Kore Dizileri ve OST

ben onu izlemedim :KK43: bi de coffie prence'i izlemedim. Eski klasiklerden o ikisi kaldi ama artik eski dizileri izleyesim gelmiyor. Ben de çoğu dizide ağlamışımdir, çok sulu gözüm :KK61:
Coffie princede yoo shinmi oynuyordu bende izlemedim onu :)
Age of youth 1 2 izle kesin

e1xuX1w.jpg

Adı:The Bride of the Water God / Su Tanrısının Gelini
Konusu:
Bu dizi, Su Tanrısı Habaek'e ( Nam Joo Hyuk) adak olarak sunulup onun kölesi haline gelen
Doktor Yoon So Ah'ın (Shin Se Kyung) yaşadıklarını anlatmaktadır.

Afis1~0.png

c1~112.png

Adı: Criminal Minds

c3~112.png

cast1~20.png

Lee Joon Ki
P0NkR6.png
Moon Chae Won
Kim Hyun Joon
P0NkR6.png
Ha Sun Woo
cast2~20.png

Son Hyun Joo
P0NkR6.png
Kim Young Chul
Kang Ki Hyung
P0NkR6.png
Baek San
cast3~12.png

Lee Sun Bin
P0NkR6.png
Go Yoon
Yoo Min Young
P0NkR6.png
Lee Han
cast4~9.png

Yoo Sun
Na Na Hwang

c2~112.png

Profil uzmanları davaları çözmek için olayları suçluların bakış açısıyla araştırır.
Aynı adlı Amerikan dizisinin Kore versiyonudur.

a1.jpeg

Adı: Black
Yönetmen: Kim Hong Sun
[Voice | Pied Piper ]
Senarist: Choi Ran
[Iljimae | God's Gift - 14 Days]
Kanal: OCN
Bölüm Sayısı: 18
Yayın Tarihi: 2017
Dil: Korece
Ülke: Güney Kore

A4~25.png

150810834823355.png
kk~0.png

Song Seung-Heon ___________ Go Ara
Black ________________Ha Ram

A2~38.png

Black, ölüm meleği tarafından ele geçirilmiş bir dedektiftir. Ha Ram ise ölümün gölgesini görebilen genç bir kızdır. Peki bu ikilinin arasında bir aşk alevlenecek midir?

Ölüm meleği denilince hep goblindeki şaşkın geliyor aklıma :KK70: hele o akıllı telefon sahneleri :KK70: :KK70:
Benimde diğer azraille olan halleri ama yaa nedense ben Goblindeki kızı çok küçük gördüm yakıştıramadım ikisini diğer çift goblinin kız kardeşiyle diğer azrailin aşkı bana daha çok dokundu :KK200:

Benimde diğer azraille olan halleri ama yaa nedense ben Goblindeki kızı çok küçük gördüm yakıştıramadım ikisini diğer çift goblinin kız kardeşiyle diğer azrailin aşkı bana daha çok dokundu :KK200:
evet cnm doğru söylüyorsun görüntü olarak da olmamış. Liseli kizla 30 küsür yaşındaki adam olmamış :KK20: ama korede yaygın bir durum sanırım. Yaşı daha büyük kadın, genç erkek olayı da çok onlarda. Yine de çok komik bi diziydi o yüzden çok çok sevdim, dedigin gibi azrail benim de favorimdi.

Merhaba Arkadaşlar,
Ben 2 Yıldır Kore dizilerine cok ilgiliyim varmı aramızda izleyen baska kimseler :)
İzlediğim dizileri afişleriyle paylaşmaya çalışacağım :)

Merhaba
boys over flowers
city hunter en sevdiğimmm :KK68:
Personal Taste
mr pilot suri hati buda malezya dizisi çok güzel belki görmüşsünüzdür :KK28:
Bunları izlemenizi tavsiye ederimm

X