1 ayda 20 kg veriyorum

Ama nolur beni de gaza getirin cok ihtiyacim var. cok hizli sekilde 6-7 kilo verip sonra korumak istiyorum. Boyum kisa oldugu icin 6-7 kilo bende cok fark yarariyor.
Merhaba. Şaşırtma diyeti yapabilirsin. Mesela pazartesi 400, Salı oruç, çarşamba 200, Perşembe 500, Cuma 150 kalori gibi. Vücut sürekli şaşırmaya girecek ve direnç kiloların kırılacak. :)

Gun icinde neler yediginizi paylasir misiniz? Ek olarak spor var mi?
Ben de kilo vermek istiyorum hem de cok kisa surede. Vermek istedigim kilo miktari az ama boyle olunca surec daha uzun ve zor oluyor. Yani 70 kiloda olan biri 60 kiloya cok cabuk be kolayca iniyor. Ama 55 kilo biri 48-49a inerken baya zorlaniyor.
Spor var tabii ki. Koşu bandında 30-60 dk tempolu koşu, normal kardiyo egzersizleri. Gün içinde hiç yemiyorum desem yeridir. Ama inanın bu şekilde daha iyi hissediyorum ve çabuk kilo veriyorum. Benim tek problemim sürdürmek için her zaman gaza gelmeye ihtiyacım var. 15 mayısta 55-60 kg arası olmam gerekiyor. Çok istiyorum.

Herkese selam.

Daha önce vermiş olduğum ancak yıllar sonra tekrar almış olduğum kilomu yeniden vermek için buradayım. Nedeni ise kesinlikle, irade. İrademi kuvvetlendirmek ve eski enerjimi toplamak amacıyla buradayım. Burada sürecimi paylaşmak gibi bir sorumluluk alırsam, devam ettirmek gibi bir zorunluluk da kazanırım ve böylece diyeti bozmamış olurum. Hatta daha da azimlenirim.

Şimdiden söyleyeyim, yapacaklarım kesinlikle herkese uygun değil, herkesin bünyesinin işleyişine göre değil. Ben sıkı diyet seven kesimdeyim, daha doğrusu vücudumun neyi yapabildiğini ve nasıl daha kolay yapabildiğini bulduğum için başvurduğum yöntem bu. Aç kalmak.

Gerçekten çok az yiyorum, birçoğu insanın gözlerini patlatıp baktığı bir yöntem ancak problem değil.

Kısacası kendim için buradayım, ben yapacaklarımı ve yaptıklarımı yazacağım. Verdiğim kiloları güncel olarak yazacağım, hepsi bu.

Şu an 76 kiloyum. (16.04.2024)
15 Mayıs - bilemedin 30 Mayıs tarihinde ben, -20 kgyi görmüş olmaktan yanayım. Yani evet, 15-20 kilo civarı bir kilo vereceğim.

Çoğunlukla sıvı beslenilen, bol salatalı ve yeşil elmalı, bitki çaylı, çorbalı, sade kahveli, sulu bir diyet.

Zor mu? Evet. Ancak çok sıkıldım artık istediğim kıyafetlerin içine sığamıyor olmaktan. Giydiklerimi kendime yakıştıramıyor olmaktan. Gerçekten aç kalmaktan çok daha yorucu ve yıpratıcı bir durum bu.

Haziran ayına girmeden ben fıstık gibi olmuş olacağım. Net.

Sorularınız varsa alabilirim. Süreci zaten güncel olarak paylaşacağım.
Selam.

Gayet iyi gidiyorum. Olabildiğince az yiyorum, hatta daha da azaltıp hareketi arttırdım. Çok iyi hissediyorum. Pazar günü tartılacağım. Ödemimi attığıma eminim

Bende ya hep ya hiçin ya hiç kısmına geçemiyorum bir türlü. Ramazana kadar pilatese gidiyordum 5-6 ayda 8 kg anca verdim o da spor yapmamın hatrına oldu beslenmede nerdeyse hiç değişiklik yapmadım 🙄 şimdi 63 kgyum vermem gereken en az 5 ideal 10 kilom var ama canımın çektiğini yeme isteğini nasıl yok edeceğim bilmiyorum. Bir kere yiyince de ipin ucu kaçıyor. Sizi azimli gördüm belki gaza gelirim 😅

