Göz Makyajı En iyi göz kalemi

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
LANCOM TABİKİDE FİYATI 30 YTL AMA SÜPER AKMAZ BULAŞMAZ TAM 3 YILDIR KULLANIYORUM DAHA YARISINA BİLE GELMEDİ.BAYA UZUN Bİ KALEM.YANİ 30 YTL VERİP EN AZ 6 YIL KULLANABİLECEĞİNİZ KALİTELİ VE GÜZEL Bİ GÖZ KALEMİ...(ay reklam gibi oldu ama geç keşfimi sizlerlede paylaşmak istedim)

surmeyı nerde bulacagız gurbaa prenses
sen nerden buluyorsun
ben kapalı carsıda bıle bulamadım allaha
bısey buldum ama begenmedım
metal bıseydı ucu bı garıptı anlamadım oyuzden almadım

canım ben hac malzemesi satanlardan aliyorum
son bi tane de şam'dan hediye geldi
onun kullanımı biraz zor toz çünkü :nazar:
guerlain' ın sürmesi de mükemmel ötesiymiş bu arada :asigim:

canım ben hac malzemesi satanlardan aliyorum
son bi tane de şam'dan hediye geldi
onun kullanımı biraz zor toz çünkü :nazar:
guerlain' ın sürmesi de mükemmel ötesiymiş bu arada :asigim:

tşk ederim canım..ben bi sürme aldım kalın bişe böle ama çok çabuk dağılıo:KK43:
göze bi zararı olurmu sürmenin..veya alırken neye dikkat etmeliyiz

Flormar ın kalemini kullanıyorum.Memnunum yada daha iyiysini bulamadığım için öyle düşünüyom.Çünkü alt kirpiklerimi rimellemediğimde doğal olarak bi süre sonra göz altına akabiliyo biraz.İster istemez göz arada da olsa sulanırsa doğal olarak akar.Akmayan kalemde yoktur haralde.

Flormar ın kalemini kullanıyorum.Memnunum yada daha iyiysini bulamadığım için öyle düşünüyom.Çünkü alt kirpiklerimi rimellemediğimde doğal olarak bi süre sonra göz altına akabiliyo biraz.İster istemez göz arada da olsa sulanırsa doğal olarak akar.Akmayan kalemde yoktur haralde.

akmayan kalem yoktur diyenlere lancom diyorum başka bişey demiyorum.
benim günlük makyajım sadece kirpiğe rimel ve göz altına dıştan siyah kalem şeklindedir.dolayısıyla KALEMLERLE FAZLA İÇLİ DİŞLİYİM.SABAH EVDEN ÇIKARKEN NASIL SÜRMÜŞSEM KALEMİ AKŞAM EVE DÖNDÜĞÜMDE AYNI ŞEKİLDE KALIYO.KESİNLİKLE AKMIYO AĞLASAM BİLE GİTMİYO.YANİ MAKYAJ KONUSUNDAKİ BÜYÜK KEŞFİM DİYORUM BU KALEME.KALEMİ BEN ÜRETSEM BU KADAR BÖBÜRLENMEZDİM HERHALDE . :roflol: :roflol: :roflol:

aktardan sürme almıstım,bikac gun kullandım once gözümde kanlanma yaptı,daha sonra enfeksiyon oldu.doktor bu tarz urunler yuzunden enfeksiyon olusuyo,cok ciddi problemlere yol acabilir dedi. cok pisman oldum gercekten.her surme aynı degildir belki benim aldıgımda sorun vardır ama bir daha asla kullanmam. senağlama

Carminanın göz kalemleri sürme gibi ama hepsi değil :KK43: Sürme özelliği olan diceksin
Kahve,siyah,yeşil,mavi ve gri var sanırım sadece ..
8 ytl idi ben aldığım
çok kolay sürülüyor ..

flormar kullanıyorum bende ama hiç memnun değilim....hele sıcaklarda gözümün etrafına heryere bulaşıyor....kafamçokkarıştı

lancome unki çok pahalı yav..30 milyon:1shok:

carminayı denemek lazımCADIARZU

max factor ve carmina kullanıyorum akmasa çok memnunum ama...lancome a döncem sanırım..burdaki herkes memnun bi bana gıcıklık yapacak degil yaa..denemek lazım ..

flormar kullanıodum idare ederdi aslnda ama simsiyah kalem istiyorsanız sürmenin üstüne yok..mısır çarşısının sonlarında bi sürü hac malzemeleri satan yerler var,mutlaka bulunur ve çok ucuz..
makyajı sadece sürme olarak algılayan biri olarak bayıldım ben:)

Siyah renkte kesinlikle Lancome derim:))
Yeşil yada mavi tonlarda ise Golden Rose hem ucuz hemde kaliteli +10
Flormarı ise beğenmiyorum -10

kızlar normalde avonun açılığ kapanabilen göz kalemlerini kullanıyordum ama siparişimi beklerken siyah kalemim bitti ve emily die bi markanın göz kalemini aldım güzel akmıyo çokta renk seçeneği var

X