Kore Dizileri ve OST

Çok güzel bir dizi :KK70: izledim bittim.. dahada öyle bir şey görmedim.. :KK70:

bende dün itibariyle bitirmiş bulunuyorum diziyi perry park a vedası acıklıydı :KK50:shin se gi ile daha acıklı olur diye düşünmüştüm ama biraz oldu bittiye geldi sanki sonu dizinin ilk bölümleri daha güzeldi özellikle ilk se shinle tanıştığı sahneler çok başarılıydı :cool:bi de yo sob un intihar sahnesi çok iyiydi ,yona sahneleri de süperdi oppaaaaaaaaaaaa:KK45::KK70:

evet bir gözü daha kısık.. :KK70: belkide doğuştandır.. Ama şimdiki hali kız mı erkekmi ayırt edemıyorum :KK70: birde mary stayed out all nights adlı dizisi var.. uzun saçlı orda orda daha bir sevecen.

evet ben pek tarzını beğenmiyorum o çocuğun

arkadaşlar aranızda secret love izleyen var mı yorumlarınızı bekliyorum GDragon GDragon ?

izledim ben.. beğendim. intikam dizisi.. :KK70: nefretten aşk doğarmş sözünün gerçekleştiği bir dizi. ama çok ağlıyorlar :KK70: kadın kill me de çok gülerken burda sürekli ağlıyor. amma küfür etmiştim kötü roldekilere :KK70: benim bebeğimi ağlattıkları için. :KK70: birde she was pretty var.. aynı başroller burdada var.. ama adam yok (ne çok ama lamışım bende )

izledim ben.. beğendim. intikam dizisi.. :KK70: nefretten aşk doğarmş sözünün gerçekleştiği bir dizi. ama çok ağlıyorlar :KK70: kadın kill me de çok gülerken burda sürekli ağlıyor. amma küfür etmiştim kötü roldekilere :KK70: benim bebeğimi ağlattıkları için. :KK70: birde she was pretty var.. aynı başroller burdada var.. ama adam yok (ne çok ama lamışım bende )

bende sana sorduktan sonra dayanamayıp izlemeye başladım ki iyiki de başlamışım çok iyi ama başrol şu an çok sinirli ama havalı dize geldiği günleri de görücez adamı heal mi de beğendim araştırırken buldum bu dizisini bi de protect the boss var belki onu da izlerim yorumun için tşk.ler.

ben sıralama yapmak istiyorum izlediğim dizileri puanlama gibi bişey izleyeceklere de fikir olur belki;

1-personal taste
2-coffee prince
3-secret garden
4-ım sorry
5-heal me kill me
6-bof
7-cunning single lady
8-city hunter
9-the heirs
10-big
11-full hause
12-playfull kiss

secret love da çok iyi ama tamamını izlemeden sıralamaya sokmak istemedim.

daha önce izlediğiniz diziler var mı?
Yazdığın bütün dizileri izlemişim ben de :) bir kaç tane ekleme yapabilirim :)
A Gentleman's Dignity
The Master's Sun
You're Beautiful
Fated To Love You
Pinokyo
You Are All Surrounded
It's Okay, That's Love
Pasta
Prosecutor Princess
Lie To Me

Yazdığın bütün dizileri izlemişim ben de :) bir kaç tane ekleme yapabilirim :)
A Gentleman's Dignity
The Master's Sun
You're Beautiful
Fated To Love You
Pinokyo
You Are All Surrounded
It's Okay, That's Love
Pasta
Prosecutor Princess
Lie To Me

you are beautiful u da izledim ben atlamışım ama beğenmemiştim.

Ben kore dizisi hastasıyımdır:KK71::KK71:
Çoğunu izlerim bilirim
Moralim bozuksa depresyondaysam bile iyi bi kore dizisi beni kendime getirir:cry:
Ayrıca onların kültürlerini ve dizilerdeki işleyişi çok beğeniyorum
Şimdi bizdeki dizilerde ya böyle dizi mi olur diyorum artık
Onlarda aile kavramını çok güzel işliyorlar:KK36::KK36:

Ben kore dizisi hastasıyımdır:KK71::KK71:
Çoğunu izlerim bilirim
Moralim bozuksa depresyondaysam bile iyi bi kore dizisi beni kendime getirir:cry:
Ayrıca onların kültürlerini ve dizilerdeki işleyişi çok beğeniyorum
Şimdi bizdeki dizilerde ya böyle dizi mi olur diyorum artık
Onlarda aile kavramını çok güzel işliyorlar:KK36::KK36:

aynısını bende diyorum.. :KK70: Bizdekiler eve ayakkabıyla giyerken anama diyorum bak bak nasıl zenginler ama yinede kapının önünde o ayakkabılar çıkıyorr :KK70: :KK70:
hele birşeye üzüldüysem açıyorum bir tane keyfim yerine geliyor.. İlaç gibiler..

aynısını bende diyorum.. :KK70: Bizdekiler eve ayakkabıyla giyerken anama diyorum bak bak nasıl zenginler ama yinede kapının önünde o ayakkabılar çıkıyorr :KK70: :KK70:
hele birşeye üzüldüysem açıyorum bir tane keyfim yerine geliyor.. İlaç gibiler..

bi de farkında mısınız onlarda görücü usulü çok yaygın,yerde çok yatıyolar tam bizim eski zamanlardaki gibiler güya biz çok geliştik ama kopya ve çok özenti bir milletiz çok doğal insanlar asyalılar her anlamda ve teknoloji giyim konusunda bizden öndeler tek kusurları amerika özentiliği var biraz

bi de farkında mısınız onlarda görücü usulü çok yaygın,yerde çok yatıyolar tam bizim eski zamanlardaki gibiler güya biz çok geliştik ama kopya ve çok özenti bir milletiz çok doğal insanlar asyalılar her anlamda ve teknoloji giyim konusunda bizden öndeler tek kusurları amerika özentiliği var biraz

Onların yer yataklarında yattım çok rahattı :KK14: Aslında Türkiye Koreden çok çok güzel bir ülke ama kullanmasını bilmiyoruz. Gelen turistleri kazıklama derdindeyiz. :KK70: orda 15 gün kaldım. ve Giyim tarzları çok iyi, teknolojileride oyle.. Bazı lokantalaa ayakkabıyla girmek yasak.. kapının önüne çıkarıp koyuyor herkes.. Kimse kimsenin ayakkabısını çalmadı valla.. çok şaşırdım :KK70: Çok amerika meraklıları var.. Metrolarıda çok iyiydi.. her ilçeye 15 den fazla çıkış vardı.. metro içlerinde magazalar kafeler vardı.. banane yaa burayada yapsınlar :KK70:. Türkiyede şuan korede olan teknoloji olsaydı. Bir numaralı ülkelerden biri olmuştuk..

veee O adamlar neydi öyle.. Çekikler kısa boylu olur derlerdi cennete düşmüş gibiydim :KK36:

Playfull Kiss'i izlemiştim ve çok eğlendim kesinlikle tavsiye ederim :KK76:

oh my venus mütemadiye izleyebilirim... ben asla kore filmi izlemem diyen ben..... nasıl bu hale geldim :))) hepsini izlicem hepsiniiii :))

Playfull Kiss'i izlemiştim ve çok eğlendim kesinlikle tavsiye ederim :KK76:
burda playfull kiss hastasi çikmiş bende 5 kere izledim.
ı sorry ı love you
oh my venüs
she was beatüful
shark
muhteşem kraliçe
what happens to my family
saymakla bitmediğim izlediğim dizilermdir:)
şimdi kim woo bin-suzy yeni dizis çikmcakmiş onu bekliyorum.

X