elvaven'in başarı öyküsü...

elvaven

12.07.2017 Canım kızım ❤ 27.03.2019 Canım oğlum 💙
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2009
1.441
857
meraba arkadaşlar.ben de ocak ayına kadar 90 kiloydum. ama aynaya bakınca herkesten güzelim herkesten seksiyim diye kendimi avutur, giydiklerimi çok yakıştırırdım. kendime laf söyletmezdim şişko diye.. ama kendi başıma kaldığımda hayıflanırdım. ben öküz gibiyim böyle sürüp gitmez ki dedim.. ter basıyordu, çok çabuk yoruluyordum , kalbim sıkışıyordu sık sık..sağlık için de problem olmaya başlamıştı.. çevremdeki herkes baskı yapıyodu ver ver diye.. ama ben yememden taviz veremezdim..çünkü yemek en güzel işlevi canlı olmanın..bi zevk..tutku.. can sıkıntısından, bazen stresten, bazen mutluluktan... yani yemek için her zaman bi sebebim vardı..

kasım ayında akupunktura başladım..evet herşey güzeldi ama kilo veremiyordum.. sanki ben yememe devam edicem, onlar bi mucize eseri bana yediğim halde kilo verdirecek sanıyordum..kulağımda o iğnelerle kaldığma değmiyordu sonuç.. son olarak 2 ay sonra,15 tatilde başlamaya karar verdim kesin olarak diyete..15 günde 5 kilo zorlanmadan gitti. yememe ister istemez sonucu da gördükçe daha dikkat eder oldum.. çok yiyince pişmanlık hissediyodum çünkü kilolarım gelicek diye..artık elbiseler kotlar bolarmıştı ve çevreden övgüler gelmeye başlamıştı..hoşuma da gitti motive etti.. devam ettim ben de.. ara sıra durmalar oldu.. hiç veremedim.. ara sıra istediğim her şeyi yiyerek kilomu bi süre korumaya çalıştım.. hap bahaneydi aslında, hap bitene kadar şu kadar kilo gitmiş olacak diye kendime ulaşılması kolay kısa kısa bir sürü hedef koydum...artık 75 kilo olduğumda akupunkturu bıraktım. ve kendim yüklenicem dedim..

kilo vermem durunca çaresizliğe düştüm mayıs hazirana kadar..hala vermem gereken 20 kilom vardı.. nesfitten , elma sirkesinden , ve piyasadaki bi haptan faydalanarak 66 ya kadar indim.. ve bgn ne yedin deseler bir koca tabak makarna ve 6 çikolata derim :KK70:
benim yöntemim biraz sağlıksızdı bence.. herşeyden yedim az yedim, nefsimi kısdım diyenleri anlamam..ben kısamam nefsimi çünkü biliyorum...o yuzden bazen tek öğün yiyip de istediğim şeyi yediğim zamanlar oldu..akşamına da sadece salatayla beslendim..
ama kesinlikle fast food, ve tatlıları sokmadım hayatıma..dışarda yemek yememeye dikkat ettim

kilomu sabitlemek için 2 haftadır hap falan da kullanmıyorum.yemek yiyorum bol bol ki , diyeti unuttu vücut.alıştı bu kiloya.. daha vermem gereken 5-10 kilo var.. ona da tekrar diyetle başlıycam.. sıkılaşmak için çareler arıyorum şimdi.. sıkı bi vücudum vardı ama okdr kilo kaybına hiçbir deri alışamıyor kolay kolay... göğüsler etkileniyor en çok.. ve bacak içleri , bel yanları..

