Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    4
Hayırlısı olsun 😍 adet sonrası hangi günleri değerlendirdiniz, bizim sadece bir kez ilişki oldu femometer uygulamasındaki pik tarihinde
Ben yumurtlama akintima gore 1 kere iliskiye girdik.bu benim allah nasip ederse ucuncu Bebisim olacak. Dedik yas gecmeden ucuncuyu de Yapalim defteri kapatalim diye dusunduk eger bu ay tutmazsa zaten bi daha yapmiyacaz.

Ben yumurtlama akintima gore 1 kere iliskiye girdik.bu benim allah nasip ederse ucuncu Bebisim olacak. Dedik yas gecmeden ucuncuyu de Yapalim defteri kapatalim diye dusunduk eger bu ay tutmazsa zaten bi daha yapmiyacaz.
Bu ay tek ilişki ayı galiba bizimde öyle oldu 😅🫢 hadi hayırlısı olsun hakkımızda 🫶

sanırım ovülasyon ile takip ettiniz ? pik görünce mi ilişki olmalı yoksa silikleşme başlayınca mı
Hem pik hem silşkleşmeyi değerlendirmek lazım aslında ama biz sadece 2 gün pik değerlendirdik, düşük yaptığım hamilelikte sadece tek gün pik değerlendirmiştim tutmuştu

Hem pik hem silşkleşmeyi değerlendirmek lazım aslında ama biz sadece 2 gün pik değerlendirdik, düşük yaptığım hamilelikte sadece tek gün pik değerlendirmiştim tutmuştu
benimde 1 düşüğüm var martta , 2. kez regl bekliyorum sonra bende ovülasyonla deneyeceğim hakkımızda hayırlısı

Kızlar adetime 5 gün var erken gebelik testi yaptım sizce var mıdır?

Eklentiler

• IMG_2682.jpeg
    IMG_2682.jpeg
    59 KB · Görüntüleme: 195
Kızlar hayırlı akşamlar ovulasyon kullanacak olan varmı aramızda ben 2 aydır kendimi takip ettim

X