nurovic diyet yolculuğu

Aramıza hoşgeldin :)
Boy kilo yazarsan eklerim seni .
Birbirimize destek oluyoruz burda.
161 boy 78-79 arası kilo. Tartım çok iyi tartmiyor emin değilim. Haftaya diyetisyene başlamak istiyorum bakalım. Bir de burdan sizden gördüm eliptik bisiklet almak istiyorum. Ne yürüyüş ne Leslie kalkıp da yapamıyorum usengeclikten. Belki onu birseyler izlerken yaparım :KK43: gerçi baktığım oturmalı degildi ama. İnşallah istikrarlı olurum. Bakkala gittim canım cips çekti. Stresli olunca cips kola alırım. Zaten son 7 kilo öyle oldu. Dedim boşver al gitsin. Sonra tuttum kendimi. Bir süredir tutuyor gibiyim ama yine de kalori açığı olmuyor. Sadece eski yemeğime göre tutuyor gibiyim. Bu ara özellikle 2 bin kalori aldım gibi günlük:KK43: geçen haftalarda biraz daha iyiydim

Ben bozdum 😢😢
Sabahtan berı cok yoruldum
Gecede uykum kacmıstı uykusuz kalmıstım
Sımdı bır uyku bastı bır can sıkıntısı birsürü ekmek biber dolması yedım
Üstüne bozuldu zaten diye nutellalı bırsurude ekmek yedım
😭😭😭bişeyden hırsımı alıyomusum gıbı yapıyorum
Neyse yarın devam inşallah
Böyle durumlarda bozdum diyip daha fazla yemek yememek lazım ama olsun 1 kereden kılo vermedımız gibi almıcazda afiyet olsun ☺ bimden şekersiz çikolata alıyorum istersen sende bir bak atak durumlarında ıyı oluyor bır kaç parca ye hiç birşey olmaz 🥰

5.Gün
Sabah aç karnına kahve + 13 dakika karın egzersizi
Kahvaltı
12 yemek kasıgı nesfit yulaflı gevrek + 2 buçuk bardak süt
Spor leslie 3 mill

Ara ögün
2 parça şekersiz çikolata + kahve

Akşam yemegi
8 yk fırında etli patatesli yemek
8 yk haşlanmış makarna + 2 YK yoğurt

Ara öğün
1 activia kayısılı yoğurt + 2 hurma
Spor 41 dakika egzersiz

Toplan alınan kalori 1240

161 boy 78-79 arası kilo. Tartım çok iyi tartmiyor emin değilim. Haftaya diyetisyene başlamak istiyorum bakalım. Bir de burdan sizden gördüm eliptik bisiklet almak istiyorum. Ne yürüyüş ne Leslie kalkıp da yapamıyorum usengeclikten. Belki onu birseyler izlerken yaparım :KK43: gerçi baktığım oturmalı degildi ama. İnşallah istikrarlı olurum. Bakkala gittim canım cips çekti. Stresli olunca cips kola alırım. Zaten son 7 kilo öyle oldu. Dedim boşver al gitsin. Sonra tuttum kendimi. Bir süredir tutuyor gibiyim ama yine de kalori açığı olmuyor. Sadece eski yemeğime göre tutuyor gibiyim. Bu ara özellikle 2 bin kalori aldım gibi günlük:KK43: geçen haftalarda biraz daha iyiydim
Merhaba hoşgeldin 🤗
Burada birlikte olunca biraz daha hakım olabilirsin bende buraya gelmeden önce ufak kaçamaklar yapıyordum ama 5 gündür kaçamak yapmıyorum cok şükür regl gecıkmesıne rağmen ıı dayanıorum 🤭
Kalori olarak spor yaparsan fazla yersin yapmazsan az yersin bu sekılde birde kalori dısında ne yediğinde önemli saglıklı secımler yaparsan cok yer doyarsın kılo almazsın ama spor şart tabiki ne yapabilirsen yürüyüş elıptık egzersiz hepsi olur daha önce eliptik bisikletim vardı ayakta kullanıyordum daha etkılı fakat dız kapaklarına cok yük bınıyor buna dıkkat et ileride ağrı çekmene sebep olur ben bundan bır süre muzdarip oldum

Kızlar evde şöyle küçük bır spor köşem var bunlarla çalışıyorum aklımda olursa bırde küçük bir halter seti almak var daha profesyonel çalışmak istiyorum spor yaptığım bellı olsun deilmi cok kas göz çıkarmaz diyorum 😅

Eklentiler

• IMG_20240426_221239.jpg
    IMG_20240426_221239.jpg
    88,8 KB · Görüntüleme: 12
Tamamdır.