ben çok üşengeç olduğum için spora da vakit ayıramadım.. artık kilolar verildi şimdi egzersiz zamanı.. kilomuzu koruyalım :enbuyukkk:

bu yazıyı eylülde yazmıştım..şimdi ocak ayındayız.. ve şuan 65 kiloyum.. diyete 15 tatilde tekrar başlıycam 58 e inmek için..vücut diyeti unutmuştur sanırım iyice... vücut sıkılaşması konusuna gelince oldukça yol katettim.. kesinlikle sıkılaştım... kollarım el sallarken sallanmıyor artık..yada bacak içlerim artık ele gelmiyor... vücut kendini topluyor yavaş yavaş..boyum 170 ve ideal kilom 58... bi 7 kilo sonra hedefime ulaşmış olucam....25 gitti...7 kaldı ...hadi hayırlısı kızlar...

sakın pes etmeyin...özellikle genç kızlar genç bayanlar... güzelliğine düşkün olanlar.. emin olun kimse bu kadar güzel bi bayan olabiliceğinizi fark etmiyordur çevrenizde... ben saç boyamaya çok hevesli bi genç kızdım...bana boyamana ne gerek var..kilo ver önce derlerdi... yastığa kapanıp ağlardım... bunları yaşamak çok acı... sevdiğin beğendiğin erkeklerin okulda senle dalga geçmesi de çok kötü... artık kimseye yüz vermeyen taraf benim.. kesinlikle sırf gurur için bile verilebilir.. artık ailem gurur duyuyo benimle.. çok güzel bi kız olduğumun farkına vardı herkes... artık herkesten kıskanıyorlar =) seni kolay kolay evlendirmeyiz, naz yaparız diyolar... sırf kilo vermekle bile bi hayat o kadar değişiyor ki... ah bunu tatmalısınız canlarım...

Son düzenleme:
tebrikler elvaven çok şanşlısın bu haplar herkeste işe yaramıyor sanırım aman ha kilonu koru yazık onca emeğe tekrar kutlarım başarını

elvaven akapunkturu nereye yaptırdın
pzt.yada önümüzdeki hafta bende başlıycam şimdi araştırıyorum.

tebrikler elvaven çok şanşlısın bu haplar herkeste işe yaramıyor sanırım aman ha kilonu koru yazık onca emeğe tekrar kutlarım başarını

teşekkürler canım hapları uzun vade kullandım bırakmadm. diyetle birlikte herkese etki eder aslında:sinifsinif:

Tebrikler canim:) Aman dikkat et kendine sakin ama sakin bozma bu şekilde git:) bizim 90 lar bilirsin berbat bu tarafa allah yolunu düşürmesin:KK43:

meraba arkadaşlar.ben de ocak ayına kadar 90 kiloydum. ama aynaya bakınca herkesten güzelim herkesten seksiyim diye kendimi avutur, giydiklerimi çok yakıştırırdım. kendime laf söyletmezdim şişko diye.. ama kendi başıma kaldığımda hayıflanırdım. ben öküz gibiyim böyle sürüp gitmez ki dedim.. ter basıyordu, çok çabuk yoruluyordum , kalbim sıkışıyordu sık sık..sağlık için de problem olmaya başlamıştı.. çevremdeki herkes baskı yapıyodu ver ver diye.. ama ben yememden taviz veremezdim..çünkü yemek en güzel işlevi canlı olmanın..bi zevk..tutku..

kasım ayında akupunktura başladım..evet herşey güzeldi ama kilo veremiyordum.. kulağımda o iğnelerle kaldığma değmiyordu sonuç.. son olarak 15 tatilde başlamaya karar verdim fx 15 hapıyla..15 günde 5 kilo zorlanmadan gitti. yememe ister istemez sonucu da gördükçe daha dikkat eder oldum.. çok yiyince pişmanlık hissediyodum çünkü kilolarım gelicek diye..artık elbiseler kotlar bolarmıştı ve çevreden övgüler gelmeye başlamıştı..hoşuma da gitti motive etti.. devam ettim ben de.. ara sıra durmalar oldu.. hiç veremedim.. ara sıra istediğim her şeyi yiyerek kilomu bi süre korumaya çalıştım.. artık 75 kilo olduğumda akupunkturu bıraktım. ve kendim yüklenicem dedim..

