Göz Makyajı En iyi göz kalemi

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
cilinique simli göz kalemi kesinlikle akmıyor lakin bnm gözüm ve kapağı hassas olunca cıkarırken sorun yaşadım
:KK58:
şimdi arayızş içindeyim yves rocher aldım kullanan bilgisi olan ?

bu zamana kadar kullandığım göz kalemlerinin içinde en memnun kaldığım ürün flormar ultra black göz kalemi kesinlikle...
benim günlük göz makyajım göz içine ve göz kapağının üzerine eyeliner şeklinde siyah kalem temeline dayanır...bu anlamda göz içine sürdüğümde rahatsızlık vermeyen tek kalem bu oldu...
yine flormarın kendinden ışıltılı siyah bi göz kalemini de kullanıyorum yalnız sadece göz kapağına,
avonun çift taraflı kajalstick kalemlerini çok beğenirim nerdeyse her rengi vardır, aynı markanın colortrends turkuazı ve geçen kataloglarda olan parıltılı kalemlerinden de çok memnunum yalnız yine bunları da göz içine uygulayamıyorum

cilinique simli göz kalemi kesinlikle akmıyor lakin bnm gözüm ve kapağı hassas olunca cıkarırken sorun yaşadım
:KK58:
şimdi arayızş içindeyim yves rocher aldım kullanan bilgisi olan ?
bende yves rocher kullaniyorum cok memnunum kesinlikle allerji yapmadi.bu gune kadar ne denediysem aktigi icin yada gozumu kan canagina cevirdigi icin vazgectim. ancak yr i erkese tavsiye ederim

kızlar yazmış ama flormarın ultra black'i vazgeçilmezim, muhteşem ve inanılmaz kalıcı. grisini de aldım o da aynı şekilde sanırım her rengini alıcam sonunda dayanamayıp:KK52:

bir de avondan bir tarafı süngerimsi birşeyli, metalik yeşil siyah karışımı bir göz kalemi aldım, adını hatırlamıyorum ama o da kesinlikle mükemmel. yeşil gözlü olduğum için gözlerimi kesinlikle ortaya çıkarıyor. siyah ama hafif bir yeşillik katıyor. ondan da asla vazgeçemem:KK1:

eğer içine sürüyorsan flormar iyi hoş simsiyahta akıyor. ben o akmayı seviyorum daha hoş duruyor bence :) gözünün dışına sürüyorsan eğer avonun asansörlü kalemini çok beğeniyorum hiç akmıyorda (siyahı ve grisi için söylüyorum diğer renklerinin bilmiyorum) cecile nin arkası süngerliyi öneren arkadaşlar renklisini almayı düşünüyorumda gözün içine sürünce yanma ya da akma oluyor mu ???

avon'un asansörlü kalemler güzel, diğerleri ise rezalet. pastel'in simli göz kalemlerini tavsiye ederim sürdüğümde hep markasını soruyolar. cecile'nin de eyeliner'ı güzel.

Golden Rose' un yeni bir kalemi çıkmıştı aldım. Bir tarafı fırçalı bir tarafı da normal göz kalemi. Ymuşacık ve sürümü kolay. En son şekil vermek için de yine Golden Rose kalem eyeliner var onunla da kuyruğunu yapıyorum vee muhteşem oluyor kusursuz :)

avon'un asansörlü kalemleri de flormarınkiler de çok güzel :)

ben emiliy göz kalmei kullanıyorum renklisi siyahı hepsi emily.
sürerken çok rahat oluyor tavsiye ediyorum
onu kullandıktan sonra diğer göz kalemlerinden vaz geçtim ben

Makyajı çok beceremem ama göz kalemi olarak bir kaç marka denedim ama güzel süremiyordum onları. Avon'un asansörlü olan göz kaleminden aldım ve işte bu dedim. Çok rahat sürülüyor ve çok güzel duruyor

X