Bende ya hep ya hiçin ya hiç kısmına geçemiyorum bir türlü. Ramazana kadar pilatese gidiyordum 5-6 ayda 8 kg anca verdim o da spor yapmamın hatrına oldu beslenmede nerdeyse hiç değişiklik yapmadım 🙄 şimdi 63 kgyum vermem gereken en az 5 ideal 10 kilom var ama canımın çektiğini yeme isteğini nasıl yok edeceğim bilmiyorum. Bir kere yiyince de ipin ucu kaçıyor. Sizi azimli gördüm belki gaza gelirim 😅
Yaz aylarında zayıf olursam dışarıda efil efil giyinip gezeceğimi düşünüyorum. Hangisi kilomu saklar diye dolabın önünde on saat kıyafet aramayacağımı düşünüyorum. Mağazaların outlet bölümlerindeki mükemmel parçaların hep xs-s-m olmalarından zayıf olursam faydanabileceğimi düşünüyorum. Kalabalık bi yere tek arabada gideceksek en küçük yeri benim kaplayacağımı düşünüyorum. Kıyafetleri özgüvenle taşıyacağımı, daha güzel olacağımı düşünüyorum. Bunları düşününce inanın açlığım sıfırlanıyor :):)

günaydın harika bende başlamalıyım 108 civarıyım 80 kilo ya düşmek istiyorum tek öğün yiyorum bayramda aldığım kiloları vermek önceliğim bugun 4.günüm

Merhaba 🤗 bende bugün üye oldum bir konu da actım fakat sizin konunuz cok iddalı olduğu için buraya da yazmak istedim bukadar sıkı bir diyet yapamam 2 çocuk ve emzırmeye devam ederken ama bende sporlarımı gün ıcınde yediklerimi buraya yazabilirim böylelikle tatlı isteğim olduğunda önüne geçmek daha kolay olur benim ıcınde 😁
1.59 boy 73.85 ile başladım yaklasık 1 buçuk ay olacak şuan 68.00 ı'm tam regl dönemim geliyor o baslayıp bıtene kadar biraz yavaş gidecek malum ödem vs 🙄
Bugün icin yediklerimi paylasmıcam küçük bır kacamagım olduğu ıcın ama yarından itibaren baslarım ☺
Spor olarak günde iki kere yapıyorum öğlen ve gece 40 45 dakika total'de 80 90 dakika günlük spor yapıyorum sadeçe kardiyo değil fitnes pilates ogun canım ne isterse ona göre ayarlıyorum ☺
Mesela bugün squat girl den kardiyo ağırlıklı tüm vücut egzersizi yaptım 41 dakika bır kaç saat önce de orta tempo 30 dakikalık bir yürüyüş yaptım gece de 40 45 dakika aralığında bir video yapacağım kardiyo ve dambıllar ile 💪☺ bugün spor bir tık fazla oldu enerji taşması 😄
Buarada daha önce kılo verme geçmişi olan biriyim ve daha önce senın diyetine benzer bir diyet uyguladım başarılar kolaylıklar dilerim hepimize 🤗

Selamlar bende yarın başlıyorum 1.58 bou kg 65 başlangıç hedefim 58 1 buçuk ayda verirsem süper olur bugünden itibaren durduruyorum kendimi ! Haydi bismillah