Hepimizin zayıf noktaları var maalesef. Zaten o yüzden burdayiz . Destek ile insan motive oluyor. Üzülme, ama güçlü ve kararlı ol. Emin ol gerisi kolay.
Harika olur yüzme hem harika kalori yaktırıyor hemde sıkılasma saglıyor ben bilmiyorum yüzmeyi yaza yazılmayı düşünüyorum hem öğrenirim 😅
Ya çok üşeniyorum kalk git soyun hesemo giy ( tesettürlüyum ) sırf gitmezsem bu usengecligim sebep olur. Bakalım pazar belli olacak.
Merhaba hoşgeldin 🤗
Burada birlikte olunca biraz daha hakım olabilirsin bende buraya gelmeden önce ufak kaçamaklar yapıyordum ama 5 gündür kaçamak yapmıyorum cok şükür regl gecıkmesıne rağmen ıı dayanıorum 🤭
Kalori olarak spor yaparsan fazla yersin yapmazsan az yersin bu sekılde birde kalori dısında ne yediğinde önemli saglıklı secımler yaparsan cok yer doyarsın kılo almazsın ama spor şart tabiki ne yapabilirsen yürüyüş elıptık egzersiz hepsi olur daha önce eliptik bisikletim vardı ayakta kullanıyordum daha etkılı fakat dız kapaklarına cok yük bınıyor buna dıkkat et ileride ağrı çekmene sebep olur ben bundan bır süre muzdarip oldum
Ne diyosun üzüldüm simdi ben ama. Yeni aldım eliptigi, ve ayakta olandan üstelik .. çok faydasını gördüm 1 haftada oysaki ama uzun vadede diz sorunu umarım yaşamam ben de. Zaten bel sıkıntılı bari diz çıkmasin .

Tamamdır.

Hepimizin zayıf noktaları var maalesef. Zaten o yüzden burdayiz . Destek ile insan motive oluyor. Üzülme, ama güçlü ve kararlı ol. Emin ol gerisi kolay.

Ya çok üşeniyorum kalk git soyun hesemo giy ( tesettürlüyum ) sırf gitmezsem bu usengecligim sebep olur. Bakalım pazar belli olacak.

Ne diyosun üzüldüm simdi ben ama. Yeni aldım eliptigi, ve ayakta olandan üstelik .. çok faydasını gördüm 1 haftada oysaki ama uzun vadede diz sorunu umarım yaşamam ben de. Zaten bel sıkıntılı bari diz çıkmasin .
Bende kapalıyım bayan havuzunda hasama giymem de deniz şortu ve mayo olabilir dekolte siz ozaman usenmezsın öbür türlü bende üşenirim ya 😅
Evet cok faydalı ama gerçekten uzun kullanımda dız kapaklarına cok zarar veriyor ben günde 2 saat biniyordum en iyi ihtimalle bazen 3 4 saat ı buluyordu takıntı olmuştu günlük yarım saatın pek bır zararı olmaz ama ekstra sporlar eklersen mesela 20 30 dakika Leslie + 20 25 dakika bisiklet gibi ozaman daha iyi olur
Benim şimdi regl döneminde mesela asırı dız agrım oluyor buda dız kapakları zedelendıgı ıcın daha önce hıc olmazdı çünkü ama normalde ve spor sırasında agrım yok cok şükür düzeldi o ama bu kezde hergün boş gün bırakmadığım ıcın dız agrısı çekeceğim bu gidişle bunada dur demem lazım ama kendime engel olamıyorum içim içimi yiyor 🥴

