Anket En tehlikelisi hangisi ? Elti Görümce savaşları

En tehlikelisi hangisi ?

• Ankete Katılan
    3.201
Eltim yok zaten eşimin kardeşinin kafasıyla hiç olmayacakmış gibi duruyor 😂 Ama görümcem çok tatlı küçük kızkardeşim gibi 🙏

Kesinlikle eltiler fena olur gorumce yine insansa kardesine acır ama elti ama eltiiiiii.....

Kesinlikle eltiler fena olur gorumce yine insansa kardesine acır ama elti ama eltiiiiii.....

İkisi de yok, iyi ki yok. bir de onların ego savaşlarıyla uğraşamazdım... kayın validem tek başına dev kadro yeterli :)

benim psikolojimi alt eden yıldızlarimi bi türlü barışamadığımz. abisini şunu yap et diyen. abisi de böle olsun diyip beni yönetimine sokan görümceye sahibim..
söz hakkı onlarda bana veren yok..
kızıma halalık degil analık yapıyor. halacim halasinin bi tanesi dese anne sefkasi veriyo.

Mecburen konuşuyorum tatsızlık çıkmasın diye. Kaynanada görümcede çok zengin ama elleri aşırı sıkı. Nefret ediyorum o huyları beni nefret ettirdi kendilerinden. Ben enayi gibi alıyordum hediye vs özel günlerde şimdi kestim rahata erdim. Çöp almazlar evime doluşurlar ellerinde bir tatlı gelmez. 7/24 ikisi beraber gezerler boş boş avm avm, kolkola bütün gün dedikodu yapıyorlardır kesin. Ben çalışıyorum boş boş gezmiyorum bütün enerejimi kendime saklıyorum ne halleri varsa görsünler. Allah'a havale ettim o görüyor herşeyi. Zamanında bana çok laf soktular o soktukları lafları ona gösterecek halimde yok terbiyemden de ödün vermedim şükür.Allah'a havale etmek en güzeli.

selamlar..
eltim yok, görümcemle şükürler olsun bir sorun yaşamadık, zaten 1 yıllık evliyim :)
kv sağolsun onun da bir kötülüğünü görmedim aksine güler yüzlüdür
kp adamdır net :)

o bakımdan anketinizdeki şıkların hiç biri bana uymadı çok şükür :))

Kaynanam iyidir hep bana destektir, oğluna kızar anasını ararım, salarım oğlunun üstüne :KK70: aynı şekilde kp de öyle.. yoksa kocam anacıdır, kv kötü niyetli olsa yanmıştım....ama yüz vermez kayınvalidem......
görümcem de iyidir ayrı şehirlerde ve çok içli dışlı değiliz olması gerektiği mesafede ama ben daha yakın olmak isterdim :)
eltim yok ama olacak nasipse...

3 eltim var. Bir de görümcem. 20 yıllık evliyim. Hiçbiri ile sorun yaşamadım. Ama görümcem çooook kibirli olduğu için pek sevmem

görümcem yok ama içler acısı bir eltim var
allah beni korusun

Tabiki en tehlikelisi elti. Bi söz vardır. Kuma gemisi yürümüş, ama elti gemisi yürümezmiş.

Pardon biz dertli olunca yanlış anlayip bosaltiveriyoruz icimizi :)
Video basarili sayilir. Sunucumuz iyi. Esinize benzettim ama yaniliyor olabilirim tabii.
Kavramlari tam bilmeyen bekar erkeklerin secilmemesi daha iyi olurdu.
KK olarak böyle bir cekim cok iyi düşünülmüş, sevindik.
*Ankara'yi ozledigini fark eden benim gibilere de sürpriz olmus.
Kazenin eşi de mi KK da?

Yorumlarınızı bekliyorum ...

Elti ile görümceyi karıştıran delikanlı favorim oldu :KK70: Bende ikisi de yok ama çok şükür diyemeyeceğim çünkü eğer bir aile sizi istemezse birsürü görümceniz ve eltiniz oluyor :KK70: Eşimle aynı etnik kökenden değiliz diye fazlaca adetleri olan bu sülale beni daha tanımadan istemedi. Ne yaptımsa da bir türlü ısınmadılar bana. Bende onlara ısınamadım hal böyle olunca. O yüzden en tehlikeli olan görümce de değildir, elti de değildir; sizi istemeyenlerdir diyerek son noktayı koyuyorum :deli:
Bu arada eşimden Allah bin kere razı olsun asla beni ezdirmedi her zaman beni korudu ve arkamda durdu. Yoksa bu kana susamış sülale benim kemiklerimi bile bırakmazdı :ruh:

X