Asla kilo veremiyorum onerisi olani bekliyorum

Diyetisyen Seda Sağbaş , şiddetle tavsiye ediyorum. Çok yakın iki arkadaşım 1 ay gibi bi sürede çok güzel zayıfladı.

Karbonhidrat ve sekeri tamamiyle kesin ve gunde 6 saatten fazla yemek yemeyin. Hem gun icinde saglikli beslendiginiz icin cok fazla enerjiniz olur hem de kilo verme garanti. Sevgiler...

Merhaba, sanirim herkeste etki farkli. Ben günde 5 yiyorum. Iki ara üc ana. Diyetisyenimle. Iyide veriyorum aslinda.

Merhaba, sanirim herkeste etki farkli. Ben günde 5 yiyorum. Iki ara üc ana. Diyetisyenimle. Iyide veriyorum aslinda.
Ben zor veriyorum insulin direncim var sanırım o yuzden zor listem. Gercekten ekmek ve hazir gida kesen herkes verir diyetisyene bile gerek yok ama ben kesmeme ragmen gram gram veriyorun

Evet anliyorum seni. Bende karbonhidrat cok yemiyorum 80-120 gr arasi. Genelde Protein agirlikli. Bende tiroid bezinyavas calisiyor ama haplar yine biraz düzeltti. Insulin dieenci tabiki cok yavaslatir vermeyi.

Herseye baktirdim insulin direnci haricinde pko cıktı. Ve seker adayiyim😔
doktorun glifor tarzı bir ilaç yazması lazımdı ben de pko ve kilo ile mücadele ediyorum bana bunu yazmıştı ama belki değerleriniz buna uygun değildir. ben epey kilo vermiştim bırakınca geri aldım.

1 aydir diyet yapiyorum. Boyum 170 cm kilom 92. Zayiflama cayi aldim tavsiyeler üzerine . Diyet ve cayla birlikte veremeyince dahiliye uzmanina gorundum. Seker adayi oldugumu, gizli şekerimin oldugunu ayrica insulin direncim cıktı. Diyetisyene yonlendirdi. Her hangi birilac verilmedi. 10 gundur ekmek , ambalajli gidalar hersey dikkat etmeme ragmen asla veremedim. Psikolojik olarak çöktüm. Esim kabul etse artik mide operasyonu gecirmeye bile ikna oldum. Yani neden kilo veremiyorum anlamiyorum. bazilari aksam yemegi kesince bile zayifliyor
Güncel kilom 88.4 cok yavas gidiyor sebebini 2 diyetisyen dahiliye ve endokrin hicbiri bulamadi.listeye uymama ragmen daha cok kas ve sudan vererek ilerliyorum. Mutlu muyum hiç degilim. Altinda yatann sebebi elimdenngelse de keske kendim bulabilsem

doktorun glifor tarzı bir ilaç yazması lazımdı ben de pko ve kilo ile mücadele ediyorum bana bunu yazmıştı ama belki değerleriniz buna uygun değildir. ben epey kilo vermiştim bırakınca geri aldım.
Kadin dogum uzmanim pko teshisi koydu. Fakat dahiliyecilere de bir dunya saydirdi. Birinin soyledigi birini tutmuyor. Artık kendimi listeye uymuyo gibi hissettiriyorlar bana.

Neden sporla desteklemiyorsun ki? Evde apor yapabilirsin chloe ting YouTube den bak cok güzel videoları var 2 haftada sonuc veren… ben diyet va yapmıyorum cünkü kendimi kısıtlayınca daha fazla yiyesim geliyor spor yapıyorum zaten sporla kilo verdiğimi gördükçe yiyesim de kaçıyor 💁🏽‍♀️

