Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    4
9 nisanda yumurtlama gördüm 14 gün ekleyince dün olmam gerekiyordu bel,kasık ve regl olacakmış gibi karın ağrısı var şu anda
İsterseniz bekleyin 1-2 gün daha gecikirse normal gebelik testlerinden alıp bakabilirsiniz yada dediğim gibi kan verip daha net anlarsınız hakkınız da hayırlısı olsun

Merhaba arkadaşlar benimde beklenen regl günüm dündü hâlâ regl olmadım, ama bu ay geç yumurtlama gördüm ondan sanırım.. Hepimizin gönlüne göre versin Rabbim inşallah🙏🌸🤗

Merhaba arkadaşlar benimde beklenen regl günüm dündü hâlâ regl olmadım, ama bu ay geç yumurtlama gördüm ondan sanırım.. Hepimizin gönlüne göre versin Rabbim inşallah🙏🌸🤗
Sizin profilinizde gebe görünüyorsunuz, sanırım bir düzeltme yapmanız gerekiyor bilgniiz olsun diye yazmak istedim 🤗

kızlar merhaba, ben ağustosda 28 yaşına gireceğim yaklaşık 1 yıldır evliyim. mayıs ayının başında ilk hamileliğimde düşük yaptım sekiz haftalıktı planlı gebelikti herşeye gerçekten dikkat etmiştik ki bende hemşireyim zaten şimdi ilk hamileliğimdeki belirtileri daha fazlasını kendimde görüyorum bat ım 30 nisan ve bugün kahve hafif leke geldi ilk gebeliğimde de böyle olmuştu. açıkçası ilkinde o kadar sevinmiştim ki şimdiyse içimden nedensizce ağlamak geliyor. annemle babam da ilk torunları oluçaktı onlarda eşimde çok üzüldü şimdi belki değilim kendim kurguluyorum diyorum kimseye bişey çaktırmiyim diyorum 10 haftalık olmadan doktora gitmicem bu sefer diyorum kimseye de söylemeyeceğim diyorum diyorum da diyorum çok karmaşığım buraya yazmak istedim öyle :hasta:

kızlar merhaba, ben ağustosda 28 yaşına gireceğim yaklaşık 1 yıldır evliyim. mayıs ayının başında ilk hamileliğimde düşük yaptım sekiz haftalıktı planlı gebelikti herşeye gerçekten dikkat etmiştik ki bende hemşireyim zaten şimdi ilk hamileliğimdeki belirtileri daha fazlasını kendimde görüyorum bat ım 30 nisan ve bugün kahve hafif leke geldi ilk gebeliğimde de böyle olmuştu. açıkçası ilkinde o kadar sevinmiştim ki şimdiyse içimden nedensizce ağlamak geliyor. annemle babam da ilk torunları oluçaktı onlarda eşimde çok üzüldü şimdi belki değilim kendim kurguluyorum diyorum kimseye bişey çaktırmiyim diyorum 10 haftalık olmadan doktora gitmicem bu sefer diyorum kimseye de söylemeyeceğim diyorum diyorum da diyorum çok karmaşığım buraya yazmak istedim öyle :hasta:
mart başında yanlış yazmışım son adet tarihimde 2 nisan

kimse ilkini söylediğmdeki gibi sevinmicek gibi geliyor ben bile sevinemiyorum ya yine aynı şeyi yaşarsam diye korkuyorum

en iyisi canım eşine bile söyleme 2 ay olmadan bazen de boyle yapmak gerekiyor demek ki. allah kurcaklarımızı en kısa zamanda doldursun inşallah sağlıklı huzurlu evlatlarla

a
en iyisi canım eşine bile söyleme 2 ay olmadan bazen de boyle yapmak gerekiyor demek ki. allah kurcaklarımızı en kısa zamanda doldursun inşallah sağlıklı huzurlu evlatlarla
adın sümeyye mi? hayırlısı olsun bakalım adet olmazsam mayısta test yapıcam geçmek bilmeyen haftalar

BAT 29 Nisandı ama bugün test yaptım çok silik çıkınca hastaneye koştum. İki kez 6 haftalık kalbi duran bebiş kaybettim. Allahım bu kez sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin. İsteyen hepimizin de sağlıkla, kolaylıkla, hayırlarla kucağaını doldursun Allahım 🌸🤗🥰❤️

Eklentiler

• IMG_9946.jpeg
    IMG_9946.jpeg
    22,3 KB · Görüntüleme: 85
Herkesin fikrine saygı duyarım ama 2 aylık olmadan eşinize söylememek bence doğru bir şey değil. Eşlerimiz zor günlerimizde de kötü bir durum yaşasak da yanımızda olmalılar ve olmam da isterler😊 bence güzel olumlu düşünün ve eşinizle paylaşım endişelerinizi de mutluluğunuzu da🌸🧿

Herkesin fikrine saygı duyarım ama 2 aylık olmadan eşinize söylememek bence doğru bir şey değil. Eşlerimiz zor günlerimizde de kötü bir durum yaşasak da yanımızda olmalılar ve olmam da isterler😊 bence güzel olumlu düşünün ve eşinizle paylaşım endişelerinizi de mutluluğunuzu da🌸🧿
ama söyle tabii ki eğer eşin olumsuz sonuçtan cok etkilenmiyorsa, kimisi çok çok duygusal olabiliyor kimyasalda vs kahroluyorlar benim kuzenim 7. haftada eşine soylemis 5 aylıkken akrabalara söylediler anne babaları dahil 😂😂 bi sorun görmedik onların hayatı dedik geçtik simdi düşününce en iyisini yapmis diyorum

X