o arada fx 15 bitti piyasada.elma kromdan da sonuç alamayınca çaresizliğe düştüm mayıs hazirana kadar..hala vermem gereken 20 kilom vardı.. lw 6090 çıktı sonra.. onla birlikte devam ettim yoluma.. nesfitten , elma sirkesinden , ve bu haptan faydalanarak 66 ya kadar indim.. ve bgn ne yedin deseler bir koca tabak makarna ve 6 çikolata derim :KK70:
bir öğün yerim ama istediğmi yerim..

kilomu sabitlemek için 2 haftadır hap falan da kullanmıyorum.yemek yiyorum bol bol ki , diyeti unuttu vücut.alıştı bu kiloya.. daha vermem gereken 5-10 kilo var.. ona da tekrar diyetle başlıycam.. sıkılaşmak için çareler arıyorum şimdi.. sıkı bi vücudum vardı ama okdr kilo kaybına hiçbir deri alışamıyor kolay kolay... göğüsler etkileniyor en çok.. ve bacak içleri , bel yanları..

ben çok üşengeç olduğum için spora da vakit ayıramadım.. artık kilolar verildi şimdi egzersiz zamanı.. kilomuzu koruyalım :enbuyukkk:

canım o kadar kiloyu vermek hiç kolay değil sen zoru başarmışsın.sporunu yapar vücudunu da sıkılaştırır taş gibi de olursun sen ben inanıyorum sana.HADİ GÖREYİM SENİİİİİİİİİİİİİİİİİ :lepi:

saolun kızlar şimdi çevremdeki herkes çok fitsin diyor..ama hala 50li kiloları görmek istiyorum..

kilonun benim çin en kötü tarafı genç bi kız için sevdiğini elde edememek..ben bunu çok yaşamıştım ve psikolojik hasarı çok büyük olurdu..

artık çok şükür ben gelenlerden seçip beğeniyorum kaydirigubbakcemile3

saolun kızlar şimdi çevremdeki herkes çok fitsin diyor..ama hala 50li kiloları görmek istiyorum..

kilonun benim çin en kötü tarafı genç bi kız için sevdiğini elde edememek..ben bunu çok yaşamıştım ve psikolojik hasarı çok büyük olurdu..

işin en eğleceli yanı da bu olsa gerek kaydirigubbakcemile5

pek eğlenceli sayılmaz,daha zor hatta :hulya:
ama kesinlikle daha da güveniyorum artık kendime..
sırf bu his için bile vermeye, o kadar acı çekmeye değmiş doğrusu..

tebrik ederim cevremde hap kullanipta hala veremeyen insanlar var az uz kilo degil verdigin kilo
insallah koruyabilirsin canim tekrar tebrikler ...

pek eğlenceli sayılmaz,daha zor hatta :hulya:
ama kesinlikle daha da güveniyorum artık kendime..
sırf bu his için bile vermeye, o kadar acı çekmeye değmiş doğrusu..

inşallah ben de en kısa zamanda hedefime ulaşabilirim ve sabitleyebilirim :kedi:

sırf şu dediğini yapabilmek bana şişman diyen oğlanlara pislik yapabilmek için kilo vericem canım güsel olduğumu biliyorum çünkü boyum uzun kilo versem manken olucam ama hala tomtişim benkaydirigubbakcemile3

ay 65 te takıldım kaldım.. şu başlığa 25 kilo kaybetmek , korumak derken çok istikrarlı bi karar vermişim aklinialirimsmile ya ama ben 58 falan olmak istiyorum.. kilo verme duruyor artık ya.. çıldırıciğim

tebrik ederim canım sağlığına dikkat et sıfır beden olacağım diye sağlığından olma aklinialirimsmile

canım resim koyabilirisin bir sakıncası yoksa geçmişi yorumları tam okuyamadım ama süpe olur koyarsan kaydirigubbakcemile5

tamam canım koyyorum birazdan

Resimler 28. mesajda...

Son düzenleyen: Moderatör:
X