Kurtaj sonrasi hcg degerini takip edenler varsa bakabilirsiniz lütfen

Merhabalar sizede cok gecmiş olsun kurtajdan sonra ilk ayım azaldı adetim doktora gittim sorun yok ilk aylar olabilir dedi bide beta düşmediği için diye düşündüm bu ay nasıl olcak bekliyorum hayit otu diye bsy duydum onu deniyorum şimdi 15 gündür maydanoz ztn günlük hayatta çok tüketiyorum ama suyunu denerim inş kısa sürede normale döner hersey🙂🙏
İnşallah🙏çok zormuş gerçekten vücudun değişime uğruyor psikolojik durumu ayrı bı kötü birbirimize dua edelim benimde ilk a günler az gelmişti sonra günde 3 4 bardak suyunu kaynatıp içtim faydasini gördüm kendinizi rahat tutun ve zamana bırakın eş bile bı yere kadar maalesef insan kendiyle baş başa kalıyor bedenimize iyi bakmamız gerekiyor Allah'ım isteyen herkese nasip etsin

İnşallah🙏çok zormuş gerçekten vücudun değişime uğruyor psikolojik durumu ayrı bı kötü birbirimize dua edelim benimde ilk a günler az gelmişti sonra günde 3 4 bardak suyunu kaynatıp içtim faydasini gördüm kendinizi rahat tutun ve zamana bırakın eş bile bı yere kadar maalesef insan kendiyle baş başa kalıyor bedenimize iyi bakmamız gerekiyor Allah'ım isteyen herkese nasip etsin
Amin❤️🙏

Siz 3 aydır korunyormusunuz doktor beklemenizi soyledimi

Siz 3 aydır korunyormusunuz doktor beklemenizi soyledimi
Artık bu ay ya da önümüzdeki ay düşünüyorum korkuyorum yeniden yine olursa diye doktor 2 adet dönemi geçsin rahim dinlensin toparlansin demisti ben 3. yü oldum bu sırada folik asit ve bazı vitaminler kullandım sağlıkla olur bu defa inşallah herkese

Artık bu ay ya da önümüzdeki ay düşünüyorum korkuyorum yeniden yine olursa diye doktor 2 adet dönemi geçsin rahim dinlensin toparlansin demisti ben 3. yü oldum bu sırada folik asit ve bazı vitaminler kullandım sağlıkla olur bu defa inşallah herkese
Kac haftalikken oldu kaybiniz? Bende cuma günü doktora gittim folik asit yazdı ama bnm kasık ağrım çok oluyor kist varmi diye baktı yok temiz gözüküyor yumurtlama olmuş çatlamış diyo o ağrı yapıyordur ama benim daha önce yumurtlama döneminde hiç bu kadar ağrım olmamıştı

X