Merhaba 🤗 bende bugün üye oldum bir konu da actım fakat sizin konunuz cok iddalı olduğu için buraya da yazmak istedim bukadar sıkı bir diyet yapamam 2 çocuk ve emzırmeye devam ederken ama bende sporlarımı gün ıcınde yediklerimi buraya yazabilirim böylelikle tatlı isteğim olduğunda önüne geçmek daha kolay olur benim ıcınde 😁
1.59 boy 73.85 ile başladım yaklasık 1 buçuk ay olacak şuan 68.00 ı'm tam regl dönemim geliyor o baslayıp bıtene kadar biraz yavaş gidecek malum ödem vs 🙄
Bugün icin yediklerimi paylasmıcam küçük bır kacamagım olduğu ıcın ama yarından itibaren baslarım ☺
Spor olarak günde iki kere yapıyorum öğlen ve gece 40 45 dakika total'de 80 90 dakika günlük spor yapıyorum sadeçe kardiyo değil fitnes pilates ogun canım ne isterse ona göre ayarlıyorum ☺
Mesela bugün squat girl den kardiyo ağırlıklı tüm vücut egzersizi yaptım 41 dakika bır kaç saat önce de orta tempo 30 dakikalık bir yürüyüş yaptım gece de 40 45 dakika aralığında bir video yapacağım kardiyo ve dambıllar ile 💪☺ bugün spor bir tık fazla oldu enerji taşması 😄
Buarada daha önce kılo verme geçmişi olan biriyim ve daha önce senın diyetine benzer bir diyet uyguladım başarılar kolaylıklar dilerim hepimize 🤗
Siz bu enerjiyle ve azimle benden daha çabuk kilo verirsiniz gibi geliyor :) bayıldım enerjinize bence siz başarırsınız ben inanıyorum.

Daha önce benim gibi kısıtlı bir diyet mi yapmıştınız? Ne kadar sürede verdiniz..

Boyunuz ne kadar?Ben 78 kiloda takılıp kaldım, ne alıyorum ne de veriyorum.Gerçi hayatımda hiç diyet yapmadım,bazen heves ediyorum ama yapamam gibi geliyor.Diyetlerin hepsinde yumurta var ama ben yumurta yiyemiyorum.Çok zorlarsam omlet belki yerim.Onun yerine alternatif olarak ne olabilir?

Herkese selam.

Daha önce vermiş olduğum ancak yıllar sonra tekrar almış olduğum kilomu yeniden vermek için buradayım. Nedeni ise kesinlikle, irade. İrademi kuvvetlendirmek ve eski enerjimi toplamak amacıyla buradayım. Burada sürecimi paylaşmak gibi bir sorumluluk alırsam, devam ettirmek gibi bir zorunluluk da kazanırım ve böylece diyeti bozmamış olurum. Hatta daha da azimlenirim.

Şimdiden söyleyeyim, yapacaklarım kesinlikle herkese uygun değil, herkesin bünyesinin işleyişine göre değil. Ben sıkı diyet seven kesimdeyim, daha doğrusu vücudumun neyi yapabildiğini ve nasıl daha kolay yapabildiğini bulduğum için başvurduğum yöntem bu. Aç kalmak.

Gerçekten çok az yiyorum, birçoğu insanın gözlerini patlatıp baktığı bir yöntem ancak problem değil.

Kısacası kendim için buradayım, ben yapacaklarımı ve yaptıklarımı yazacağım. Verdiğim kiloları güncel olarak yazacağım, hepsi bu.

Şu an 76 kiloyum. (16.04.2024)
15 Mayıs - bilemedin 30 Mayıs tarihinde ben, -20 kgyi görmüş olmaktan yanayım. Yani evet, 15-20 kilo civarı bir kilo vereceğim.

Çoğunlukla sıvı beslenilen, bol salatalı ve yeşil elmalı, bitki çaylı, çorbalı, sade kahveli, sulu bir diyet.

Zor mu? Evet. Ancak çok sıkıldım artık istediğim kıyafetlerin içine sığamıyor olmaktan. Giydiklerimi kendime yakıştıramıyor olmaktan. Gerçekten aç kalmaktan çok daha yorucu ve yıpratıcı bir durum bu.

Haziran ayına girmeden ben fıstık gibi olmuş olacağım. Net.

Sorularınız varsa alabilirim. Süreci zaten güncel olarak paylaşacağım.
Arkadaşlar selam.. ben geldim.

4 kilo gitmiş bile. Şimdi daha da azimlendim.
Gün içinde söylediğim gibi aşırı az yiyorum. Zaten bu beklenen bir şeydi.

Onun dışında ekstra bir durum yok, limonlu suya taktım sadece. Limon, su, soda vs. Aşırı tüketiyorum.. spora henüz adam akıllı başlamadım vücut önce diyete alışsın diye ama sonuçları gördükten sonra daha erken spora atılmaya karar verdim. Yarından itibaren başlıyorum koşmaya, diğer egzersizleri yapmaya.

