nurovic diyet yolculuğu

Sabah
1 yumurta
Ikı dılım hındı füme
1 dilim tam bugday ekmegi
Bol salata

ara
1 muz
15 ciğ badem

Aksam
Domates corbası
1.5 dilim tam bugday ekmegi
Salata
3 kaşık yoğurt

Ikı gundur spor yapmıyorum
Liste güzel dünün telafisi olarak spor ıcınde vaktın yoksa yada yorgunsan leslienin 5 dakikalık videoları var onlardan yapabılırsın daha hafifler hıc yoktan iyidir
Tansıyonum düşük gibiydi biraz düzeldim ama
Midem limon kabuğu yemişim gibi acı

Öylemi ben 5 dklık vıdeoları bılmıyordum tamam onlara bı bakayım
Tansiyon sıkıntı ben bu ara 1 tık daha iyiyim ama önceden 7.4 7.5 8.5 civarı ydi hep cok düşüktü hala ara ara düşer öyle zamanlarda uzan dınlen tuzlu bırseyler iç ayran ıı geliyor
Evet gün kurtarıcı oluyor o tarz videolar 🥰

14. Gün

Sabah
10 adet yer fıstığı
1 sirkeli limonlu su

ara öğün
filtre kahve

akşam
4 Kaşık kısır
1 bardak ayran
1 kıymalı pide
1 kase salata
1 parça otlu börek

ara öğün
filtre kahve
Menü az bile kalori olarak bakınca da az korkma yediğinden de pişman olma gayet iyi ben bayramda park yeri bulamadımız ıcın akşam 7 de yedigimle öğün akşam 5 e kadar bırsey yiyemiştim acısını iskender ve pide ile cıkarmıstım dondurma falan kılo almadım üstüne vermiştim :KK70: gün ıcınde aldıgın kalori önemli içini rahat tut

6.Gün
Sabah aç karnına kahve + 12 dakika karın egzersizi
Kahvaltı
Tam buğday ekmeğinden peynirli yumurtalı sandviç (2dilimden)
5 yemek kasıgı nesfit yulaflı gevrek + 1 buçuk bardak süt

Ara ögün
kahve + 2 parça şekersiz çikolata
42 dakika egzersiz + 12 dakika alt karın egzersizi( arkadaş olunca gaza geldik biraz) 😂

Akşam yemegi
6 yk fırında etli patatesli yemek
8 yk haslanmıs makarna + 2 YK soslu yoğurt

Ara öğün
1 activia kayısılı yoğurt + 2 parça şekersiz çikolata

Spor 41 dakika kardiyo squat egzersizi

Toplam alınan kalori
1220

Sporda yaptıysan gayet iyi görünüyor ama kahvaltıyı daha fazla yapıp sonraki ogünleri daha az tutarsan daha faydalı olur 🤗
İradesiz olduğum için kahvaltıyı az tutmaya çalışıyorum. Yoksa gün daha kalorili bitiyor. Spor henüz no maalesef. Ev işi çoktu spora ve yürüyüşe vaktim olmuyor

Menü az bile kalori olarak bakınca da az korkma yediğinden de pişman olma gayet iyi ben bayramda park yeri bulamadımız ıcın akşam 7 de yedigimle öğün akşam 5 e kadar bırsey yiyemiştim acısını iskender ve pide ile cıkarmıstım dondurma falan kılo almadım üstüne vermiştim :KK70: gün ıcınde aldıgın kalori önemli içini rahat tut
Beni motive ettin, yürekten teşekkür ederim 🌸

İradesiz olduğum için kahvaltıyı az tutmaya çalışıyorum. Yoksa gün daha kalorili bitiyor. Spor henüz no maalesef. Ev işi çoktu spora ve yürüyüşe vaktim olmuyor
Bünyeni daha iyi bilirsin ozaman aynen devam 🤗
Spor cok yapmana gerek yok ilk etapta kısa videolarla başlayabilirsin bunun icin en uygunu Leslie 5 10 15 20 dakika seklınde bır cok vıdeosu var ☺ ev iside spordur bır nevi oldukça yorucu 🥴

Kızlar güncel kilom budur 1 kılo gitmis bu hafta hedefe son 7 kılo 🥰 reglim 6 gün gecikti olsaydım belki daha iyi olabilirdi çıldırıcam 😖

Eklentiler

• IMG_20240428_112614.png
    IMG_20240428_112614.png
    154 KB · Görüntüleme: 5
X