Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Bu haftanın sporu da bu olacak. Bu başlangıç için çok ideal. Tavsiye ederim çok ciddi ter döküyor 😊 yakışıklı beyfendi de çok güzel motive ediyor 😁
Sabah veya akşam bisiklet ve bu videoyu yapacağım inşallah.

Günaydın 😍
Bir anneler günü mesaisinden herkese merhaba 😅😅😅
Aaa dünde vardı bu mesai 🙄🫣
Büyük oğlum patatesli yumurta pişirmeyi öğrenmek istedi. Bugün kahvaltıyı öğlen yapacağız gibi 🙄 😅
Herşeyi ona yaptırıyorum 🤣
Kucugunde saçını tepeden topladım fıskiye gibi oldu. Gelip gidip kokuyor diye koklatiyor çiçek olmuş 😅😅
Sizde hep eksik hissediyor musunuz kendinizi. Yetersiz. Dünya için fazla güçsüz 🙄
Onları fazla masum🙁
Anne olmak hep korkmak sanırım. Hele bizim toplumda çocuğun 100 yaşında bile olsa senin çocuğun ♥️
Yerim ben onun çiçek saçını 🥰🥰🥰

Benim annem öğretmendi ve yarım gün çalışırdı. Hep kızardım başkasının çocukları ile daha çok zaman geçiriyorsun diye. Bana sen anne olunca daha çok zaman geçir evlatlarinla dedi. İlk oğlum olduğunda çok ağlamıştım 😭Ben tam gün çalışıyorum. Bazı zamanlar hafta sonları ve bayramlarda da çalışıyorum. Hep kalbim buruk. Hem anneme hem evlatlarima karşı 🙄
Eminim elinden geleni fazlasıyla yapıyorsun 🥰
Ne istek biter ne ihtiyaç, birde anneyi eleştirdiğin için bu hissin, yapma kuzum. Geçmişi hep arkada bırakıp önümüze bakalım 🥰

Kızlar ya kaç gündür neden kötü olduğumu buldum. Çok fazla anneler günü reklamları,bildirimler,mesajlar gördüm. Her gördüğümde annem aklıma geldi. Hani derler ya bir yakınını kaybedince 40 mum yanarmış zamanla söner ama 1 i hep kalırmış diye işte o mum bu hafta kocaman bir alev topu halindeydi bende. Normalde kendimi telkinliyorum ama böyle özel günlerde çok çok zor oluyor. Kazık kadar olmuş olabilirim ama insanın her yaşta annesine ihtiyacı var. Eğer yaşasaydı eminim yarın bana ıspanaklı börek ve patates salatası yapardı.

Şimdiden hepinizin anneler gününü kutluyorum siz çok kıymetli, çok değerlisiniz. Allah evlatlarınızla beraber uzun,sağlıklı ömürler versin. Siz de annenizi benim için de öpün,sarılın.
Canımmmm.
Mekanı cennet olsun.
Birgün çok güzel biryerlerde birbirinize sımsıkı sarılmanız duası ile...ne yapalım ölümlü dünya....birileri mutlaka önden gidecek...Allah genç acısı göstermesin.....

Kızlar ya kaç gündür neden kötü olduğumu buldum. Çok fazla anneler günü reklamları,bildirimler,mesajlar gördüm. Her gördüğümde annem aklıma geldi. Hani derler ya bir yakınını kaybedince 40 mum yanarmış zamanla söner ama 1 i hep kalırmış diye işte o mum bu hafta kocaman bir alev topu halindeydi bende. Normalde kendimi telkinliyorum ama böyle özel günlerde çok çok zor oluyor. Kazık kadar olmuş olabilirim ama insanın her yaşta annesine ihtiyacı var. Eğer yaşasaydı eminim yarın bana ıspanaklı börek ve patates salatası yapardı.

Şimdiden hepinizin anneler gününü kutluyorum siz çok kıymetli, çok değerlisiniz. Allah evlatlarınızla beraber uzun,sağlıklı ömürler versin. Siz de annenizi benim için de öpün,sarılın.
Anneciğininn mekanı cennet olsun 🙏🏻🌸
Bitanemmm, ne mutlu annene ki senin gibi bir evlat yetiştirmiş, neşen, naifliğin, içtenliğin, zarafetin kelimelerinden taşıyor çiçek arkadaşım benim 🌸🥰
Koskocamaaann sarılıyorum sana ve koskocamaaannn da öpüyorum seni 🫶🏻🌸🥰

Bugün anneler günü ;

Benim gibi annesini erkenden kaybetmişlerin anne olmak için uğraşıp olamayanların evladını bağrına basıp kokusunu içine çekemeden kaybedenlerin tüm çocukların sevgisini içinde hissedenler ve anneliğin sadece doğurmakla degil kendini anne gibi hissedenlerin ve tüm annelerin anneler günü kutlu olsun

X