Ve mental olarak çok iyi hissediyorum. Gerçekten huzurluyum iyiyim, şimdiden özgüvenim bile tamir edilmiş gibi. Şu an bile üzerimi giyinirken eskisi gibi hissetmiyorum. İşleri hızlandırmaya karar verdim. Spora hemen yarın başlıyorum. Bu aradaa, hedefime ulaştıktan sonra before after görselleri de atacağım buraya.

Ve şunu söylemek için geldim.

İnanırsanız ve yeterince isterseniz her şeyi başarırsınız. Kilo bu ya, kilo dediğin ne ki? Gözünüzde büyütmediğiniz, basit gördüğünüz her şey size kolaylaşır.

Seviyorum sizleri.
Tekrar geleceğim yakında.

Boyunuz ne kadar?Ben 78 kiloda takılıp kaldım, ne alıyorum ne de veriyorum.Gerçi hayatımda hiç diyet yapmadım,bazen heves ediyorum ama yapamam gibi geliyor.Diyetlerin hepsinde yumurta var ama ben yumurta yiyemiyorum.Çok zorlarsam omlet belki yerim.Onun yerine alternatif olarak ne olabilir?
Merhaba, boyum 1.60 ve diyeti asla genel besinleri düşünerek kendinizden uzaklaştırmayın. En basitinden yumurta protein için, ancak yumurta sevmiyorsak proteini alabileceğimiz birçok besin var. Neyi seviyorsak ya da neyi sevebiliyor ve katlanabiliyorsak onu yapmalıyız. Ben destek olmak isterim özel olarak, gerçekten herkes istediği kiloya sahip olsun istiyorum. Bu beni mutlu eder. Ve yapamayacağını düşünme, ki öyle düşünüyorsan emin ol o güç içinde vardır ve başarırsın. :)

Siz bu enerjiyle ve azimle benden daha çabuk kilo verirsiniz gibi geliyor :) bayıldım enerjinize bence siz başarırsınız ben inanıyorum.

Daha önce benim gibi kısıtlı bir diyet mi yapmıştınız? Ne kadar sürede verdiniz..
Yavaş olsun sağlam olsun yani kalıcı 🥰 benim öncelik aslında kilodan cok kaslanmak aynı zamanda umarım başarırım evı spor salonuna donusturucem zaten bu gıdısle 😅 inşallah ❤
Evet protein diyeti yapmıştım kendimin uydurduğu haslanmıs tavuk bol yeşillik ve ekşi yeşil elma üzerine tarçın döküp yerdim ve yumurta sadece beyazı süt peynir yoğurt hepsi lıght proteinli süt yulaf neredeyse sıfır yağ ile beslenmıstım ama asla tavsiye etmiyorum yağ almamak en büyük yanlısım oldu o dönem regl den kesildim ilaçlarla sokuldum hep vücuda cok zarar tek tip beslenme önemli olan sağlıklı seçeneklerle sağlıklı yaglarla herşeyden yemek daha kalıcı kılo oluyor
Ben 115 kilodan 58 e düşmüştüm sonra hamilelik doğum da sezaryen olunca ilk doğum normaldi ikincide baya kılo aldım şiştim verdim 65 e indim sonra 73 küsure çıktım 1 sene spor yapamadım ailevi meselelerden çokta sağlık sız beslendım o dönem neysekı cok sukur dur dedim ve şuan en son 68 kiloyu gördüm ☺
115 ten 58 e 8 buçuk 9 ay içinde düştüm

Merhaba yeni tahlil yaptırdım kansızlık ve yine insülin direncim yüksek çıkmış. Bende sizin gibi kısa sürede vermek istiyorum kg ama mutsuzluk olayını geç yeme ataklarını da geç resmen hasta oluyorum fazla kalori açığı yapınca halsizlik baş ağrısı aşırı güçten düşme.

Belki yaş metabolizma kan değerleri kronik rahatsızlıklar gibi faktörler herkeste aynı sonucu gösteremiyor 1 hafta elma diyeti yaptım hiç kg veremedim yağdan ve üstüne hastalanmıştım beslenme şeklimden dolayı.

Başarılar dilerim size ama sağlınıza dikkat edin mutlaka
Bende buradan size kendimce takılıp motive olmaya bişeyler yapmaya çalışacağım takipteyim

X