Göz Makyajı En iyi göz kalemi

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
benim için en önemlimakyaj malzemesi göz kalemi bunun için cok arastırma yaptım hatta bihter kalemi diye öğrenci halimle gittim M.A.C aldım memnundum da ama istegimi tam karsılamadı göz içinde akma yapıyordu şimdi sürme kullanıyorum cok memnunum hem kalıcı hem istediğim gibi koyu ve faydalıda sizede tavsiye ederim

estee lauder double wear mükemmel ötesi.
Sürer sürmez kopkoyu oluyor ve akşama kadar ilk sürdüğünüz gibi simsiyah kalıyor abartısız.
yüzümü yıkadıktan sonra bile,diğer kalemleri ilk sürdüğüm andan daha iyi duruyo :124:
diğer kalemlere boşa para vermişim boşa eziyet çekmişim vah beniiii :111:

Nerdeyse tüm markaları denedim.Avonun tüm göz kalemleri bende alerji yapıyor,gözlerim buğulanıyor önümü göremiyorum. Dior denedim bir sürü para verip ama maalesef o da akma yapıyor memnun kalmadım.Benefit kalemin ucu çok yumuşak nerdeyse pastel boya gibi,rengi çok hoş duruyor ama yumuşak olduğu için çok sık açmak zorunda kalıyorsun hemencik bitiyor,o kadar paraya yazık.Şu anda Mac asansörlü kalemini kullanıyorum diğer kalemlere göre yine en akmayan bulaşmayanı bu gibi.Ama tamamen akmayan kalem diye bir şey yok

LANCOM TABİKİDE FİYATI 30 YTL AMA SÜPER AKMAZ BULAŞMAZ TAM 3 YILDIR KULLANIYORUM DAHA YARISINA BİLE GELMEDİ.BAYA UZUN Bİ KALEM.YANİ 30 YTL VERİP EN AZ 6 YIL KULLANABİLECEĞİNİZ KALİTELİ VE GÜZEL Bİ GÖZ KALEMİ...(ay reklam gibi oldu ama geç keşfimi sizlerlede paylaşmak istedim)
suya dayanıklı mı bu kalem

X