Temizlikçi ve Temizlik işi arayanlar buraya

merhaba evim şişlide merkezi bir yer de ,bana 15 günde bir düzenli gelecek yarım günde evi toparlayıp temizleyecek biri lazım ilgilnen var ıse özelden mesaj atabilir mi

merhaba evim ümraniye'de. devamlılığı olacak birini arıyorum. hafta sonu gelebılmesı tercıhımdır. ılgılenenler mesaj atabılır

Merhaba, Kartal’da bu hafta için şimdilik tek seferlik, memnuniyet halinde periyodik hale gelebilecek birini arıyorum. İlgilenenler mesaj atabilir.

Merhaba hanımlar.
İstanbuldayım anadolu yakası olmamak şartıyla temizlik için bana mesaj atabilir. ☺️

Merhaba izmir Karşıyaka da 2+1 evime tam gun temizlik için güvenilir titiz bayan ariyorum bulamıyorum yahu ne zor işmiş😔

Merhaba,
Pendik, Sabiha Gökçen (Yenişehir Mah)'de 2+1 evim için temizlikçi arıyorum. Tek yaşıyorum. Yardımlarınızı rica ederim.

kızlar ben ilan vercem ama şu konuyu bilemedim
haftada 3 gün 3er saat isticem yardımcı istediği her hangi günler ve saatlerde. genel ev işleri olcak
ne kadar ücret vermeliyim ?

kızlar ben ilan vercem ama şu konuyu bilemedim
haftada 3 gün 3er saat isticem yardımcı istediği her hangi günler ve saatlerde. genel ev işleri olcak
ne kadar ücret vermeliyim ?
Hangi sehirdesiniz genelde yarim gun 100 lira ama haftada 3 gunse 80e gidilir

Ben de hafta da 2 gün 2.5-3 saat temizliğe gelebilecek titiz bir yardımcı arıyorum.

Merhaba ankara etimesgut da oturuyorum ve tam gün dip köşe temizlik için ayrıntılara önem veren yardımcıya ihtiyacım var tek seferlik şimdilik ama memnun kalırsam çalışmaya başladığımda 3 hafta ,haftada 1 yarim gün, bir hafta tam gün şeklinde düşünüyorum iletişime geçerseniz sevinirim benim için en önemlisi ayrıntılı güzel temizlemesi lütfen kendi evi gibi sahiplenip yardımcı olacak hanımlar mesaj atsın

Bursa/Besevler de oturuyorum ev temizligi icin isini iyi titizlikle yapan birini ariyorum (cts. gunleri icin)

X