YASAL UYARI:bu konu kaynana kaynata elti kayın görümce unsurları içermemektedir..

Üzerlik tohumu buharı da geniz akıntısı nda bana cook iyi geldi.2 yemek kaşığı üzerlik tohumu nu 1 litre suda kısık ateşte kaynatın. Sonra üzerinize çarşaf örtüp tencerede ki buharı ağızdan ve burundan 2 dk. soluyun.sonra çarşaf üzerinden alıp bir pamuğu o suda ıslatın burun içini silin, ıslatın. Bunu 15 gün yapın ve 1 gün yap 1 gün yapma ve gece yatmadan yapmanızı tavsiye ederim.

Bursa daha iyi olur gibi bence.
Sahil kesimde cafe acmak daha güzel farklı ya :-)
Dalgalar martılar offff offfff
g.antep yemegindende katarız az :-)
Antepliyimde....
Kahve bize lüks işi gelio işte.
Kebab. Cig köfte de sen bizim insanlara :-)

annem halfetili içli köfte çiğ köfte fellah elde lahmacun ne istersin başka gülümm oldu bu iş:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Üzerlik tohumu buharı da geniz akıntısı nda bana cook iyi geldi.2 yemek kaşığı üzerlik tohumu nu 1 litre suda kısık ateşte kaynatın. Sonra üzerinize çarşaf örtüp tencerede ki buharı ağızdan ve burundan 2 dk. soluyun.sonra çarşaf üzerinden alıp bir pamuğu o suda ıslatın burun içini silin, ıslatın. Bunu 15 gün yapın ve 1 gün yap 1 gün yapma ve gece yatmadan yapmanızı tavsiye ederim.

en iyisi yarın aktara gitmek..dün eşime diyodum yıllık aktar alışverişimi yapmam lazım diye evde bir şey kalmadı az papatya dışında...

bende çok marifetliyimdir gel açalım konya eskişehir bursa hangisini istersen başka yere gidemem :)))kız ne kültürü deme taşlarlar ama kahve kültürü diyosan orda biraz zayıfız,amerika ele geçirdi bizi o konuda lavazza starbucks falan..ama olur bende yapıyorum pasta kahve limonata ıncık cıncık açalım hayalim zaten..:KK1:

eylülün başında tatile gideceğim su soğumazsa bol bol dalayım bari bu klostrofobiyle nasıl dalacaksam:KK53: olsun kafamı sokar sokar çıkartırım ben diğer seçeneklerede bakacağım sağol canım..

anladım ben anladım:KK1::KK1::KK1:

burun spreyi canım iliadinin

canım benim söylediğim iliadin Pediatric damla olanı spray değil. ..ikisi farklı hele kulak ağrı varsa zararı olmazsa rahatsızlıklarına mutlaka dene farkı anlarsin:KK66:

mideyi deldirmeyeyim ..nasıl kullanılıyo ki..bende gastrit ve reflü varya kekik suyu çok keskin diye biliyorum canım..anlatsana bi,...

Aslında içsen iyi olurdu ama midende problem varsa bence de içmemelisin.

O zaman gargara yap. Bir aktara yada belki eczacıya danışırsan kullanımı konusunda seni daha iyi bilgilendirir diye düşünüyorum.

Aynı annemin durumu. Faranjit gastrit reflü. Konuyu takipteyim. Biz de ne yaptıysak çare bulamadık

canım benim söylediğim iliadin Pediatric damla olanı spray değil. ..ikisi farklı hele kulak ağrı varsa zararı olmazsa rahatsızlıklarına mutlaka dene farkı anlarsin:KK66:

Yalnız damlayı yatarak uygula ya da başını geriye doğru tutup damlat ve kaldırma birkaç dk.bekle ya da yat biraz ki iyice Dağılsin ..

YASAL UYARI:bu konu kaynana kaynata elti kayın görümce unsurları içermemektedir..

Merhaba biraz sivri bir dilim var hayatı tiye almayı seviyorum çünkü zaten yeterince sıkıntılarım var kendimle bir de panik atakla anksiyete eklenince insanlara karşı hep güler yüzlü oluyorum yani karşımdaysan 24 saat gülmekten çenen yorulabilir öyleyimdir,birde aşırı sinirli ve öfke kontrolü olmayan biriyim malesef yanr döner sinirim meşhurdur anında etrafı cehenneme çevirebilirim..neyse olay o değil..

