Kurtaj sonrasi hcg degerini takip edenler varsa bakabilirsiniz lütfen

ela1303

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2024
81
14
30
Merhaba arkadaşlar konuyu tekrar acıyorum ama çok stres yapıyorum geçen ay mecbur kurtaj oldum kurtajdan 3 hafta sonra 1 2 kere ilişki oldu geri çekilmeyle ilişkiden 1 hafta sonrada adet oldum kurtajdan 1 ay sonra yani adetim eskisi gibi dgldi az oldu ama ilk gün şiddetli ağrı yaşadım ona rağmen kanam azdı adet bittikten sonrada bnm kasık ağrım baş ağrım devam edince idrar testi yaptım çok silik çizgi gördüm ertesi gün hastaneye gittim kan değerim 7 çıktı doktorum eski hamilelikten kalan olabilir dedi ama 1 hafta sonra tekrar bakalım takip edelim dedi bide alt ultrasonla baktı 2 tane yumurtalik büyümüş dedi ağrılar ondan olabilir dedi şimdi ptesi tekrar kan vercem ama gün geçmiyor psikolojim bozuldu artk aranızda böyle durum yaşayan varmi beta bu kadar yavasmi düşüyor bazı yerlerde okuyorum kimin 2ci adeti olduktan sonra düşmüş egerki 2ci bi gebelik olmuşsada ilişkinin üzerinden 14 gün geçti üstüne 2 3gun adette oldum yinede 2 haftalik gebelikte beta 7 çıkması az dglmi subat ayında hamile olduğumu ogrendigimde ilişkinin üzerinden 17 gün geçmişti beta 200 lerdeydi hastaneye gitmek için daha 2 gün var ama ben uyku uyuyamıyorum 1 haftadır düşünmekten daha kurtajin psikolojisini yeni atlattım farklı birseyle karsilasicam diye korkuyorum

Doktorum kürtajdan sonra betanın sıfırlanmasının 30-40 gün sürebileceğini söylemişti.

Canım selam bence kişiden kişiye değişiyordur. İki kere bebek kaybım oldu ikisinde de kürtaj oldum. İkisinde de 15-20 gün sonra betam sıfırlanmıştı

Banada öyle demişti ama adet oldum yine beta7 çikti adet ztn çok azdı sökulemedim bi türlü
Olur öyle ilk adetin günahı olmaz bazen çok kanama olur bazen çok az
Kaç defa yaşadım hepsinde farklıydı ne yazık ki tecrubeliyim birazcık
Yine de bir umut içim rahat etsin diyosan tekrar kan ver zaten yükselme varsa gebeliktir 🥰

Canım selam bence kişiden kişiye değişiyordur. İki kere bebek kaybım oldu ikisinde de kürtaj oldum. İkisinde de 15-20 gün sonra betam sıfırlanmıştı
Çok geçmiş olsun ben adet olmama rağmen beta 7 çıktı adet dediğimde 2 3 günlük az bi kanama siz adet olduktan sonraki sifirlanmisti ozmnmi baktirmistiniz

Olur öyle ilk adetin günahı olmaz bazen çok kanama olur bazen çok az
Kaç defa yaşadım hepsinde farklıydı ne yazık ki tecrubeliyim birazcık
Yine de bir umut içim rahat etsin diyosan tekrar kan ver zaten yükselme varsa gebeliktir 🥰
Ztn ptesi gitcem ama ben gebelik istemiyorum şuan o yüzden bu kadar stresliyim kurtaj bnm için çok zor oldu psikolojik olarak en azından bi 6 ay zamana ihtiyacım toparlamak için

Çok geçmiş olsun ben adet olmama rağmen beta 7 çıktı adet dediğimde 2 3 günlük az bi kanama siz adet olduktan sonraki sifirlanmisti ozmnmi baktirmistiniz
Çok teşekkür ederim size de çok geçmiş olsun. Hayır, kürtajdan 15-20 gün sonra baktırmıştım. Bir de şöyle betanızın 7 çıkması hormonal olabilir

Çok teşekkür ederim size de çok geçmiş olsun. Hayır, kürtajdan 15-20 gün sonra baktırmıştım. Bir de şöyle betanızın 7 çıkması hormonal olabilir
Ay inşallah son zamanlarda hiç kendimi iyi hissetmiyorum karın ağrım çok halsizlik baş ağrısı anlamadim şimdi kan verdim bakalım dusmusmu beta

Aynn geçen hafta 7.27 çıkmış bu hafta 3.59 gebelik yok yani düşüyor çünkü ben ondan korkmuştum acikcasi
Çok geçmiş olsun öncelikle rabbim bir daha yaşatmasın maalesef bende sağlıksız bı gebelik geçirdim 3 ay oldu daha atamadım maydanoz suyunu tavsiye ederim baya söktürüyor ağrısız yoksa ilaç içmeyin inşallah istediğimiz zamanlarda Allah sağlıklı evlat nasip eder🙏

Çok geçmiş olsun öncelikle rabbim bir daha yaşatmasın maalesef bende sağlıksız bı gebelik geçirdim 3 ay oldu daha atamadım maydanoz suyunu tavsiye ederim baya söktürüyor ağrısız yoksa ilaç içmeyin inşallah istediğimiz zamanlarda Allah sağlıklı evlat nasip eder🙏
Merhabalar sizede cok gecmiş olsun kurtajdan sonra ilk ayım azaldı adetim doktora gittim sorun yok ilk aylar olabilir dedi bide beta düşmediği için diye düşündüm bu ay nasıl olcak bekliyorum hayit otu diye bsy duydum onu deniyorum şimdi 15 gündür maydanoz ztn günlük hayatta çok tüketiyorum ama suyunu denerim inş kısa sürede normale döner hersey🙂🙏

X