1 aydir diyet yapiyorum. Boyum 170 cm kilom 92. Zayiflama cayi aldim tavsiyeler üzerine . Diyet ve cayla birlikte veremeyince dahiliye uzmanina gorundum. Seker adayi oldugumu, gizli şekerimin oldugunu ayrica insulin direncim cıktı. Diyetisyene yonlendirdi. Her hangi birilac verilmedi. 10 gundur ekmek , ambalajli gidalar hersey dikkat etmeme ragmen asla veremedim. Psikolojik olarak çöktüm. Esim kabul etse artik mide operasyonu gecirmeye bile ikna oldum. Yani neden kilo veremiyorum anlamiyorum. bazilari aksam yemegi kesince bile zayifliyor
Gizli şeker başlangıcında aslında düşük doz ilaç başlanır 3 ay sonra kontrol edilir. İştah kesilir böylece.kilo vermeye yardımcı da olur. Metabolizma düzenlenir. Tsh değeriniz de önemli metabolizma hızı için. Bu kiloya mide ameliyatı olunmaz ki. Ayrıca sonrasında bir sürü komplike şeyler çıkabiliyor öyle basit bir şey değil o ameliyat bence. Başka bir endokronolojiye görünün derim

Gizli şeker başlangıcında aslında düşük doz ilaç başlanır 3 ay sonra kontrol edilir. İştah kesilir böylece.kilo vermeye yardımcı da olur. Metabolizma düzenlenir. Tsh değeriniz de önemli metabolizma hızı için. Bu kiloya mide ameliyatı olunmaz ki. Ayrıca sonrasında bir sürü komplike şeyler çıkabiliyor öyle basit bir şey değil o ameliyat bence. Başka bir endokronolojiye görünün derim
Şöyle yorumlara baktım sonradan da. Şeker insülin direnci piko yapar. Sizin düşük dozlu ilaç başlamanız gerekirdi. İnositol diye takviye var araştırın. İşinde insülin direncini kıran ve metabolizmayı hızlandıran vitaminler var ve pikolular kullanır. Hiç değilse bunu deneyin derim. Ve sporla desteklemek gerek sadece diyet de olmuyor

Kadin dogum uzmanim pko teshisi koydu. Fakat dahiliyecilere de bir dunya saydirdi. Birinin soyledigi birini tutmuyor. Artık kendimi listeye uymuyo gibi hissettiriyorlar bana
Süper, sevindim adina
Cok cok teşekkür ederim . Yavas yavas insallah

Diyetisyen Seda Sağbaş , şiddetle tavsiye ediyorum. Çok yakın iki arkadaşım 1 ay gibi bi sürede çok güzel zayıfladı.
15 eylul güncelliyorum. Henuz tam hakim degilim mesaj yazmasina falan bu siteye mazur gorun beni 😊 bir haftadir eliminasyondiyeti yapiyoruz bugun 1.4 kg yagdan vererek 87 kg a düştüm. Basta anlamadim neden diyet degisti. Bazi besinler engelmis bana. Domates sarimsak sogan patlican hep yasakti. Sadece kabak rendeldim yedim ve taze fasulye . Sut urunleri dahil yasakti. Zorlandim ayni seyleri yemekten fakat sonuc da beni şaşırttı. Şimdiyasakli besinleri teker teker ekleyerek bu hafta deneyeceğiz neye vücudum tepki veriyor bulacağız. Allahın izniyle gidiyor 12 senelik kilolarim. Kaldi 15 kg

15 eylul güncelliyorum. Henuz tam hakim degilim mesaj yazmasina falan bu siteye mazur gorun beni 😊 bir haftadir eliminasyondiyeti yapiyoruz bugun 1.4 kg yagdan vererek 87 kg a düştüm. Basta anlamadim neden diyet degisti. Bazi besinler engelmis bana. Domates sarimsak sogan patlican hep yasakti. Sadece kabak rendeldim yedim ve taze fasulye . Sut urunleri dahil yasakti. Zorlandim ayni seyleri yemekten fakat sonuc da beni şaşırttı. Şimdiyasakli besinleri teker teker ekleyerek bu hafta deneyeceğiz neye vücudum tepki veriyor bulacağız. Allahın izniyle gidiyor 12 senelik kilolarim. Kaldi 15 kg
Merhaba canım bende senin gibi zor veriyorum ama insülin direnci zaten böyle bişey bende olduğu için biliyorum ilaç yazması lazım sana ben ilaç kullanıyorum senin kadar diyet yapamıyorum asla sen ilaçla birlikte diyetlerini desteklesen çok daha normal hızda verebilirsin spor ekle birde Dr una sor bence ilacı

X