2,5 ay önce 28 mayısta kürtaj oldum bebeğimin kalbi durdu..o günden beri sıkıntım bitmedi,çevremdekiler psikolojik diyolar ama emin değilim..
birincisi ara ara sol kasığıma sancı giriyor hala..göbek deliğimde akıntı var ara ara batıyor,bel ve kasıklarım ara ara ağrıyor önceden olmazdı kıssadan hisse aşağı kısım özerklik ilan etti 2 aydır..

kürtaj öncesi korkudan mı desem heyecandan mı nefesim kesildi hastanede birden tansiyonum yükseldi acil müdahale yapıldı..o anı hala unutamıyorum beynim akıp çıkacak sanmıştım haka ürpermeme sebep oluyor..

o andan sonra genzim hep tıkalı kaldı yani akıyomuş ben hissetmiyorum daha önce sinüzitim yoktu..ilk zamanlar çok panik yaptım annemlerle konyaya gittim ordaki doktorlara göründüm beyin emarı çekildi tiroidime bakıldı iç organlarıma bakıldı kalbime bakıldı ciğerlerime bakıldı SAĞLAM DEĞİL SAPASAĞLAMSIN denildi...

geçmedi o tıkanma nefes gelmiyor yok koca dünyada bana oksijen kalmamış gibi..neyse Bursaya döndüm jimere gittim geri oranın kbb sine doktor alerjik dedi antihistaminik ilaçlar ve burun spreyini verdi yolladı..bunları kullanırken boğaz ağrılarım ve aşırı geniz akıntım başladı ses mes kalmadı..boynumda çıkan bezelerden bahsetmiyorum bile ayrı bir olay oldu benim için neyseki korkmama gerek yokmuş ki hala ensemde durur birisi.. neyse doktoru aradım ben daha beter oldum diye dediği bir de antibiyotik kullan..

la kardeşim ben zaten 3 kutu kullandım aşağısı ve yukarısı için..başka bir hastanenin genel cerrahı artık antibiyotik kullanma dedi..bende soğan suyu yaptım 15 gün hem zayıflatır hem rahmi temizletir hemde boğazıma iyi gelir diye,hiçbir şey olmadı..4

midemde oturan öküzlerden bahsetmeyim zaten ydirmiyor içirmiyor boğazda tıkalı....

gel gelelim iki gündür yapış yapış içide dolu ee genizde tıkalı burun nefes alıyor ama arkadan gitmiyor...

KIZLAR hastalık hastası gibi oldum çok doktora gittim sonuç odağı olmadı bana bir el atın kimseye çaktırmıyorumbu durumu..ama bazen öyle bir kesiliyorum ki şu anda bile boğazım yapış yapış ne içebiliyorum ne yiyebiliyorum..alternatif tıbba açığım htta daha çok açığım hastaneye gitmeye yüzüm kalmadı kendime idealist doktorları toplayıp hastane açacağım o durumdayım..bilime ve tıbba güvenim zerre kadar kalmadı..siz bana aşağısı ve yukarısı için çözüm önerileri sunun..bende topiklerde hatunlara sarmayayım ne dersiniz :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

edit:kesinlikle tanısı konulmuş reflü gastrit ve faranjitim var..

Canim bekarken banada olmustu nefes alamazdim boyle birden kesilrdi dr gittim ne gerekiosa yaptilsr brsey cikmayinca psikolojik dedi neye sıkıldiysan ondandir dedi.. Cok sukur sebebini bilince zamanla gecti

KÜNFEYEKÜN..Kesmem ümidimi Huda'nin lutfundan,zira keremi lutfu fazladir benim ümidimden !

Valla oldu.
Hastalıkdan bak nerelere geldi topik kız :)))))
Ne zaman acıoz :)

ne zaman geliyon buraya :KK9:
mune yemek tariflerine taşımasa bari:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

pazartesi damlasını alacağım canım inşallah deneyecğim...sağolasın:KK66:

Aslında içsen iyi olurdu ama midende problem varsa bence de içmemelisin.

benim mide o günden beri ödemli hazımsız darlı zarar verir canım bana ama kullanım aşamalarını araştırıcam çok sağol:KK54:

O zaman gargara yap. Bir aktara yada belki eczacıya danışırsan kullanımı konusunda seni daha iyi bilgilendirir diye düşünüyorum.

Aynı annemin durumu. Faranjit gastrit reflü. Konuyu takipteyim. Biz de ne yaptıysak çare bulamadık

bizi takip etmekten vazgeçmeyin :KK34:

Yalnız damlayı yatarak uygula ya da başını geriye doğru tutup damlat ve kaldırma birkaç dk.bekle ya da yat biraz ki iyice Dağılsin ..

anlaşılmıştır:KK54:

Canim bekarken banada olmustu nefes alamazdim boyle birden kesilrdi dr gittim ne gerekiosa yaptilsr brsey cikmayinca psikolojik dedi neye sıkıldiysan ondandir dedi.. Cok sukur sebebini bilince zamanla gecti
KÜNFEYEKÜN..Kesmem ümidimi Huda'nin lutfundan,zira keremi lutfu fazladir benim ümidimden !

benimde etkisini bu kadar kuvvetli hissetmemin sebebi psikolojik canım önceden korkup acile gidiyodum şimdi alıştım sadece tedirginim..

X