Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 97 49,2%
  • erkek

OY: 93 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    197
Yani dediğim gibi özelle devlet farklı işliyor büyük ihtimalle ondan karıştık zaten
kızlar selamlar, temmuz annelerinden geliyorum. özelde ya da devlette farklı işlemiyor. her doğum yapan annenin 16 hafta izni vardır. bunu ister 32. haftadan başlatırsın, ister 37.haftadan başlatırsın, erken doğum yaparsın 35. haftadan başlatırsın. 16 hafta iznimiz hepimizin var çalışan anneler olarak. iş yerlerinin insiyatifinde olan bir durum değil bu. kesinlikle erken çalışmaya başlamayın.

kızlar selamlar, temmuz annelerinden geliyorum. özelde ya da devlette farklı işlemiyor. her doğum yapan annenin 16 hafta izni vardır. bunu ister 32. haftadan başlatırsın, ister 37.haftadan başlatırsın, erken doğum yaparsın 35. haftadan başlatırsın. 16 hafta iznimiz hepimizin var çalışan anneler olarak. iş yerlerinin insiyatifinde olan bir durum değil bu. kesinlikle erken çalışmaya başlamayın.
Ben doğum sonrası için iznimden bahsediyorum zaten 37 de mecbur ayrılıyosun doğum sonrası için 8 hafta olanın üzerine ekleniyor o çalıştığın süreler yani 13 hafta iznin oluyor zaten doğumdan sonra. Fakat sen 37 +1 de doğursan da 41 de doğursan da bu böyleymiş hani erken geç doğurmak mesele aslında doğum yapan hemşirelerle konuştum hepsi bu şekilde yapmış zaten

Yani ben 37+1 de doğurursam bana sen erken doğurdun 16 hafta izin yap çalıştın demiyor yine sen 37 e kadar çalışmıştın o 5 haftayı 8 in üzerine ekleyip 13 hafta izin veriyor

X