Anket En tehlikelisi hangisi ? Elti Görümce savaşları

En tehlikelisi hangisi ?

• Ankete Katılan
    3.201
İy aksamlar gorumcemde var eltimde,ama ben gorumcden cok razıyam oda evli ama her zaman bana destek olur cocuklarima bakar gerekdiyinde ama bir eltim var kendini beyenmis biri ilk firsatada bogarim onu :KK9::KK9::mad::KK5::mad:

Kaynanam la beraber oturuyoruz görümcem hergün gelir o gelene kadar iyiz o geldikten sonra düşman tek görümcem var o annesinden beter annesine ondan komşular bile sabır diyo bana daha ne diyim

Ben gorumcelerimi şeytandan üstün görüyorum bir insanın aklı hepmi seytanliga çalışır .....

En tehlikeli benim der gecerim:KK53:
Esasinda öyle ters bir insanimdir ama esimin aile ve akrabalari söz konusu olunca pençelerimi kapattim birazcik nezaketen, esimin hatrina. Ama degmedi tabii ki. Evlenince açılan gözlerim gördü ki eş kisinin hatri filan yokmus, eşe de degmezmis. Yalan dünya...

ha ha burda eltim var ben yorum yapıyayım neme lazım aktif olur
belki :KK48::KK48: takipteyim
Şimdi bu videomuz sosyal medyada yayilirsa filan bizimkiler de üye olursa tanirlar mi beni diye de aklima geldi hani... Gecen bi sey paylasirken aceleden forumun-sitenin adiyla paylastim aceleyle, sonra eyvah dedim. Bakalim, bi sey duyarsam degisiklige gider kamuflaj yaparim :)

video nasıl olmuş aslında o konuda yorum bekliyordum :KK43:
Pardon biz dertli olunca yanlış anlayip bosaltiveriyoruz icimizi :)
Video basarili sayilir. Sunucumuz iyi. Esinize benzettim ama yaniliyor olabilirim tabii.
Kavramlari tam bilmeyen bekar erkeklerin secilmemesi daha iyi olurdu.
KK olarak böyle bir cekim cok iyi düşünülmüş, sevindik.
*Ankara'yi ozledigini fark eden benim gibilere de sürpriz olmus.

Pardon biz dertli olunca yanlış anlayip bosaltiveriyoruz icimizi :)
Video basarili sayilir. Sunucumuz iyi. Esinize benzettim ama yaniliyor olabilirim tabii.
Kavramlari tam bilmeyen bekar erkeklerin secilmemesi daha iyi olurdu.
KK olarak böyle bir cekim cok iyi düşünülmüş, sevindik.
*Ankara'yi ozledigini fark eden benim gibilere de sürpriz olmus.

Haberi yapan sevdiğimiz ve sektöre yeni giren bir kardeşimiz. Beğenmenize sevindim ...

Görümcelerrr 🤦🏻‍♀️
Kabullenmezler heleki maddi durum olarak sizden düşüklerse çıldırırlar abimin parasıyla yaşıyor derler derlerde derler
3 eltim var 3 üsüylede dost gibiyim

Arkadaslar benim eltim yok gorumcem var onlada yaslarimiz ayni gibi o yuzden bi sorun olmuyor birlikte takiliyoruz alisveris yapiyoruz denize icmeye heryere gideriz... kayinvalidem ise biz uzaktan akrabayiz evliligimin ilk aylarinda sorunlar yasadim kotu olunca gercekten kayinvalidemin o dibine kadar kotulugunu yasadim simdi hersey yolunda... sunu soyliyim hepimize iyi olup akilli davranicaksiniz arkadaslar neyi ne zaman soyluceginizi yapicagini bilin ben bunu iyi ogrendim ve gorumcemi esime kayinvalidemi ve kayinpederimi nasil bi bakima yoneticegimi ogrenmis oldum....

Teyzem noktayi koydu kumanin gemisi yurumus eltinin gemisi yurumemis😁😁

X