Göz Makyajı En iyi göz kalemi

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Lancome-Le crayon khol
bunu kullaniyorum tavsiye ederim
bayada uzun kullan kullan bitmiokaydirigubbakcemile2
haala varmi bilmiyorum ama limited oldugunu solemisti adam iki tane satmaya calisiyodu bana:roflol:

Genelde emily kullanıyorum(waterproof özelliği var).Avon göz kalemlerim ve Lancôme'un hem eye hem lipliner olarak kullanılan E vitaminli (siyah) göz kalemi var.

Bence göz kaleminde paraya kıymak gerekmiyor. Emily çok ucuzdu(bi sürü aldım bu yüzden *-*) ve sürmesi çok rahat, ayrıca waterproof özelliğini de gayet iyi bir şekilde taşıyor. Havuzda bile sürdüm çıkmadı.:)

kızlar bende alix avienin göz kalemini kullanıyorum..çok da memnunum tavsiye ederim

bende göz kaleminden muzdaribim. ilk defa netten kozmetik siparişi verdim biraz önce. burada bir göz attım kullanmadıklarım içinde cecile vardı. ondan almak istedim, alışveriş yaptığım sitede bulamadım siyah kalemini. alix avien siparişime ekledim. umarım beğenirim. :çok üzgünüm:

normalde birçoğunu kullandım. avon en çokta. avonun normal kalemi değil ama profosyonel sürme kalemini beğendim. fakat katalogun da uzun süredir göremiyorum :sm_confused:

arkadaşLar teşekkürLer yardımLarınız için.. Besiktaş çok uzak bana.. bayrampaşaya gidicektim bu ara oraya bakarım.. golden rose magazası vardı yakınlarda orayada bi bakıyım

max factor un göz kalemi var mı varsa nasıl biliyo musunuz

hasta hasta yazmışsın geçmiş olsun öncelikle. yerimseniben

vakti zamanında 2yıl önce mi ne aldım max factor. çok soluktu. gözüme bastıra bassstıra sürüyordum genede pek güzel değildi. değişmiş olabilir. memnun olanlar da olmuş görmüştüm.

göz kalemleri de kişiye göre farklı mı etkiliyor ne. :1ninca:

teşekkür ederim çorekotu kardeş ben emily nin siyahını(galiba siyahtı) denedim hiç memnun kalmadım benim gibi sulugözde sürer sürmez kaybolup gidiyo ama mor rengini denemiştim o daha kalıcıydı

teşekkür ederim çorekotu kardeş ben emily nin siyahını(galiba siyahtı) denedim hiç memnun kalmadım benim gibi sulugözde sürer sürmez kaybolup gidiyo ama mor rengini denemiştim o daha kalıcıydı

tüh. benneyaptımki bugün netten aldığım renk yanlış gelince emily siyah kaleminden aldım. aha dedim gaymak gibi de sürülüyo , ucuzumuşta üçbeş alsam mı dedim. sonra hopss belki beğenmem dedim. kendi kendimle konuşmam bitince bir tane aldım çıktım. :1ninca: kesin bende de akar. benneyaptımki çok bişe vermediğimden parasına acımam da işime yaramayacak benneyaptımki güzel siyah kalem lazımdı :çok üzgünüm:

bide başka yerden beyaz bi kalem aldım. kız bayaa övdü. paketini açamadığımdan bakamadım da nası bişe diye. kazık gibi :1ninca: gözümü bırak elime sürüyorum kırmızı kazıyor beyaz renk çıkmıyo :1ninca: verdiğim parayı bi şartla helal ederim gidip kızın gözüne çekecem o kalemden. :1ninca: hem de rengini çıkarana kadar bastırcam :1ninca:

X