorum. Evimiz 3+1 İlgilenen kişiler varsa görüşmek isterim.
Haftanın 2 günü değil de 5 yarım gün için de görüşebiliriz. Sağlık hassasiyetlerimiz nedeniyle sigara içmeyen birini arıyoruz

Merhabalar, Bursa Beşevler de oturuyorum haftada ya da ayda bir ev temizliğine gelecek yardımcı arayışındayım. İlgilenen olursa mesaj atabilir mi ?

Merhaba Ankara yıldız da ki evimize yardımcı arıyoruz haftada 2 gun gelinecek
:) ilgilenen olursa lütfen iletişime geçsin

10 aylık bebeğim var, İstanbul anadolu yakası temizlikçi arıyorum, işini temiz yapacak birisi varsa benimle iletişime geçebilir mi? Haftada 2 ya da 3 gün gelinmesini istiyorum.

X