Kore Dizileri ve OST

Ahahahah o kadar hepsini izledim ki seyredecek dizi bulamıyorum artık yeni çekilenlerin gözüne bakıyorum resmen daha bu gece 4 te W- two worlds e başladım :kahve:

ben de kore dizilerini sevenlerdenim bence duygulari cok iyi gecirebiliyorlar insana
bu yaz doctors dizisini bayilarak izledim simdi de moon lovers scarlet heart ryeo basladi onu da begeniyorum simdilik bakalim nasil olacak:KK51:

olurrrr:)
takip ediyorum the heirs choi young do varya hani. lee min hoo ile beraber oynamişti işte o adamim dizisi gelcek.
sırf kim woo bin için izliycem onu bekliyorum :KK200:
Kim woo binin dizisi geldi geçti.. Suzyle beraber oynadigi dizi Çok güzeldi ya simdi bakiyom begenemedim :KK43:

Merhabalarr bayadır girmiyordum ama birçok diziyi izledim afişleriyle eklemeye ve yorumlamaya başlıycamm ☺

c13~3.png

GOBLİN Sesli gülmemek için dişlerimi sıktığım bir dizi.
Azrail ile Goblin(Cin) birşekilde karşılaşırlar. Ama beklemedikleri şeyler gerçekleşir.
Aslında sadece komik değil bütün duyguları çok iyi işliyorlar.
Tavsiye ediyorum:deli: :deli:

images

Strong Woman Do Bong Soon
Henüz bende final bölümünü izlemedim çünkü bütürmeye kıyamadım.
Hwarang görüp beğendiğim hyungsikciğimi izlemelere doyamadım.
Komedi resmen buda.
Ailesinin kadınlarına bahşedilen özel güç yeteneği Bong soona Aşkda getiriyor belada mutlaka izleyin özellikle Hwarangcılar :deli:

Son düzenleyen: Moderatör:
images

TOMORROW WİTH YOU
Zamanda yolculuk edebilen Yoo So Joon, kendisini gelecekte mutsuz bir yaşam sürerken görünce bu kaderi, sevmediği halde Song Ma Rin ile evlenerek önlemeye çalışır. Evlilik oyunlarına başladıklarında Yoo So Joon bu kez de eşinin gelecekte kendisi yüzünden incinciğini görür. Bu gerçeğin kendisine sıkıntı verdiği günlerde Yoo So Joon, bencilce sebeplerle yaptığı evliliğe rağmen sevmeyi öğrenir.
Bazen sıkılmadım değil ama bitirdim izlenilebilir ☺

images

DOCTORS
Hye Jung çocukluğunda zor bir yaşam sürmüştür. Dövüşme konusunda gangsterlara taş çıkartan Hye Jung aynı zamanda üniversiteye girer. Zorlukların üstesinden gelip doktor olur.
PSHnin bütün dizileri izlenir tavsiyemdir

cf56c8c6c3f64038bdb14b5ba7812ea92ec30f1b_hq.jpg

SCARLET HEART: RYEO - MOON LOVERS

Hikâye, Goryeo rejiminin erken dönemlerinde geçmektedir. Modern çağda yaşayan 25 yaşındaki Hae Soo (IU) tam güneş tutulması yaşandığı sırada zamanda geri gitmek suretiyle kendini Goryeo devrinde bulur ve Wang Hanesi'nin prensleri arasındaki çatışmalar ve mücadeleler arasında kapana kısılır. Orada diğer insanların korkudan titremesine sebep olan Wang So'ye âşık olacaktır.

images

DOCTORS
Hye Jung çocukluğunda zor bir yaşam sürmüştür. Dövüşme konusunda gangsterlara taş çıkartan Hye Jung aynı zamanda üniversiteye girer. Zorlukların üstesinden gelip doktor olur.
PSHnin bütün dizileri izlenir tavsiyemdir

Türk versiyonu yapıldı bile Kalp Ağrısıydı galiba :)

Bütün dizilerin versiyonu yapıldı da
Playfull Kiss dizisinin versiyonu yapilmadi
Onu yapsa seyredicem de tutmaz dedikleri için yapmiyorlar
Ama oyuncular genç olmalı
Beak seung go kalk gidelim Canberk varya o olmalı :) ismi de Burak yada Berk olmali.kizi da oh hani oya olmalı ne güzel demi:)

Benim topic burdaymış yeni keşfettim :KK76:
7 senemi verdim kore dizilerine :oha:

Favorilerim say say bitmez...

49 Day's
Playfull kiss
My gril firends gumiho
Goblin
Kill me heal me
Cheese in trap
Moon lovers
.
.