Kızlar akşam egzersizi 41 dakika dediğim bu 2 video ilerisi için denemek isterseniz muthıs etkili 2 video ilk video ağırlık ile olduğu ıcın 2 kat etkili bende 2 kılo cırtlı ağırlık var vıdeodakı gibi fena yakıyor spora alıstıktan sonra mutlaka alın derım cok işlevli bir ürün 😍
Bu videoların sonuna +3 dakika orta tempo kosu ekleyip bitirdim total'de 41 dakika olmuş oldu ☺

Böyle durumlarda bozdum diyip daha fazla yemek yememek lazım ama olsun 1 kereden kılo vermedımız gibi almıcazda afiyet olsun ☺ bimden şekersiz çikolata alıyorum istersen sende bir bak atak durumlarında ıyı oluyor bır kaç parca ye hiç birşey olmaz 🥰
Ya benımkı duygusal yeme bozuklugu gıbı bısey
Sınırlenınce yada strese gırınce gözüm dönüyor
Doymak ıcın degıl benımkı
Evet onu yapayım ben herseyı kısıyorum belkıde ondan

Ya benımkı duygusal yeme bozuklugu gıbı bısey
Sınırlenınce yada strese gırınce gözüm dönüyor
Doymak ıcın degıl benımkı
Evet onu yapayım ben herseyı kısıyorum belkıde ondan
Zor ama bunu yönetebilirsin evde sağlıklı seçimler bulundurarak ozaman kriz anında yesende pek sıkıntı olmayacak 🤗
Şekersiz çikolata dısında meyveli yoğurt yapabilirsin buzlukta dondurup yiyorum ben özellikle dısını çikolata ile de kaplayabılırsın youtubede tarıfı var 😋 sağlıklı fit barlar yulaflı toplar meyve salatası bir cok alternatif var

Zor ama bunu yönetebilirsin evde sağlıklı seçimler bulundurarak ozaman kriz anında yesende pek sıkıntı olmayacak 🤗
Şekersiz çikolata dısında meyveli yoğurt yapabilirsin buzlukta dondurup yiyorum ben özellikle dısını çikolata ile de kaplayabılırsın youtubede tarıfı var 😋 sağlıklı fit barlar yulaflı toplar meyve salatası bir cok alternatif var
işte beyin algılasa onu
O an ekmek yemem lazım çatlayana kadar
Yeme bozuklugu ıcınde ılac kullanıyorum ama bılmıyorum nekadar etkı edıyor
Önceden yer bide kusardım
Neyse bugün menümde aksam fit donates çorbası var bakalım düzenli gidersem o etkılı olur

Dünki vücut şaşartma olsun🫣😂😂😂

işte beyin algılasa onu
O an ekmek yemem lazım çatlayana kadar
Yeme bozuklugu ıcınde ılac kullanıyorum ama bılmıyorum nekadar etkı edıyor
Önceden yer bide kusardım
Neyse bugün menümde aksam fit donates çorbası var bakalım düzenli gidersem o etkılı olur

Dünki vücut şaşartma olsun🫣😂😂😂
Haklısın kolay değil ama biz kadınız güçlüyüz bunuda unutma 💪😅
Afiyet olsun dünden sonra bugün atarsın onları bırde sporu bır tık fazla yaparsan daha iyi olur 💪
Bende kaçak yaptığımız zamanlar spora ağırlık veriyordum bende buna takıgım ne yaparsam yapım bırseye taktımmı takıyorum ya 😅

Beni de dahil edin lütfen. Diyetisyene gidince herşeyden canım daha çok çekiyor irade zor oluyor. Fat secret ile kalori sayıyorum ama pek zayiflayadim gibi. Düzgün kalori açığı yapamadım galiba. Bundan sonrası için en azından istiyorum. Sporu ihmal ediyorum.
Hoşgeldin canım

@guleser01 Mutsuzluk diyete başlayınca mutluluğa bırakıyor yerini. Emin ol bugün yarın bugün yarın diye ertelerken haybeye stresten daha çok yedik herbirimiz bence. Sen sadece kendine güven , herkes yapıyorda ben neden yapamayayim de ve başla bugünden.
Aynen katılıyorum bi yerden başlamak gerekiyor.

X