Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 96 49,2%
  • erkek

OY: 92 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,1%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    195
Bende kontroldeydım bugün benım dmeır kan düşmüş kan ilacımı akşamda kullanmamı istedi. Bebişde 10 günde 100 gram almıl cok alamamış. 32+2 yım 1900 az gitti bana galıba minik bir bebek olavak

Kızlar selam. Ben pazartesi gidecektim kontrole hem de çalışır raporu almaya gidemedim bugün gittim. 32+4 üz bugün ama ölçümleri 35 haftaya uygun çıktı. 2200gr 44cm. Kafa çapı 9 olmuş şimdiden. Bir de ters duruyo kafası sağ kaburgamın altında. Doktorum dönmezse direkt sezaryene gideriz dedi. Dönse bile kafası çok büyük dedi. Ben de normal doğum istiyordum bu durum beni biraz üzdü. Ağrım sancım olmadığı için nst ye gerek yok dedi. 2 hafta sonra tekrar gideceğim o zaman gircem.

Geldim canim bebeğim bir haftada 280 gram almış ama karın cevresi bir buçuk hafta geride kilosu da bir hafta geride seker için de diyete diyete devam dedi karin cevresi geriliği benim çok canımı sıktı:KK43:
Bu sıkıntılı birşey mi illaki böyle şeyler oluyor ya mesela Dr ne dedi bu konuda yani ne demekmis bu şuan kaç kilo şeker için yüksek falan dedi mi ya da insülin falan takip ediyordun ya sonuçlara ne dedi

Bu sıkıntılı birşey mi illaki böyle şeyler oluyor ya mesela Dr ne dedi bu konuda yani ne demekmis bu şuan kaç kilo şeker için yüksek falan dedi mi ya da insülin falan takip ediyordun ya sonuçlara ne dedi
İnsüline su an gerek yok dedi canim 34+4 2.235grm ama karın cevresi bir buçuk hafta kadar geride takip edicez dedi diyetime daha çok dikkat edicem bakalım

Merhaba. Birşey soracağım. Gebelik şekeri olanlar sezeryan mi olacak. Yoksa normal doğum yapabilir mi
Canısı valla şuan normal gidiyor benim Dr henüz birşey demedi sadece bu son kontrole gittiğimde insülin vücutta birşeyleri durduruyor açılma olmuyor ne kadar suni sancı da versek kendi sancısıda olsa açılmıyor belli bir yere gelip kalıyor dedi ama insülin kullanan için dedi onun dışında sormadım ben aklıma gelmedi Dr um normal doğum yanlısi biri mümkün olduğunca bu konuda esnek davranıyor bakalım sürece göre son zamanlara göre değerlendireceğiz sanırım

• Beğen
Reactions: Jou
İnsüline su an gerek yok dedi canim 34+4 2.235grm ama karın cevresi bir buçuk hafta kadar geride takip edicez dedi diyetime daha çok dikkat edicem bakalım
Himm anladım bakalım hayırla sağlıkla ilerlesin aynen diyetine dikkat et sıkı bir diyetle halloluyor ve tabi ki kesinlikle yürüyüş ben öyle kontrol altında tutuyorum kilosu da iyi bence bebeğinin iri bir bebek değil suyun falan da iyiyse sıkıntı etme

X