Göz Makyajı En iyi göz kalemi

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
cnm emily kalemler japon pazarında fln var nere girersen var yani istanbulda her girdigim kozmetij olan dukkanda vardı :)

melishhe bnm yasadıqım yer küçük bi yer iki tane japon pasarı var baktım onlardada yoktu ama arkadasıma söyledim saoLsun getirtti.. teşekkürler yardımlarınız için..

emily nin renkleri çok güzel bendede var çok rengi ama akıyorrr göz altına sürmemek gerek üstüne de çıkıyor birasss

en iyi göz kalemi derken mesela göz kaleminin iyisi kötüsü kişiden kişiye değişir...
aldığın göz kalemi beklentilerini karşılıyorsa iyidir yok karşılamıyorsa kötüdür...

ben göz kalemini gözümün içine çekerim hep vede çok yoğun bir siyah elde etmek isterim..
golden rose mesela herkes çok beğeniyor ama benim hoşuma gitmedi beklediğimi alamadım yani..
kajalıda denedim oda aynı şekilde ama bir başkası için bu markalar çok iyidir...

en son flormarın ultra black eyeliner kalemini aldım o mesela beklentimi çok fazlasıyla karşıladı hem yoğun bir siyah elde ediyorum hemde akmıyo çünkü göze sürüldüğü zaman kuruyo :)

benim için en iyi göz kalemi flormar ultra black eyeliner şimdi hihoyyythihoyyyt

hala hayatımın kalemini bulamadım :roflol:

avon prof.sürme kalemi olan cinsini beğendim ama akıyor o da. hatta sağ gözüm daha suludur benim alerjili bi göz. çıkarken sürerim eve gelirim tek göz de kalem çekili gibi kalmışım. rezillik diz boyu. kaydirigubbakcemile3

flormarın yeni ultra black çok tavsiye ediliyor bakalım bide ondan sipariş vereyim deneyeyim. zemuszemus

kesinlikle innova benim gözleirm çok hassastır hemen sulanır yanar ama bu kalemi kullandıımdan beri hiç böle bi sorunum olmadı hemde sürdüümde simsiyah oluyo ve akmıyo çok memnumum yaniizemuszemus

beyu marka kalem kesinlikle
hiç bir şekilde akmıyor dağılmıyor
sabah nasıl sürdüysem butun gun aynı şekilde ve koyulukta kalıyor tabi ben sadece siyahını kullandım onu biliyorum
onun dışında flormar nivea kajal emily kullandım ama en güzeli kesinlikle beyu

gözün altına deri kısma değil de, gözün içine sürülebilen göz kalemi arıyorum.. hiç bir markayı beğenmedim hep yarım yamalak boyuyor.. bi tek gabrini diye bişey var 6 senedir, o da bitmek üzere.. başka da bu markadan bulamadım.. var mı bildiğiniz bi marka gözün alt iç kısmını boyayan??????

gözün içine sürmemek gerekiyormuş gözüm küçük olduğu için burdan okuduğum kadarıyla çünkü hiçbir şey bilmiyorum makyaj konusunda dışına sürebilenler hangileri acaba:)

flormar'ın göz kalemleri güzel oluyor...
bir de Avon'un ColorTrend siyah göz kalemini kullanıyorum şu anda..Ondan da memnunum.yumuşak sürülüyor ve akmıyor.

flormardan nefret ediyoruum! resmen burnuma kadar kalem oluyo bi kalem en fazla bu kadar akar >_>
dior 'un ürünleri fiyatının hakkını veriyor ama işte fiyat..
cecile süper bir marka çift taraflı bi kalemini aldım 16 lira kesinlikle akmıyor..

LANCOM TABİKİDE FİYATI 30 YTL AMA SÜPER AKMAZ BULAŞMAZ TAM 3 YILDIR KULLANIYORUM DAHA YARISINA BİLE GELMEDİ.BAYA UZUN Bİ KALEM.YANİ 30 YTL VERİP EN AZ 6 YIL KULLANABİLECEĞİNİZ KALİTELİ VE GÜZEL Bİ GÖZ KALEMİ...(ay reklam gibi oldu ama geç keşfimi sizlerlede paylaşmak istedim)

alkisalkisalkis çok iyiymiş.. bikere alıyosun yıllarca kullanıyosun da acaba son kullanma tarihi varmıdır?? hani bozulma fln olmasın. göz önemli sonuçta..

X