Temizlikçi ve Temizlik işi arayanlar buraya

Ankara yukseltepedeyim duzenli olarak 2 haftada bir yarim gun gelecek birini istiyorum. Ev silip supurme toz alma ve utu olacak. Duzenli olacagi icin donusumlu yapilabilir isler.

İstanbul beylikdüzü kavaklı bölgesine temizlik için gelebilecek işinde gerçekten iyi baştan savmayan biri var mı? Beğenirsem ayda 1 almayı düşünüyorum. Gerçekten beğendiğim biri çıkmayalı çok uzun zaman oldu
Bende ayni yerde oturuyirum bulabildinizmi birini acaba

Ankara birlik mahallesinde düzenli olarak haftada 3 gün temizlik, yemek yapma vb rutin işler için titiz, özenli, tercihen sigara kullanmayan ve çok mühim olmadıkça telefonla meşgul olmayan yardımcı bayan arıyoruz.

Arkadaşlar aranıza yeni katıldım Samsun’da oturuyorum bende yardımcı birini arıyorum tümmesajları okudum birkaç yıl önce arayan arkadaşlarda var yardımcı bulabildinizmi birde bu arada haftada 3 yarım günle hafta içi hergün yarım gün alanlar arasında ödediğiniz ücret farkı nedir

Merhaba ankara etimesgut da oturuyorum ve tam gün dip köşe temizlik için ayrıntılara önem veren yardımcıya ihtiyacım var tek seferlik şimdilik ama memnun kalırsam çalışmaya başladığımda 3 hafta ,haftada 1 yarim gün, bir hafta tam gün şeklinde düşünüyorum iletişime geçerseniz sevinirim benim için en önemlisi ayrıntılı güzel temizlemesi lütfen kendi evi gibi sahiplenip yardımcı olacak hanımlar mesaj atsın
Merhaba, birini bulabildiniz mi? Beğendiyseniz bana da verir misiniz bilgilerini?

Merhaba ankara etimesgut da oturuyorum ve tam gün dip köşe temizlik için ayrıntılara önem veren yardımcıya ihtiyacım var tek seferlik şimdilik ama memnun kalırsam çalışmaya başladığımda 3 hafta ,haftada 1 yarim gün, bir hafta tam gün şeklinde düşünüyorum iletişime geçerseniz sevinirim benim için en önemlisi ayrıntılı güzel temizlemesi lütfen kendi evi gibi sahiplenip yardımcı olacak hanımlar mesaj atsın
merhabalar, bulabildiniz mi? ben de arıyorum :KK43:

valla 3 yıldır düzenli yardımcı almaya çalışıyorum(haftada 1) ama bir türlü şöyle dip köşe heryeri tertemiz yapacak birini bulamadım gelen 1 2 hafta düzgün çalışıyor ondan sonra yüzeysel üstünden alıp alıp geçiyor tamam tüm ev bi günde bitmez dip köşe girince ama ben gelen kişi programını yapsın düzene oturtursun istiyorum ama bulamadım ankaradayım (çankaya) varsa öyle biri o beni bulur inşallah
merhabalar, bulabildiniz mi? ben de çankaya’dayım, işini düzgün yapan bir gündelikçi arıyorum lakin bulamıyorum :KK43:

X