💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Dün gece bi anda kanamam oldu, hemen hastaneye gittik, bebeğin kalp atışını duyduk ama sonra maalesef kanamam durmadı ve bebeğimi kaybettim :KK43: Bugün sabah kalp atışı için randevumuz vardı, tam 7+1’deydim. Doktorumuz bile sebebini anlayamadı, görünen hiç bir sebep yok. Olmayınca olmuyor demek ki. Çok üzgünüm, çok canım yanıyor. Umarım burada güzel haber bekleyen herkes güzel haberlerini alır. Ben şimdilik aranızdan ayrılıyorum :KK43:

Dün gece bi anda kanamam oldu, hemen hastaneye gittik, bebeğin kalp atışını duyduk ama sonra maalesef kanamam durmadı ve bebeğimi kaybettim :KK43: Bugün sabah kalp atışı için randevumuz vardı, tam 7+1’deydim. Doktorumuz bile sebebini anlayamadı, görünen hiç bir sebep yok. Olmayınca olmuyor demek ki. Çok üzgünüm, çok canım yanıyor. Umarım burada güzel haber bekleyen herkes güzel haberlerini alır. Ben şimdilik aranızdan ayrılıyorum :KK43:
Çok üzgünüm canım. Benim de bebek yok. Sanırım oluşmayacak. Dünden beri sürekli ağlıyorum. Allah kalbimize ferahlık versin.

Çok çok üzgünüm, ne desem bilemiyorum. Umarım en kısa sürede sağlıkla kavuşursunuz bebeğinize 🙏🏻

Canım çok üzüldüm çok gemiş olsun Rabbi bir daha yaşatmasın ne denir ki bilemiyorum 😢

çok üzüldüm canım üzülme diyecegim tabi ama üzüleceksin biliyorum. şu yöndende düşün sağlıksızmış demekki hiç canını sıkma vardır bir vakti .

Selam kızlar, doktorunuz kalp atışından sonra her şey yolundaysa ne kadar süre sonra muayeneye çağırdı? Rutin muayene ne kadar arayla olacakmış bilgi verdi mi doktorunuz?
2 haftada bir kontrol ediyor benim doktor sıkıntı olmadıgı sürece ilk 6.ve 7. haftam leke ve kanama ile geçtiği için her hafta gidiyordum

2 haftada bir kontrol ediyor benim doktor sıkıntı olmadıgı sürece ilk 6.ve 7. haftam leke ve kanama ile geçtiği için her hafta gidiyordum
Ben en son üç hafta önce kalp atışına gıttım haftaya randevum var leke kanama olursa gel dedı olmadı şükür ama buralarda okuyorum ya gece rüyamda bır bakıyorum kanama olmus ona uyandım gece hemen tuvalete gıttım baktım bır şey yok😂valla bebek doğana kadar rahat yok rüyalarıma bile giriyor

Nasıl, doktor bir şey mi dedi bir sıkıntı mı var?
Canım bebek oluşmamış. Kese ve yolk sac vardı. Ama bence yolk sac büyüktü. Çok okudum bu risk demek. 1 hafta daha ilaçlarına devam er dedi. Haftaya tekrar gel dedi. Bence olumsuz ama. Devam etse bile sorunlu olur. Çok üzgünüm. Dün iğne vurulurken Canım çok yandı. Hem fiziken hem ruhen.

Canım bebek oluşmamış. Kese ve yolk sac vardı. Ama bence yolk sac büyüktü. Çok okudum bu risk demek. 1 hafta daha ilaçlarına devam er dedi. Haftaya tekrar gel dedi. Bence olumsuz ama. Devam etse bile sorunlu olur. Çok üzgünüm. Dün iğne vurulurken Canım çok yandı. Hem fiziken hem ruhen.
Bence/sence olmaz ki, doktor normal dediyse normaldir. İnan burası da hem iyi hem kötü etkiliyor insanı, evhamlı halimizle yazıyoruz veya hiçbir bilgisi olmayan bilimsel araştırmaları okumayan sadece duyduklarını aktaran da çok kadın var maalesef. O an sen de hassassan kaygılıysan görüp etkileniyorsun. Yolk sac sana göre büyük olmaz yahu doktora göre olur. İlaçlara zaten uzun süre devam ediyoruz canım benim, sen canını sıkma. Bunları sana söylüyorum ama emin ol ben de aşırı evhamlıyım kasıklarım ağrıyor diye taktım şimdi de mesela. Yapma lütfen daha hiçbir şey belli değil. Diyorum ya ben çok çok rahat bir insanım normalde ama bu süreçte tanıyamıyorum kendimi anksiyetik yaşlı teyzelere döndük iyice.

Ben en son üç hafta önce kalp atışına gıttım haftaya randevum var leke kanama olursa gel dedı olmadı şükür ama buralarda okuyorum ya gece rüyamda bır bakıyorum kanama olmus ona uyandım gece hemen tuvalete gıttım baktım bır şey yok😂valla bebek doğana kadar rahat yok rüyalarıma bile giriyor
Ben de öyle, psikolojimiz mokoko 😂 bir kere pembe lekelenmem oldu diye kafayı yedim. Kasık ağrıma taktım şimdi de normalmiş ama işte dediğin gibi bize rahat yok. Lekelenme olursa da korkma sakın, neredeyse herkeste oluyor

Çok çok üzüldüm kuzum 😔 acının tarifi yok 😔 bu kadar hevesle nm işkence, sevinmişken insan kabul edemiyordur. Rabbim güç versin kuzum 🙏
Canım ben birşeyleri mi kaçırdım? Kaç haftalık oldı seninki? İlk defa duyuyorum büyük olunca riskli olduğunu. Allahın izniyle bir hafta sonra kalp atışını duyacaksın. Lütfen bırakma kendini 😔 daha varsayım üstünden konuşuyoruz. Doktor'un ne dediyse o kuzum 😔🙏

Canım ben birşeyleri mi kaçırdım? Kaç haftalık oldı seninki? İlk defa duyuyorum büyük olunca riskli olduğunu. Allahın izniyle bir hafta sonra kalp atışını duyacaksın. Lütfen bırakma kendini 😔 daha varsayım üstünden konuşuyoruz. Doktor'un ne dediyse o kuzum 😔🙏
[/QUOTE]

Canım. 6 haftalık şu an. Ama bebek yok. Kese ve yolk sac var. Yolk çok büyüktü halka gibi. Bekleyeceğim yine de canım. Dua beklerim 🙏🙏

Canım 6 haftalık şu an. Kese ve yolk sac var. Ama yolk büyüktü halka gibi. Dua bekliyorum. Bekleyeceğim 1 hafta daha

edahandro edahandro yaaaa inanamıyorum hamilesin sen günün en güzel haberi , öyle çok hakettin ki canım, ben bıraktım valla sen hiç bırakmadın çok güçlü bir anne olacaksın 🥹❤️
Yaaaa kuzum seni görmek ne güzel 😍😍😍 evet Allah'a bin şükür ikinci tüp bebek denememde kavuştum bebişime🙏❤ sonunda oldu ❤ hamileyimmm 🥰🌈 Sen de çok güzel bir anne olacaksın inanıyorum 😍 sen ne yapıyorsun? nerelerdesin? Plan programın var mı?

X