Eşimin Benden Şikayetçi Olduğu bir Konu

Selam kizlar...

Nasılsınız umarım hepiniz iyisinizdir .
Ben biraz buruğum , çok olmasa da :)

Eşim bugün bana hiç sevgi sözcükleri söylemiyorsun işte aşkım, canım gibi gibi... İşitsel anlamda hiç kadın gibi yaklaşmıyorsun dedi.. artık bunu aşmalisin vs. Çocuksun.

Ve yakın zamanda çok yüksek değerde şeker hastası olduğunu öğrendik. Bu nedenle şekeri fırlıyor ve artık sorun istemiyor.

Uzuldugum tarafı haklı olması
1.5 senedir evliyim. Çok severek aşkla evlendim. Ama mesajla yazma dışında hiç aşkım, bebeğim vs demedim. Utanıyorum. Utangaç bir yapım var. Kalabalıktayız diyelim ortaya konuşuyorum. Annemden dahi bu konuda uyarı aldım. O benden daha tatlı dilli.

Bu çekingenliği nasıl yenebilirim?

Teşekkürler simdiden

Herkesin bir yapısı var
Aşkım demem kocacığım zinhar demem sinir oluyorum o lafa
Ben ona melek derim o da bana melek der, hatunum da diyor bazen ,birbirimize ismimizle hiç hitap etmeyiz, ismiyle seslensem tedirgin olur ne oluyor diye. Önemli olan özel hissettirmek bence sevgi kelebeği gibi olmasanız da olur ama ona özel sözcükleriniz olsun bir eş bunu hak eder bence.

D duvarsaatii bize gel lütfen ağustos/2023 de arabic/iran tandansında böyle ilahi aşk temalı bir eş sevgili ararken 1,5 sene boyunca nasıl evli olabiliyorsunuz anlatın da işin sırrını biz de öğrenelim.
Dizilerden mi özeniyorsunuz nedir sebebi ?
buna 100 milyon kere cevap verdiğim için bugune kadar sabır kotamı doldurdum maalesef... cevap veremicem

açıklaması daha karışık o yüzden elleme böyle kalsın dkdkdkd
allahım 5 aylk hamileyim 1.5 sene evlilik... hala daha bu konuya nasıl gülüp espri yapabiliyorsunuz. gerçekten sıktı ya gerçeğini anlattım bin kere zamanında. yani bir problemimi bahsediyorum zorda hissedip yine ayrı yere sarıyorsunuz

Ben de böyleydim anneme bile annem,annecim diyemezdim sonra bir kedi aldım kedime neler döşüyorum ama şekilden şekile giriyorum ağzımdan çıkmayan tonla sevgi sözcüğü üst üste çıkmaya başladı. Sonra bir baktım yakınlarıma da aynı şekilde konuşup hitap etmeye başladım utanmam geçti :KK70:

Ay illaki insanların karakter farklılıkları olur, kabul ediyorum ama çükünü gördüğüm adam için ortaya konuşmak bana daha absürt gelir. Aşkitoşkoşkom demeyin de canım deyin, karşınızdaki rahatsız demek ki böyle basit bi konuyu bile açtığına göre. En temelden başlayın utanacak bi şey yok bunda, canım deyince kimse vovovo duvarsaatine bak ne dedi nikahlı kocasına demeyecek

Ben de öyleyim hepte öyleydim. Dik başlıyım çok buna bağlıyorum biraz ama daha çok dediğiniz gibi çekingen yapılı olmaya. Bir kez aştık mı aşılacak gibi bir durum aslında.

Ay illaki insanların karakter farklılıkları olur, kabul ediyorum ama çükünü gördüğüm adam için ortaya konuşmak bana daha absürt gelir. Aşkitoşkoşkom demeyin de canım deyin, karşınızdaki rahatsız demek ki böyle basit bi konuyu bile açtığına göre. En temelden başlayın utanacak bi şey yok bunda, canım deyince kimse vovovo duvarsaatine bak ne dedi nikahlı kocasına demeyecek
hahaha ben de kendime bunu diyorum kendi içime sevişmekten utanmayIp bundan utanmak :KK43: GERÇEKTEN çok saçma ama direnç olmuş işte. düşündüm kimseye dememişim... temelden başlayacağım deneyeceğim

Benim ilişkilerim de genellikle bu yüzden bitiyor..
Sevdigimi karşımdaki kişiye hissetriremiyormusum. 🤔 En azından bana söylenen bu..
Nasıl duzelecek bilmiyorum ama askimli,canimli konuşmak hiç gelmiyor içimden.
Genelde adıyla seslenirim,adımla seslenilirse de rahatsız olmam hatta memnun olurum.
Yapı meslesi galiba.
benim de hep bundan... aynı

allahım 5 aylk hamileyim 1.5 sene evlilik... hala daha bu konuya nasıl gülüp espri yapabiliyorsunuz. gerçekten sıktı ya gerçeğini anlattım bin kere zamanında. yani bir problemimi bahsediyorum zorda hissedip yine ayrı yere sarıyorsunuz

Bak ne dedim elleme karışma. Ben sana değil Led_BiR_Vele_DisTiri Led_BiR_Vele_DisTiri boşa çabasına güldüm. Her şey seninle ilgili değil beybi

Bizde ilk basta askim ömrüm falan derdik
Aileler varken hayatim deriz genelde
E tabi evlendik 4 sene oldu kavgalar sürtüsmeler cocuk falan derken simdi aşkoo bebikoo diye sesleniyoruz 🤤🥴 arada askim deriz tuhaf gelir birbirimize sndhsjfj

Selam kizlar...

Nasılsınız umarım hepiniz iyisinizdir .
Ben biraz buruğum , çok olmasa da :)

Eşim bugün bana hiç sevgi sözcükleri söylemiyorsun işte aşkım, canım gibi gibi... İşitsel anlamda hiç kadın gibi yaklaşmıyorsun dedi.. artık bunu aşmalisin vs. Çocuksun.

Ve yakın zamanda çok yüksek değerde şeker hastası olduğunu öğrendik. Bu nedenle şekeri fırlıyor ve artık sorun istemiyor.

Uzuldugum tarafı haklı olması
1.5 senedir evliyim. Çok severek aşkla evlendim. Ama mesajla yazma dışında hiç aşkım, bebeğim vs demedim. Utanıyorum. Utangaç bir yapım var. Kalabalıktayız diyelim ortaya konuşuyorum. Annemden dahi bu konuda uyarı aldım. O benden daha tatlı dilli.

Bu çekingenliği nasıl yenebilirim?

Teşekkürler simdiden
Kız ne güzel adam derdini söylemiş, hayatım Aşkım, Birtanem de 😅 kocan o senin ne çekinmesi , biz evde birbirimizin ismini dahi söylemeyiz öyle alıştık çünkü, siz de bir iki söyleyin alışırsınız 😅

Karakter meselesi sanirim, ben esime seslenirken/konuşurken uc dort tane birden guzel sözle hitap ederim mesela, hayatım canim bitanem der sonra söyleyeceğimi soylerim:)
Ben onları sırayla söyleyince eşim
Yine bir şey isteyeceksin diyor ve haklı :KK70:

X