Göz Makyajı En iyi göz kalemi

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kızlar ben yeni üye oldum.yazıları görünce yazmadan geçemedim cecile one day performance tek geçerim.üç rengini kullanıyorum siyah,kahve,mavi.gün boyu da kalsa ne akma ne bulaşma.tavsiye ederim

LANCOM TABİKİDE FİYATI 30 YTL AMA SÜPER AKMAZ BULAŞMAZ TAM 3 YILDIR KULLANIYORUM DAHA YARISINA BİLE GELMEDİ.BAYA UZUN Bİ KALEM.YANİ 30 YTL VERİP EN AZ 6 YIL KULLANABİLECEĞİNİZ KALİTELİ VE GÜZEL Bİ GÖZ KALEMİ...(ay reklam gibi oldu ama geç keşfimi sizlerlede paylaşmak istedim)

cnm bu bahsettiğin lancome ın hangi kalemi brnde alıcam ama mavi kapaklı olanmı adı ne acaba ? tşkler cnm

bende flormar siyah kullanıyorum ama akıyor.lancome alıcam ama gerçekten kalıcı mı ve akmıyormu şimdi alıp okadar parayı verip pişman olmak istemiyorum.ama flormarın gözümün üstüne sürdüğüm renklilerden memnunum.

Lancomeu alan kesinlikle pisman olmaz.arkadasinda dedigi gibi pahali görünüyor ama cok uzun zaman kullanabileceginiz bir kalem.
ben "nature" olani kullaniyorum, siyah kapakli.

EMILY waterprof göz kalemi.bir hafta önce aldım çok güzel çok kolay sürülüyor ve kesinlikle akma yapmıyor.şu sıaklarda bile akmıyor kesinlikle tavsiye ediiyorum.okadar pahalı kalem aldım biçok marka denedim ama bunu burdan okumuştum aldım çk memnunum.golden rose un kalemi emily 7 tl hemdeee

cecile in kalemini kullanıyorum çok memnunum. kesinlikle akmıyor. hatta birkaç arkadaşım benimkini kullandıktan sonra aldılar kendilerine. ama normal göz kalmei değil cecile'in. ucu tamamen siyah. arkasında kalemle birleşik aplikatör var dağıtmak için.

arkadaşlar alix avien siyah göz kalemi kullanıyordum ve çok memnundum.akmıyor ve çok kolay sürülüyordu.ama kalemimi düşürdüm bi yerde..şimdi hiç bi mağazada bulamıyorumm..alix avien ürünleri artık satılmıyor dedi bi kozmetikçi bana.bi bilginiz var mı? hiç bulamıcak mıyım artık mafoldumben

emily gözde acaip pütür bırakıo ben nefret ettm o yüzden. hiç yumuşak değil gözümü acıtıyo. bende siyah mavi ve yeşili var ve öle duruo.

eyeliner olarak asansörlü avon ve flormar kullanıyorum akma yapıo, gözümün altı zaten mor iice kapkara oluo, en yakn zmanda max factor alıcam ben de.

ben bu gün araştırmalarım sonucunda karar verdiğim carmina mystical eyeliner aldım denemek için sürdüm ve öğlen uykusuna yattım.uyandım ve ne görim akmamışşşşşş:dance:
çok da uygun 6,95 TL ye aldım süvariden.kampanyadaymış.ben tavsiye ediyorum yani hihoyyyt

Kızlar EMILY göz kalemıni deneyin bence hem çok ucuz hem kalıcı hem de akmıyor renkleri de çok güzel...almayan pişman olur ben diyimde....

kesinlikle katılıyorum... öyle aman aman denemediğim kalem kalmadı değil çok para vermeyi sewmiyorum kozmetik ürünlerine geçenlerde emily nin kalemini almıştım 3-4 tl bişey bugün duştan sonra sürdüm hala akmadı ki göz içi,ne uyguluyorum diğer kalemler 1 dakika bile kalmıyor hortlağa döndürüyor beni... zaten alırken elime sürüp 1-2 dak. beklettim daha sonra çok sert olmayan bi hareketle dağıtmaya çalıştığımda çok az bi dağılma olmuştu... DENEMENİZİ ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM :Saruboceq: :mymeka:

avonun color trend kalemleri sadece bulanık görmeye neden oluyo çift taraflı olanlar var özellikle onlar hatta bi aa kaldırdılar o sebeble snra değiştirdiler suanki color trendden kahverengi var bende onuda göz için almadım bi eşek şakası için almıştım bazen sürüorm gözüme bişe yapmıo ama üstünde direk avon yazan kalemleri özellikle açılıp kağpananlar iyidir.. avon color trend ürünleri iyi değildir.. mesela ruj allık falan direkı siyah kutulu avon yazanlar iyi oluo yani ben öyle gözlemledim.. parfümlerindende modacılarla çalışılan parfümler gözde parfümler yani onlar iyi oluo kalıcı oluo..

revlon'un goz kalemi harika, surdukten 20-30 saniye sonra tamamen kalicilasir sonra da hic akmazdi.
ama 2-3 kez kullanabildim sonra da kaybettim nasil becerdiysem...
yeni almam gerek...

Kesinlike CLARINS. Lancome da dahil (bir üsredir Lancome kullanıyordum) hepsinden daha iyi. Çok yumuşak ve kolay sürülüyor ayrıca kalıcı, waterproof olanı akmıyor da. Havaalanındaki kozmetikçide hemen tüm markaları denedim ve CLARINS'e karar verdim. Çok da memnunum. Yurtdışı havaalanı kozmetikten 12 Euro'ya aldım. Ama TR'deki fiyatını bilmiyorum tabi sanırım Strawberry de 32 lira gibi bişeydi.

X