elvaven'in başarı öyküsü...

heey çok tatlı =)alkisalkisalkis
yazın da çok içten, sn de çok şekersin, bi de saçların da çok güzel maşallah
yaa ben de başarabilmek istiyorum 6-7 kilo vermem lazım. ama bacaklarım ve kollarım kalın. kollar incelmez biliyorum ama bacaklarımın incelmesini istiyorum. ve senelerdir başaramıyorum 24 saat göz altında olmasam boğazımı tutamıyorum çok kötü değil mi.
ya da sanırım aşık olmam lazım ki aklım başıma gelsin.

aşk işe yarıyor tatlım..kesinlikleee =D ... benim de üst bacak ve kollar hala kalın tabi oralar genetik.. ama şimdi modellik bile yapıyorum

yok zaten maşallah ilk resimde de güzelsin yani yakışır...ve saçlara hayran kaldım
ama cidden azmini tebrik ediyorum ve de darısı başıma diyorum:)

ahh azim mazim kalmadı.. keşke tekrar gelse o azim.ama darısı başına hayatım.... 7 kilo daha verebilsem... daha gzl resimler koyucam yarın..

canım sonraki halinde olan resmin görünmüyor bi sorun mu var acaba? :uhm:

tebrikler canım.darısı bana olsun inşallah.bende eminim kilo vermenin hayatımızda çok şey değiştireceğine.

........

Son düzenleme:
tebrikler canım sıkılaşmayı nasıl başardın peki

boshayallersmile çok uzun süre kiloyu koruyunca sıkılaşma oluyo zaten hayatım.. ayrıca spora başladım onun da çok faydası oldu. voleybol oynuyorum şimdi

harika olmuş. ztn çok çok güzel ve sevimliymişsin. ama şuan ki halin çekici güzel olmuş. tebrik ederim. olumunekankayizsmile darısı başımıza :kedi:

konu açtığın mesaja ek olarak yazdıklarını da şimdi okudum. önceden okumuştum ilk halini. eki yeni farkettim. bu site de başarı öyküleri okudukça tek ben değilmişim diyorum. sanki herkes biraz benden bahsediyor. gözüme kalem çeksem annem önce kilonu ver der hep. hep diyet yaptğımı spor yaptığımı saklamak durumun da kaldım. etraf veremezsen laf demesin derdi annem. geçen gün anne yeter artık herkes çaba sarfettiğimi bilsin olmazsa çabaladı olmadı desinler dedim. benneyaptımki

benim sorunum çok da farklı aslın da diyet yapmak çarem değil. çünkü gerçekten normalde çok sağlıklı beslenirim. ama hareket sıfırdı diyebilirim. üstüne kansızlıkta eklenince. off. her konuda benden bişeler gördükçe yazasım geliyor. beni anlayan birileri olduğunu hissetmek garip ama güzel. etrafımda onca anlamayana rağmen. :çok üzgünüm:

bigün bende zayıflicam ve buraya konumu açtığım da herşeyi yazıcam inş. benim de bir başlığım olacak ve bende herkesin kendini bulduğu öykümde destek olucam tüm ihtiyacı olanlara. :Saruboceq:

:nazar:wooooowwwwwwwwwwwwwwwwwww bayanssulusmile

çokkkkkkkkk hoş canım bende can atıyorum yaa değişimee ohaoldumsmile

ammaaaaaaaaaaaa neden hiç resimlerde gülümsemiyorsun tatlım kıskananlar çatlasın dercesine gülümseeee :teytey::teytey::teytey::hooray:

Son düzenleme:
fıstık gibi olmuşsun maşallah... darısı başımıza inş...
bende 60 daha vereceğim yol çok...
tebrik ederim. azmin elinden hiçbişey kurtulamaz....

Tek kelimeyle süper..Maşallah.

Çok da güzelsin..

teşekkürler canlarım..motivasyon olmuşsa ne mutlu bana.. çok isterim ben de herkesin kendini beğeniyo olmasını... gerçekten kendime güvenim yerine geldi.. kesinlikle herşeye değer o çektiğimiz acı..

tebrik ediyorum.azmetmişsin ve başarmışsın hangi ilaçları kullandın söylemende bir mahsur varmı bende bir çok ilaç kullandım ama nafile birgün bende başarıcam

yasakmış ilaç ismi paylaşmak cnm.. ama ilaçtan daha ötesi bitki çayları...çok işe yarıyolar düzenli kullanıldığında...bana haplar biraz plasebo etki ediyo gibi geliyo...zayıflatıcağnı hissettiğmiz için psikolojik olarak,zayıflıyoruz... yoksa her hap o kadar da etkili değil

X