Karatay diyeti ile fazla kilolara elveda:))

peki canım 5 saat arayla mı beslendin günde kaç öğün yedin? yediğin öğünlerde kaloriye dikkat ettin mi ? ve de o beş saatlik hiç bişey yememe zamanında şekersiz neskafe içmek serbest mi
Ben saat 10-12 arası kahvaltımı yaptım,saat 4 gibi okuldan dönüyorum,yemeği yaptım ettim eşim geldi diyene kadar saat 18.30 oluyor.Akşam yemeğimide 18.30da yiyorum.İki öğün yapıyorum,öğünler arasıda 6-7 saati buluyor benim.Sabah kahvaltısını sağlam yapınca hiç acıkmıyorum o aralarda.
Yediğim öğünlerde kaloriyi aklıma bile getirmiyorum,ama glisemik indeksi düşük besinler almaya çalışıyorum.Neskafeyide 3ü1arada içmiyorum kesinlikle,zaten çok fırsatım olmuyor içmeyede,öğrencilerden fırsat bulursam belki.İçeceksemde sadece kahve atıyorum suya,süt tozu ve şeker kesinlikle yasak.

ben bugun 1 buçukta yapabildim kahvaltımı bebekten dolayı anca vaktim oldu.
2 haşlanmış yumurta 1 küçük salatalık yaklaşık 100 gr peynir he bide 4 tane sosis yedim 1 tane de salam .hazır gıdalar yasak ama ben dayanamadım yedim akşam da 7 de son yemeğimi yiycem.acaba çok mu abarttım yediklerimi :KK43:
Canım zeytin ve çiğ kuruyemiş yememişsin,o yüzden erken acıkabilirsin.İşlenmiş et ürünleriyle ilgili bir haber çıktı dün tvde.Onu izlemeni öneririm,eminimki yerken için almayacaktır.

1 hafta yaptım 2 kilo verdim ama kayınvalidem gelince bozdum diyeti yarında annem gelicek onlar da gidince tekrar baslıycam diyete

Sabah kahvaltisi: 1 cay bardagi ceviz (kabuklu olacak) 10 adet tuzsuz siyah zeytin Avuç içim kadar tuzsuz beyaz peynir. Köy tereyaginda yapilmis tavada 2 tane yumurta icine biraz sosis kattim cunku yiyemiyorum. Yumurta fazla pismemis olacak yoksa trans yaga donusuyor eger haslama yapiyorsaniz kayisi kivaminda olmali. Domates salata pek yemedim yaninda yesillikte tercih edebilirsiniz. Sabah kahvalti etmeden 4.5 km yurudum. Bol su tuketmeyi unutmayin. 16 ekim:71.600
Selam canım..
Karatay diyetini araştırırken denk geldim buraya..nasıl gidiyor Diyetin merak ettim? kaç kilo gitti başladığından bu yana?

Merhaba ben başlayalı 2 gün önce 1 ay oldu ama bir çok kaçamak yapmama ragmen 6-7 kg verdim
vayyyyy süper o zaman..:KK39: tebrikler gerçekten ...:KK9:
yürüyüş felan yapabiliyor musun? Karatay'ın yukarıdaki yazdığın bilgilerinden başka ekstra bişey yapıyor musun peki? aydınlatırsan çok memnun olurum..benimde vermem gereken 14-15 kilom var..:KK42:

Aramıza hoşgeldiniz arkadaşlar:) Hayır yapmıyorum yürüyüş başlarda yapıyodum ama artık yapmıyorum ama günde 6000 adım atıyorum en azından bir sürü kaçamak yapmama ragmen gerçekten çok iyi kilo verdim kesinlikle yapmalısınız kısa sürede hızlı degisim resmen 75.6dan artık 69ların asagısını gordum senelerdir görmüyodum :KK70:

Aramıza hoşgeldiniz arkadaşlar:) Hayır yapmıyorum yürüyüş başlarda yapıyodum ama artık yapmıyorum ama günde 6000 adım atıyorum en azından bir sürü kaçamak yapmama ragmen gerçekten çok iyi kilo verdim kesinlikle yapmalısınız kısa sürede hızlı degisim resmen 75.6dan artık 69ların asagısını gordum senelerdir görmüyodum :KK70:
çok iyi o zaman...Allah daim etsin inşallah...:nazar::KK73:

Merhaba arkadaşlar ben geçen baharda karatayla 5 kilo verdim sonra boşlamıştım şimdi +2 kilo almış haldeyim .2 gündür başladım tekrar pazartesi tartı zamanımı iple çekiyorum.hiç mi hiç acıkmıyorum 6-7 saat ara veriyorum.ba-şa-ra-ca-ğım:)))

Merhaba arkadaşlar ben geçen baharda karatayla 5 kilo verdim sonra boşlamıştım şimdi +2 kilo almış haldeyim .2 gündür başladım tekrar pazartesi tartı zamanımı iple çekiyorum.hiç mi hiç acıkmıyorum 6-7 saat ara veriyorum.ba-şa-ra-ca-ğım:)))
Azimli ve mücadeleci insanlara bayılıyorum yaaa...:KK54:Hadi kolay gelsin arkadaşım...:KK39:

kızlar bende dün başladım..ben öğlen ile akşam arası duramıyorum..4 saati geçince acıkıyorum..mecbur saat 4-5 arası ara öğün yapıyorum....ara öğünsüz akşamı nasıl yapıyorsunuz???

X