Anket En tehlikelisi hangisi ? Elti Görümce savaşları

En tehlikelisi hangisi ?

• Ankete Katılan
    3.201
4 tane görümcem var hiçbiriyle sıkıntım yok aslında vaktimde yok çalışıyorum bir de eşimin de benim de ikinci evliliğimiz olunca eşimde değer verince kimse karışmıyor sorun çıkarmıyor

video nasıl olmuş aslında o konuda yorum bekliyordum :KK43:
Daha önce anket için birkaç kez bildirim gelince konu hakkında sandık :KK69:
Video çok başarılı,röportaj yapan başarılı.İlk Kadınlar Kulübü olarak röportaj yaptık denilince kısa süreli bir şaşkınlık olduDaha önce de yapılıyordu da bilmiyor muyum acaba dedim,you tubeye baktım ,karşıma künefe yapıp bizi yendiğiniz künefe şerbeti çıktı:skandal:
Bildirim kadarıyla Kocaeli'nde yeriniz.İstanbul daha yakın ,neden İstanbul değil de Ankara'da yapıldı röportaj?

Ayy yazik.bende şuraya iliştireyim fikrimi hemen,eksik kalmayayim.
Videonun sonundaki amca bey gibi düşünenlerdenim.
İkisi de var bende.kırk yılda bir biraraya geliriz.birkaç saatliğine topluca.yani kimse kimsenin arkasindan digerine ulaşabilecek bir yorum,tavir v.b yapmaz.yapsada ulaşmaz.araci yok çünkü.
Genel olarak yorumlarsam; yinede anlamsiz geliyor etiketleri suçlamak.(gelin yada görümce) sonuçta insan herkes.karakter meselesi,kendini yeterli görememe meselesi.
Yeri geliyor kardeşler birbirinin kuyusunu kaziyor,düşman görüyor.anne,evlat anlaşamiyor.
Bence iyi insan,yada coook iyi insan vardir.hoşgörülü mütevaazi ama uyanik olup karşi tarafa yetersiz görünmemek,açik vermemek.

Eş adayımla evlenirsem ne eltim ne görümcem olacak, kafa yorgunluğu yok ama bir sorunum var, eş adayım tek evlat olduğundan ötürü kaynana+görümce+elti üçlemesinden dolayı 3'ü bir arada bir kaynanamın olma ihtimali de yüksek gibi. :KK57:

Eş adayımla evlenirsem ne eltim ne görümcem olacak, kafa yorgunluğu yok ama bir sorunum var, eş adayım tek evlat olduğundan ötürü kaynana+görümce+elti üçlemesinden dolayı 3'ü bir arada bir kaynanamın olma ihtimali de yüksek gibi. :KK57:
Ah canım aynı versiyon bende var....kv nin yanına, eşinin halaları ve teyzeleri görümce ve kıdemli kaynana olarak eklenirler sen hiç merak etme ... Benim 5 kaynanam var mesela(1 kv+4 teyze) hepsi birbirinden fena...

iyi akşamlar bende etrafımda tanıdıklarıma eş dost kim varsa sordum çoğunluk görümce dedi
hatta fazla eltiyle gosüsmelerini istemeyen kaynanalarda var dedikodu yspmasınlar dilleri cıkmasın diye
yani böyle kaynanalar varken görümcelere gün doguyor onun için tehlikeli görümceler

Komple ailecek tehlikeliler amerika gibi kolları heryere uzanıyor mübareklerin bu girişlere bu evliliğim fazla dayanmaz

En tehlikeli benim benim ters tarafımı bildikleri için gık diyemezler bana :) yok hükmündeler bende:) herkes kendi hayatına ailesine bakacak başka evlere hayatlara burunlar sokulmayacak , o zaman enfes tatlı ilişki oluyor :)
Sevdim seni

görümceler bir yerden sonra kabulleniyorlar ama elti savaşları ömür boyu anlaşılan :KK48:

Bi tane görümcem var o uzakta 2 eltim var onlar da köy gibi yerde yani kafam rahat tinlamiyorum hiç birini zaten yakın olsaydilar da tinlamazdim. :KK70:Biz merkezdeyiz rahat sayılırız :KK66:

Görümcem var ve gerçekten ablam gibi iyi ki de var 😊 o kadar iyi anlaşıyoruz ki (maşallah alırız) birlikte youtube kanalı açtık herkes gelin-görümce olayını yanlış düşünmesin bizim gibi olanlar da var görsünler diye 😊 bizim şapşikliklerimizi izlemek isteyen olursa da çok mutlu oluruz güzel hanımlar ❤️ Youtube kanal ismimiz : ....

Son düzenleyen: Moderatör:
Youtube kanal isminden sonra iki nokta üst üste yüzünden ifadeye dönüşmüş 🤗
Kanalımız ....

Reklam İçerikli Mesaj

X