Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    144
Anladım canım, ben de elektroniklerle başladım. Bi de Mustela set aldım bakalım 🤓 Emzik, biberon vs alırsanız haberleyin buraları 😬

Normal diye okumuştum canım. Benim de oluk oluk kanamıyor ama içinde sızı ve kanlanma oluyor, kan hacmimiz arttığı için oluyormuş. Durmayacak gibi olursa doktora görünürsün olmazsa

Gerçekten iş dünyasını anlamak mümkün değil. Ben de hamile olunca farklı olur, iş yüküm azalır filan sanmıştım. İlk bi herkes mutlu oldu sonrası panik havası. Allah hepimize kolaylık versin..

Ben dün sipariş verdim canım, gelince yazarım yine
Tamam canım bekliyorum yorumunu🙏🏻

Kızlar benim tansiyonum 12/9 çıktı. Bir haftadır boyle bazen 13 oluyo büyük. Doktor kardiyoloji görsün riskli gebe olabilirsin sen artık gebelik zehirlenmesi diye de bisey var dedi.20 li haftalarda 10/7.bekleriz bu yüksekbu haftalar icin dedi. Baş agriların tansiyondan oluyo dedi. Devlet hastanesi doktoru bu. Haftaya kendi doktoruma sabah aksam ölçüp gidecegim bakalım o da perinatologla devam et derse artik oyle yapcam cok moralim bozuldu .

Gunaydın hamısler bu gece zor gectı oğlum bıra rahatsızdı şuan çok şükür ıyı yarım saat önce uykuya dalmıstım kı kızımın tekmesıyle uyandım bır baktım karnım yukarı doğru hareket edıyordu tekrar bunu yaşamak okadar güzel kı dısarıdan fark edılıyor resmen
Çok geçmiş olsun kuzum benim de artık dışardan belli oluyor dün videoya bile çektim eşim de gördü bide anlamadığım iki günden beri çok değişti hareketleri felan atak dönemi gibiydi sanki

Çok geçmiş olsun kuzum benim de artık dışardan belli oluyor dün videoya bile çektim eşim de gördü bide anlamadığım iki günden beri çok değişti hareketleri felan atak dönemi gibiydi sanki
Dur atak doğumdan sonra daha çok erken

Kızlar 22+2 den selamlar 🤗 son günlerde üst karnım şişmeye başladı. Mide ve karaciğerimin olduğu hizadan bahsediyorum. Kaburgalarım dar geliyor resmen. Hele akşamları... Akşamları daha çok şişiyorum, sanki patlayacağım 🥲 Normaldir dimi bu? 🥹 Bebişimin hareketlerinde falan bi sıkıntı yok maşallah çok şükür

Kızlar 22+2 den selamlar 🤗 son günlerde üst karnım şişmeye başladı. Mide ve karaciğerimin olduğu hizadan bahsediyorum. Kaburgalarım dar geliyor resmen. Hele akşamları... Akşamları daha çok şişiyorum, sanki patlayacağım 🥲 Normaldir dimi bu? 🥹 Bebişimin hareketlerinde falan bi sıkıntı yok maşallah çok şükür
Normal cnm

Kızlar aksef antibiyotik kullanıyorum idrar yolu enfeksiyonum için bugün çok baş dönmem ve mide bulantım var çıkardım az önce biraz yan etki yaptı sanırım. Yarın da tetenoz aşısı olacaktım şimdi böyle olunca korktum ikisi birden çok ağır gelir mi sizce ?

Kızlar bu burun kanamaları normal mi? Tansiyon ölçümlerim yapıyorum sabah akşam gayet normal maşallah ama burun kanaması 2-3 haftadır 3 defa başıma geldi.
Benim de 21. Haftamda olmuştu canım sonra geçti. Odada buhar makinesiyle uyumak baya etki ediyor. Burun içinin kurumaması için. Ben yine de kulak burun boğaza gideceğim sormak için.

Kızlar benim tansiyonum 12/9 çıktı. Bir haftadır boyle bazen 13 oluyo büyük. Doktor kardiyoloji görsün riskli gebe olabilirsin sen artık gebelik zehirlenmesi diye de bisey var dedi.20 li haftalarda 10/7.bekleriz bu yüksekbu haftalar icin dedi. Baş agriların tansiyondan oluyo dedi. Devlet hastanesi doktoru bu. Haftaya kendi doktoruma sabah aksam ölçüp gidecegim bakalım o da perinatologla devam et derse artik oyle yapcam cok moralim bozuldu .
canım normali zaten 12/8 sayılmıyor mu? çok da yüksek olmayabilir belki. tabii ki sen yine de doktoruna git ama çok da sıkıntı yapma inşallah bir şey yoktur. uzanıp dinlenmeye ve tuzlu yememeye çalış bu süreçte 🌾

canım normali zaten 12/8 sayılmıyor mu? çok da yüksek olmayabilir belki. tabii ki sen yine de doktoruna git ama çok da sıkıntı yapma inşallah bir şey yoktur. uzanıp dinlenmeye ve tuzlu yememeye çalış bu süreçte 🌾
Hanile olmayanlarda normali 12/8 mis canım. Bizim icin biraz yuksekmis bu haftalarda

Hanile olmayanlarda normali 12/8 mis canım. Bizim icin biraz yuksekmis bu haftalarda
Hamile kalınca tansiyon dusuyor mu da? Bence dusmuyor ya. Senşn bormalinle alakalıdır belki. Benim mesela hayatım boyunca 12/8 hiç gormedim. Hamileykende 10/6 ydı hep benim 12 13 e cıktı mı yuksek geliyor bana mesela. Ama 9/5 8/4 lerde de normal hayatıma devam edıyorum cogu insan inince bayılıyor o degerlerde

Gunaydın hamısler bu gece zor gectı oğlum bıra rahatsızdı şuan çok şükür ıyı yarım saat önce uykuya dalmıstım kı kızımın tekmesıyle uyandım bır baktım karnım yukarı doğru hareket edıyordu tekrar bunu yaşamak okadar güzel kı dısarıdan fark edılıyor resmen
Geçmiş olsun iyi mi şimdi tosuncuk

IMG_20240513_132411.jpg

Gördüm civcivimi kızlar devlette doğru düzgün göstermiyorlar bile biz bugün 20+6 haftaligiz 390 gram olmuş sizce az mı kilosu size hep bakiyom 500 gram diyosunuz biraz moralim bozuldu
Merhaba, ben bir kaç defa gittim. çok fazla vermiyorlar bi gittiğim yerde tek görüntü vermişlerdi. geçen gün şehir hastanesine gittim iki tane görüntü verdiler.
Bana da bir görüntü verdiler doğru düzgün göremedim önümüzde ekran yoktu

X